Intencje - 01.09.2019 r.

Niedziela

01.09

 

7:00

++ Pelagia Węgrowska w 4 r. śm. i zm. z rodziny obu stron

9:00

1)W int. członków Żywego Różańca

2)Dziękczynna za tegoroczne plony i zbiory z prośbą o Błog. Boże dla mieszkańców Grądzika

10:30

++ Stefania, Józef, Tadeusz

11:45

O Boże Błog., opiekę M.B. wszelkie potrzebne łaski dla Agnieszki i Robert w 18 r. ślubu oraz ich dzieci

13:00

O Boże Błog., wszelkie potrzebne łaski dla Anny i Piotra w 21 r. ślubu (Chrzest:35/2019)

18:30

+ Adam Piasecki w 9 r. śm.

Poniedziałek

02.09

8:00

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO – SZ. PODSTAWOWA I ŚREDNIA

18:30

1)++ Stefania Kononowicz z okazji imienin, Antoni, Emilia, Stanisław

2)++ Stefania i Bronisław Łopuszak z okazji imienin

3)+ Stefania Gerej

Wtorek

03.09

8:00

Błagalna z prośbą o stałość i umocnienie w wierze i miłości na drodze do zawarcia s. małżeństwa dla Izabeli i Pino

18:30

1)++ Bronisława Nowik z okazji imienin, Aleksy, Stanisław

2)+ Władysław Zajęczkowski

3)++ zm. rodziców: Zofia i Antoni Harasimowicz, męża: Stanisław Mazurek, syn: Mirosław oraz brat: Stanisław

4)+ Eugeniusz Wasiewicz w 6 r. śm.

Środa

04.09

8:00

+ x. Stanisław Szczepanik CM

18:30

1)++ Kazimierz w 22 r. śm., Regina z okazji imienin, Stanisław, Henryk Jędruch, Bolesław, Piotr, Julia, Leokadia Wojtasik

2)++ Maria Tatarek w 4 r. śm., Franciszek Tatarek i Edward Mazur

3)++ Władysław i zm. z rodziny

4)++ Lidia, Jan, Joanna, Halina Pruchnik i Jadwiga Wądrowicz

Czwartek

05.09

8:00

+ x. Stanisław Szczepanik CM

18:30

1)++ Anastazja i Jan Marszałek i zm. z rodziny

2)++ zm. z rodziny Czubińskich

3)+ Zygmunt Młyniec – int. od uczestników pogrzebu

4)+ Jerzy Pilarczyk – int. od pracowników Szpitala Rehabili. w Żmigrodzie

Piątek

06.09

8:00

+ x. Stanisław Szczepanik CM

18:30

1)+ Feliksa Pietras w r. śm. (rezerwacja)

2)+ Halina Sławińska w 4 r. śm.

3)++ Władysława Kmieciak w 15 r. śm. i Maria Grodzka w r. śm. – int. od męża i dzieci

4)++ Stanisława Lisiecka w 10 r. śm. i Edward Lisiecki

Sobota

07.09

8:00

O zdrowie i Boże Błog. dla siostry Marii (rezerwacja)

14:30

(Chrzest:46/2019)

15:00

Ślub: Andżelika Golicz i Jacek Kędzierski  (ks. Stanisław)

18:30

1)++ Katarzyna i Aleksander Sołopa

2)+ Eugeniusz Bacański w r. śm.

 

 

Niedziela

08.09

7:00

++ Marianna, Bronisława, Stanisław, Alfons, Halina Górni

9:00

++ Zm. członkowie Żywego Różańca oraz zm. rolników z Grądzika

10:30

O zdrowie i Boże Błog. dla Małgorzaty i Krzysztofa w 25 r. ślubu i opiekę M.B. dla dzieci (rezerwacja)

11:45

++ Jan Łukawy w 10 r. śm., Henryk Bąk, Agata i Teodor Fedyk, ks. Józef Siedlczyński, Janina, Stefan i Maria Łukawy

13:00

Msza Zbiorowa: 1) ,

ZMARLI: 1)+ Piotr Michałowski, 2)+ Marian Frączyk w 11 r. śm., 3)++ Stanisław i Tekla Wolniak,

4)+ Irena Janasik w 7 r. śm., 5)++ Ludwika Pietrulewicz w 2 r. śm., oraz Stanisław, Jerzy i Kamil Pietrulewicz, 6)+ Krystyna Pisarek – int. od Ireny Specht z córkami, 7)++ Gracjan i Antonina Kuriata, Adam i Feliksa Wyszyńscy, Adam i Antonina Kuriata, 8)+ Tadeusz Wasilewski – int. od uczestników pogrzebu,

9)+ Irena Zazulczak – int. od mieszkańców z ul. Krótkiej, 10)++ Maria Ulidowska i Irena Chorała,

11)+ Elżbieta Dziedzic – int. od uczestników pogrzebu , 12)+ Janina Porządna – int. od uczestników pogrzebu, 13)+ Andrzej Olczyk – int. od uczestników pogrzebu, 14)+ Zofia Tyka – int. od uczestników pogrzebu                                                                                                                   (Chrzest:41/2019)

18:30

++ Weronika w 32 r. śm. oraz zm. z rodziny (rezerwacja)