Intencje - 10.11.2019 r.

Niedziela

10.11

 

7:00

++ Janina Bogdał w 20 r. śm. oraz zm. rodziców: Jan i Anna Mielnik

9:00

++ Zm. członkowie Żywego Różańca

10:30

++ Mirosław i Henryk Bąk w 9 r. śm.

11:45

++ Czesława w 18 r. śm., Władysław i Jolanta Niedźwiedzcy

13:00

Msza Zbiorowa: 1) , ZMARLI: 1)+ Piotr Michałowski – int. od Stefanii i Kazimierza Michałowskich 2)+ Robert Zep – int. od uczestników pogrzebu 3)+ Dariusz Judziński – int. od uczestników pogrzebu 4)+ Władysław Żyto – int. od uczestników pogrzebu 5)+ Władysław Żyto – int. od mieszkańców z ul. Krótkiej 6)+ Jan Rudnicki – int. od mieszkańców z ul. Willowej 7)+ Kazimierz Knapik – int. od uczestników pogrzebu 8)+ Zenon Łukowiak – int. od uczestników pogrzebu 9)+ Teresa Szukalska – int. od koleżanek z Rawicza 10)+ Teresa Szukalska – int. od rodziny Szneka z Milicza 11)+ Marian Maślańkowski – int. od uczestników pogrzebu

12)+ Stanisław Strzelecki – int. od uczestników pogrzebu 13)++ Nauczycieli i pracowników oświaty ze szkół w Żmigrodzie, Barkowie, Korzeńsko, Radziądz, Powidzko, Przedszkole, Powiatowy Zespół Szkół J.P II i Zespół Szkół Specjalnych 14)+ Stanisław Strzelecki  - int. od sąsiadów z ul. Zielonej i Mickiewicza 15)++ Aniela, Marcin, Stefan Krzesak, Daniel, Jan, Antonina Osak, Marianna Opałko i Józefa Jędrzejczak 16)+ Jolanta Tomaszewska – int. od koleżanek z pracy

18:30

++ Zm. z rodziny Niedźwieckich i Wyżgów

Poniedziałek

11.11

8:00

+ Jan Kunysz gr.22

9:00

Msza za Ojczyznę – int. zamówiona przez Urząd Miasta Gminy Żmigród

18:30

1)++ Jan Skrzypek, Emilia Dumin w 21 r. śm. i zm. z rodziny: Mośków, Skrzypków

2)++ Walenty i Pelagia Fabiś

3)++ Zm. rodziców: Stefania i Telesfor Ratajczak i brat Ryszard

Wtorek

12.11

8:00

+ Jan Kunysz gr.23

18:30

1)+ Edward Podrażnik – int. od uczestników pogrzebu

2)+ Jan Tomaszewicz

Środa

13.11

8:00

+ Jan Kunysz gr.24

18:30

1)+ Krzysztof Smektała w 3 r. śm.

2)++ Władysław Żurek w r. śm., Franciszka Żurek oraz Danuta i Stanisław Wołodko

3)+ Kazimierz Knapik – int. od sąsiadów z bloku

Czwartek

14.11

8:00

+ Jan Kunysz gr.25

18:30

1)++ Marian i Jan Pietrzak w r. śm.

2)++ Aleksy, Irena, Jerzy Olejniczak

Piątek

15.11

8:00

+ Jan Ratajewski

18:30

1)++ Zmarli polecani w tegorocznych wypominkach

2)+ Halina Wolny – int. od uczestników pogrzebu

3) + Jan Kunysz gr.26

Sobota

16.11

8:00

+ Jan Kunysz gr.27

18:30

++ Franciszek Ulidowski i zm. z rodziny Ulidowskich i Tęcza

 

 

Niedziela

17.11

7:00

+ Jan Kunysz gr.28

9:00

++ Zbigniew, Zygmunt, Marianna Skalscy, Zofia i Jan Skwara, Stanisław Czerwiński w r. śm.

10:30

+ Szczepan Misiewicz w 25 r. śm.

11:45

++ Włodzimierz Żurek w 9 r. śm. oraz zm. z rodziny Żurek i Soboń

13:00

O Boże Błog. dla Genowefy Kabzińskiej z okazji 90 r. urodzin

18:30

++ Zofia Pilarska w 10 r. śm., Wacław Pilarski i Mikołaj Sarnecki