Intencje - 29.12.2019 r.

Niedziela

Św. Rodziny

29.12

7:00

++ Krzysztof Ćwikliński i zm. z rodziny

9:00

O zdrowie i Boże Błog. dla Beaty i Mariusza w 25 r. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski

10:30

++ Zenon Ignatowicz w 2 r. śm. oraz Zofia i Aleksander Ignatowicz

11:45

O zdrowie i Boże Błog. dla Elżbiety i Mieczysława w 40 r. ślubu

13:00

++ Stanisław i Katarzyna Fiołek, Roman i Jan Fiołek    

                                                                                        (Chrzest:71,77/2019)

18:30

++ Kazimiera i Roman Siporzyńscy w r. śm. oraz Kazimierz Kałuziński i Lesław Borkowski

Poniedziałek

30.12

8:00

+ Marian Maślankowski – int. od rodziny Lorków z Pudliszek i z Konina

18:30

1)+ Eugeniusz Grygielewicz z okazji imienin

2)++ Genowefa i Józef Osio i zm. z rodziny

3)+ Jadwiga Szymańska – int. od Róży św. Weroniki

Wtorek

31.12

8:00

+ Ryszard Michaliszyn – int. od uczestników pogrzebu

18:30

1)++ Jan Rudnicki w 26 r. śm. i zm. rodziców: Bronisława i Cezary

2)++ Tadeusz oraz zm. rodziców i rodzeństwo

3)+ Maria Stobiecka w 1 r. śm. – int. od męża i dzieci

Środa

NMP Bożej

Rodzicielki

01.01

9:00

+ Paweł Wawryńczuk gr.1

10:30

++ Stanisława Fiołek w r. śm. oraz Katarzyna, Jan, Roman, Zofia, Adam Fiołek

12:00

1) O Boże Błog. dla Mieczysława z okazji imienin oraz + Bolesławę

2)++ Mieczysław Twardy i zm. rodziców

18:30

++ Mieczysław, Józef, Stanisław i Danuta

Czwartek

02.01

8:00

+ Paweł Wawryńczuk gr.2

18:30

O Boże Błog. dla Eugeni w 95 r. urodzin – int. od chrześnicy Danuty

Piątek

03.01

8:00

+ Paweł Wawryńczuk gr.3

18:30

+ Józef Tonderys

Sobota

04.01

8:00

1)+ Paweł Wawryńczuk gr.4

2)W int. wynagradzącej za zniewagi wyrządzone Najśw. Sercu N.M.P

17:00

Bychowo (Chrzest 72/2019)

18:30

+ Mateusz Przybylski w 2 r. śm.

 

 

Niedziela

05.01

 

7:00

+ Paweł Wawryńczuk gr.5

9:00

O zdrowie i Boże Błog. dla członków Żywego Różańca

10:30

O zdrowie i Boże Błog. dla Krystyny i Wiesława w 45 r. ślubu oraz opiekę M.B. i Dary Ducha św. na dalsze lata

12:00

1) ++ Barbara i Henryk Szumni oraz zm. rodzice i rodzeństwo z obu stron i Ryszard Orliński

2)++ Jadwiga w 10 r. śm. i Ryszard Florek               

18:30

++ Edward Żukowski w dniu imienin, Tadeusz oraz zm. z rodziny