Intencje - 08.09.2019 r.

Niedziela

08.09

 

7:00

++ Marianna, Bronisława, Stanisław, Alfons, Halina Górni

9:00

1)+ Zm. członkowie Żywego Różańca 2)+ zm. rolnicy z Grądzika

10:30

O zdrowie i Boże Błog. dla Małgorzaty i Krzysztofa w 25 r. ślubu i opiekę M.B. dla dzieci

11:45

++ Jan Łukawy w 10 r. śm., Henryk Bąk, Agata i Teodor Fedyk, ks. Józef Siedlczyński, Janina, Stefan i Maria Łukawa

13:00

Msza Zbiorowa: 1) , ZMARLI: 1)+ Piotr Michałowski, 2)+ Marian Frączyk w 11 r. śm., 3)++ Stanisław i Tekla Wolniak, 4)+ Irena Janasik w 7 r. śm., 5)++ Ludwika Pietrulewicz w 2r. śm. oraz Stanisława, Jerzy i Kamil Pietrulewicz, 6)+ Krystyna Pisarek – int. od Ireny Specht z córkami, 7)++ Gracjan i Antonina Kuriata, Adam i Feliksa Wyszyńscy, Adam i Antonina Kuriata, 8)+ Tadeusz Wasilewski – int. od uczestników pogrzebu, 9)+ Irena Zazulczak – int. od mieszkańców z ul. Krótkiej, 10)++ Maria Ulidowska i Irena Chorała, 11)+ Elżbieta Dziedzic – int. od uczestników pogrzebu, 12)+ Janina Porządna – int. od uczestników pogrzebu, 13)+ Andrzej Olczyk – int. od uczestników pogrzebu, 14)+ Zofia Tyka – int. od uczestników pogrzebu                                                                                                                     (Chrzest:41/2019)

18:30

++ Weronika w 32 r. śm. oraz zm. z rodziny

Poniedziałek

09.09

8:00

+ x. Stanisław Szczepanik CM

18:30

1)++ Helena Żygadło w 32 r. śm. i Piotr Żygadło

2)+ Elżbieta Żygadło w 10 r. śm.

3)+ Danuta Skorecka – int. od pracowników Ośrodka Zdrowia w Żmigrodzie

4)+ Cecylia Ćwiklińska – int. od dzieci

Wtorek

10.09

8:00

+ Jan Rudnicki – int. od uczestników pogrzebu

18:30

1)++ Edward Żukowski w 31 r. śm., Tadeusz i zm. z rodziny

2) O zdrowie i Boże Błog. dla Piotra i Bartłomieja Grobelnych – int. od mamy i rodzeństwa

3)+ Krystyna Pisarek – int. od koleżanek

Środa

11.09

8:00

O Boże Błog., łaskę zdrowia dla Aleksandry z okazji 70 r. urodzin

18:30

1)+ Zbigniew Suwalski – int. od uczestników pogrzebu

2)+ Zofia Julukowicz – int. od uczestników pogrzebu

3)+ Tadeusz Rychczyński – int. od Stowarzyszenia Klubu Seniora „HUMOREK”

4)++ Józef Radziszewski w r. śm. oraz rodziców: Olga i Franciszek, Bronisława i Izydor

Czwartek

12.09

8:00

+ x. Stanisław Szczepanik CM

18:30

1)++ zm. dziadków z rodziny Paryna i Pituła i Józefa Gbiorczyk

2)++ Wanda i Jan Fiedziuk, Helena i Roman Czerwińscy

3)++ Anna i Józef Czajka (rezerwacja)

Piątek

13.09

8:00

+ Józef Winczura – int. od od uczestników pogrzebu

18:30

1)++ Janina Jeżewska w 8 r. śm., Bronisław i Paweł Jeżewscy

2) O Boże Błog. dla Wiktorii i Stanisława w 50 r. ślubu  (Dyplom)

3)++ Bronisław, Maria i Czesław Czeryba i Tadeusz Melnarowicz

4)+ Martyna Barteczka – int. od córki Urszuli z rodziną

Sobota

14.09

8:00

+ + Jan Ratajewski, Wanda, Joanna Ratajewskie i zm. z rodziny

18:30

1)++ Zm. z rodziny: Śipurzyńskich, Czerwińskich, Linińskich, Karpińskich

2) O zdrowie i Boże Błog. dla syna Jacka w 25 r. urodzin

 

 

Niedziela

15.09

7:00

+ Paweł Wawryńczuk

9:00

Za żywych i zm. Sybiraków

10:30

++ Bartłomiej Belcarz z okazji urodzin, Stefania, Józef i Tadeusz

11:45

Dziękczynno – błaga. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże Błog. dla całej rodziny

13:00

++ Bolesław Węgrowski w 22 r. śm. i zm. z rodziny obu stron

18:30

1)O Boże Błog. dla Mirosławy i Wincentego w 45 r. ślubu

2)+ Maria Łukawa – int. od męża z dziećmi  (ks. Jan)