Intencje - 22.09.2019 r.

Niedziela

22.09

 

7:00

+ Danuta Karkocha – int. od uczestników pogrzebu

9:00

++ Zbigniew i Tomasz Podedworny

10:30

++ Sabina w 4 r. śm. i Stanisław w 24 r. śm. Habińscy i zm. z rodziny (rezerwacja)

11:45

O zdrowie i Boże Błog. dla Małgorzaty i Dariusza w 25 r. ślubu

13:00

++ Helena Wróbel w 25 r. śm. i zm. z rodziny z obu stron                

                                                                              (Chrzest:44,47,48,53/2019)

18:30

++ Eleonora Gawlicz w 11 r. śm. i Franciszek Gawlicz  

Poniedziałek

23.09

8:00

+ Władysław Żyto – int. od siostry Janiny z mężem Błażejem

18:30

1)++ Janina w 18 r. śm., Konrad w 20 r. śm., Łukasz Porucznik w 9 r. śm.

2) O Boże Błog., potrzebne łaski dla mieszkańców ulic: Batorego, Zamkowej, Poznańskiej, którzy przyczynili się do budowy I ołtarza na Boże Ciało

3)++ Mieszkańców z ulicy Poziomkowej

Wtorek

24.09

8:00

+ Władysław Żyto – int. od chrześniaka Mariusza z rodziną

18:30

1) O Boże Błog. dla budowniczych IV ołtarza na Boże Ciało z ulic: Sportowej i Kwiatowej oraz za zm. z ich rodzin

2)+ Kamil Belczarz w 5 r. śm. – int. od Burmistrza Gminy Żmigród i pracowników Urzędu Miejskiego w Żmigrodzie

Środa

25.09

8:00

++ Konfratrów CM

18:30

1)+ Krystyna Pisarek – int. od sąsiadów z ul. Lipowa 2D

2)++ Józef Lechowicz w 18 r. śm., Maria i Józef Woźniak i zm. rodzeństwo

3)+ Adam Mitek – int. od sąsiadów z ul. J.P II i Wąskiej

Czwartek

26.09

8:00

+ Danuta Leonik

18:30

1)+ Tadeusz Wróbel

2)+ Jan Sobala w 20 r. śm. – int. od syna z rodziną

3)+ Jerzy Pilarczyk – int. od sąsiadów z ul. Konopnickiej 11

Piątek

27.09

8:00

O Ducha Pierwotnego CM

18:30

1)+ Tomasz Janik

2)++ Helena Rybka w 26 r. śm., Jan Rybka w 32 r. śm. i zm. rodziców z obu stron

3) O zdrowie i  Boże Błog., opiekę M.B. dla członków Apostolatu Maryjnego i ks. Roberta

4)++ Anna, Franciszek, Władysław Jędra i Jan Gołąbek

Sobota

28.09

8:00

+ Jerzy Wroński w 6 r. śm.

14:00

Ślub: Natalia Nelc i Michał Dziwer

15:00

W int. chorych – (Świadectwo Andrzeja Sowy)

16:00

Ślub: Aneta Uruska i Rafał Trocki

18:30

1) O zdrowie i Boże Błog. dla Andrzeja w 70 r. urodzin

2)+ Wacław Ptak z okazji imienin

 

 

Niedziela

29.09

7:00

++ Anna Kordus w 4 r. śm. i Stanisław Kordus oraz zm. rodziców z obu stron

9:00

O zdrowie i Boże Błog. dla Zofii w 70 r. urodzin – int. od dzieci, wnuków i prawnuków (rezerwacja)

10:30

++ Maria i Michał Denes, Bronisława i Bolesław Gromczyńskich

11:45

++ Helena Kirpa w 9 r. śm., Czesława, Antoni i Michał Kirpa                                             (Chrzest:52/2019)

13:00

1)+ x. Paweł Paszyna w 22 r. śm.

2)+ Krzysztof Rębilas – int. od pracowników Publicznego Przedszkola „Zielona Dolina” w Żmigrodzie

18:30

++ Wanda Graczyk w 9 r. śm., Zdzisław, Antonina, Karol Graczyk, Agnieszka i Stefan Nawrot