Intencje - 01.03.2020 r.

1 Niedziela

W. Postu

01.03

7:00

+ Bogdan Kiszczyc – int. od żony Haliny

9:00

O zdrowie i Boże Błog. dla członków Żywego Różańca

10:30

O zdrowie i Boże Błog. dla Ludwiki i Henryka w 55 r. ślubu oraz opiekę M.B.

12:00

1)+ Czesław Hołbowicz w 6 r. śm.

2)+ Paweł Klimkowski w 2 r. śm.

18:30

++ Maciej Pastwik w 8 r. śm. oraz zm. dziadków z obu stron

Poniedziałek

02.03

8:00

+ Elżbieta Duszczak – int. od sąsiadów z ul. Wiejskiej 3

18:30

1)+ Stanisław Kiełczykowski – int. od uczest. pogrzebu

2)+ Bogdan Kiszczyc – int. od uczest. pogrzebu

3)++ Zm. mieszkańców z ul. Wiejskiej

4)++ Paweł Klimkowski w 2 r. śm., Jacek Czajkowski i zm. pracowników PZS im. Jana Pawła II w Żmigrodzie – intencja od kolegów i koleżanek z pracy (ks. Grzegorz)

Wtorek

03.03

8:00

+ Waldemar Baji – int. od uczest. pogrzebu

18:30

1)+ Bogdan Chmielewski – int. od sąsiadów z ul. Poznańskiej 8

2)+ Stanisław Kiełczykowski – int. od rodziny Marcinkowskich

Środa

04.03

8:00

+ Bronisława Bacańska – int. od uczest. pogrzebu

18:30

1)+ Kazimierz Tonderys z okazji imienin

2)++ Leon Żurowski, Mariusz Karpienko, Adam Gwóźdź

3)++ Kazimierz Knapik z okazji imienin oraz zm. rodziców z obu stron i rodzeństwo

Czwartek

05.03

8:00

O Boże Błog. dla mieszkańców z ul. Lipowej bloku 3A i 3B

18:30

1)+ Maria Pierzchlewicz w 5 r. śm.

2)+ Waldemar Baji – int. od sąsiadów z bloku

Piątek

06.03

8:00

+ Stanisława Ostrogska – int. od uczest. pogrzebu

18:30

1)+ Genowefa Żukowska – int od uczest. pogrzebu

2)+ Bogdan Kiszczyc – int. od dzieci

Sobota

07.03

8:00

W int. wynagradzającej za zniewagi wyrządzone Najśw. Sercu N.M.P

18:30

1)++ Helena i Leon Matuszczak oraz zm. z rodzin obu stron

2)Dziękczynno – błagalna w 19 r. urodzin Katarzyny oraz jej rodziców: Anny i Grzegorza

 

 

 

 

2 Niedziela

W. Postu

08.03

7:00

++ Zbigniew, Kazimierz Iżykowscy, zm. rodzice oraz Maria i Antoni Bandrowicz i zm. z rodziny

9:00

++ Zm. członkowie Żywego Różańca

10:30

++ Tomasz w 10 r. śm. i Zbigniew Podedworny

12:00

Msza Zbiorowa: 1) , ZMARLI: 1)++ Ewa i Stanisław Strzeleccy – int. od Wandy i Czesławy z rodziną 2)++ Kazimierz, Bronisława, Kazimierz Ostromeccy 3)++ Katarzyna Fiołek w 26 r. śm. oraz Jan i Stanisław Fiołek 4)+ Bogusław Chmielewski – int. od rodziny Kiaków z córkami 5)+ Stanisław Kiełczykowski – int. od chrześniaka Roberta z rodziną 6)+ Bogdan Kiszczyc – int. od mieszkańców z ul. Krótkiej 7)++ Franciszek Demuth i zm. rodzice z obu stron 8)+ Pelagia Chomicz – int. od rodziny Łuczaków i Piaskowskich 9)+ Marzena Belczarz – int. od Dyrekcji i Pracowników Przedszkola „Zielona Dolina” w Żmigrodzie 10)+ Nicol Szajek – int. od uczniów Sz.P. im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie 11)+ Henryk Wysocki – int. od uczest. pogrzebu 12)+ Teresa Szymczak – int. od uczest. pogrzebu 13)+Nicol Szajek – int. od uczest. pogrzebu 14)+ Monika Powiłojć – int. od uczest. pogrzebu

18:30

++ Zygmunt Borowiecki w 22 r. śm. oraz zm. z rodziny Borowieckich: Emilia, Marian i Stanisław