Intencje - 02.02.2020 r.

Niedziela

02.02

7:00

++ Helena i Edward Suszko i zm. z rodziny

9:00

O zdrowie i Boże Błog. dla członków Żywego Różańca

10:30

+ Halina Majer w 7 r. śm.

12:00

1)+ Zdzisław Janson w 4 r. śm.

2)+ Bronisława Wysoczańska w 1 r. śm.                          (Chrzest 1/2020)

18:30

+ Leon Drab w 3 r. śm.

Poniedziałek

03.02

8:00

+ Waldemar Baji – int. od uczest. pogrzebu

18:30

1)+ Jadwiga Szymańska – int. od Róży św. Weroniki

2)+ Bogdan Chmielewski – int. od sąsiadów z ul. Poznańskiej 8

3)+ Jacek Wymazała – int. od uczest. pogrzebu

Wtorek

04.02

8:00

+ Waldemar Baji – int. od sąsiadów z bloku

18:30

1)+ Stefania Krawczyszyn w 8 r. śm.

2)+ Stanisław Kiełczykowski – int. od chrześnicy Stanisławy z mężem

3)+ Antoni Mularczyk – int. od sąsiadów

Środa

05.02

8:00

Dziękczynno – błagalna o Boże Błog. dla Marianny Harabasz w 85 r. urodzin

18:30

1)+ Mirosława Żmijewska – int. od uczest. pogrzebu

2)+ Genowefa Żukowska – int. od uczest. pogrzebu

3)++ Józef Zmora i zm. rodzice, dziadkowie i rodzeństwo z obu stron

4) O zdrowie, Boże Błog. potrzebne łaski dla ks. Proboszcza z okazji imienin

Czwartek

06.02

8:00

O Boże Błog. dla Marcina z okazji 40 r. urodzin

18:30

1)+ Dorota Żygadło z okazji imienin

2)+ Elżbieta Duszczak – int. od uczeszt. pogrzebu

3)+ Leon Ptaszyński

Piątek

07.02

8:00

+ Stanisław Kiełczykowski – int. od Teresy Hyżej z rodziną

18:30

1)++ Ludwik Sobolewski w r. śm. i zm. z rodziny Sobolewskich (rezerwacja)

2)+ Rozalia Frosztenga

3)+ Renata Grygielewicz w 1 r. śm. – int. od córki z rodziną

Sobota

08.02

8:00

+ Zofia Okulowska w 50 r. śm.

18:30

1)++ Bronisław Jeżewski w 15 r. śm. oraz Janina i Paweł Jeżewscy

2)++ Stefan Niemand w 23 r. śm. oraz zm. z rodziny Miedźwieckich

 

 

Niedziela

09.02

 

7:00

++ Kazimierz Gerej w 6 r. śm. i zm. z rodziny Gerej

9:00

 

10:30

+ Maria i Józef Marszałek

12:00

Msza Zbiorowa: 1) O Boże Błog. i miłosierdzie Boże dla kapłanów posługujących w tej parafii, ZMARLI: 1)++ Ewa i Stanisław Strzeleccy – int. od Wandy i Czesławy z rodziną 2)++ Stanisław Chrobak i zm. z rodziny Chrobak i Minta 3)+ Stanisław Kiełczykowski – int. od Żanety i Grzegorza z dziećmi 4)+ Piotr Michałowski w 1 r. śm. 5)++ Regina Kuc w 1 r. śm., Jan Kuc w 7 r. śm. 6)+ Bogdan Kiszczyc – int. od mieszkańców z ul. Krótkiej 7)+ Maria Łukawy 8)++ Franciszek Krasoń w 1 r. śm., Ewa Boryca i Bogusław Chmielewski 9)+ Nicol Szajek – int. od cioci Magdy, Dawida, kuzynów: Kamil i Eryk 10)+ Halina Szymańska w 25 r. śm. – int. od rodziny 11)+ Leon Ptaszyński 12)+ Jacek Wymazała – int. od uczest. pogrzebu 13)+ Bogusław Chmielewski – int. od uczest. pogrzebu 14)+ Stanisław Trubisz – int. od uczest. pogrzebu 15)+ Henryk Wysocki – int. od uczest. pogrzebu 16)+ Teresa Szymczak – int. od uczest. pogrzebu 17)+ Bronisława Bacańska – int. od uczest. pogrzebu

18:30

++ Teresa Kamińska w 12 r. śm. oraz zm. rodziców, brata i zm. z rodziny