Intencje - 24.11.2019 r.

Niedziela

24.11

 

7:00

++ Renata Grzybowska w 3 r. śm. i zm. z rodziny: Musiał i Kapała

9:00

+ Zdzisław Łukawy

10:30

++ Czesław Białek, Jan i Maria

11:45

++ Bolesław Popadeńczuk w 14 r. śm. oraz Jadwiga i Emilia Popadeńczuk

13:00

+ Tadeusz Skibiński – int. od syna Krzysztofa z rodzin

                                                                            (Chrzest:59,61,64,65/2019)

18:30

++ Zm. z rodziny Łysikowskich i Ładowskich

Poniedziałek

25.11

8:00

+ Stanisław Strzelecki – int. od Wandy i Czesławy z rodziną (rezerwacja)

18:30

1)++ Adela i Jan Jaworscy, Aniela i Antoni Nicpoń i zm. z rodziny

2)+ Teresa Szukalska – int. od uczestników pogrzebu

3)++ Jan i Czesława Werno

4)+ Marian Maślankowski – int. od syna Marka z żoną i dziećmi

Wtorek

26.11

8:00

+ Katarzyna Horoszkiewicz – int. od uczestników pogrzebu

18:30

1)+ Zenon Łukowiak – int. od córki Pauliny z rodziną

2)++ Irena i Józef Augustynowicz i zm. dziadków

3)+ Artur Markowski – int. od sąsiadów z ul. Lipowej 2A

Środa

27.11

8:00

O zdrowie i Boże Błog. dla Marii i Krystyny (rezerwacja)

18:30

1)O Bożą opiekę N.M.P dla dzieci i młodzieży Maryjnej i ich rodzin oraz wszystkich, którzy noszą Cudowny Medalik

2)O zdrowie i  Boże Błog., opiekę M.B. dla członków Apostolatu Maryjnego i ks. Roberta

3)+ Zdzisław Janson

4)+ Teresa Szukalska – int. od siostry Krystyny z rodziną

Czwartek

28.11

8:00

+ Henryka Olczyk – int. od uczestników pogrzebu

18:30

1)O zdrowie i Boże Błog. dla Gracji w 3 r. urodzin i jej rodziców

2)++ Maria Mądra w 6 r. śm. i zm. rodziców z obu stron

3)++ Katarzyna Horoszkiewicz, Janina i Zbigniew Łatka oraz Dorota Wyrostek

Piątek

29.11

8:00

+ Teresa Szukalska – int. od chrześnicy Eweliny z rodziną

18:30

1)++ Agnieszka w 32 r. śm., Władysław w 30 r. śm. oraz Maria

2)++ Andrzej Dzięgielewski z okazji imienin oraz zm. rodziców z obu stron

3)+ Katarzyna Horoszkiewicz – int. od uczestników pogrzebu

4)+ Marian Maślankowski – int. od Małgorzaty i Łukasza z córkami

Sobota

30.11

8:00

++ Stanisław Adamski w r. śm. i zm. z rodzin: Adamskich i Owczarek

18:30

1)++ Zmarli polecani w wypominkach

2)++ Andrzej Podolski z okazji imienin (rezerwacja)

 

 

Niedziela

01.12

 

7:00

Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże Błog. dla rodziny Bagińskich

9:00

O zdrowie i Boże Błog. dla członków Żywego Różańca

10:30

++ Władysława, Czesław i Stanisław Twardowscy

11:45

1)+ Andrzej Sztalt

2)O zdrowie i Boże Błog. dla pracowników kopalni gazu ziemnego Borzęcin i Radziądz

13:00

++ Paweł Jeżewski w 3 r. śm., Janina i Bronisław Jeżewscy

18:30

+ Krzysztof Turowski – int. od siostry z rodziną