Intencje - 08.03.2020 r.

2 Niedziela

W. Postu

08.03

7:00

++ Zbigniew, Kazimierz Iżykowscy, zm. rodzice oraz Maria i Antoni Bandrowicz i zm. z rodziny

9:00

++ Zm. członkowie Żywego Różańca

10:30

++ Tomasz w 10 r. śm. i Zbigniew Podedworny

12:00

Msza Zbiorowa: 1) , ZMARLI: 1)++ Ewa i Stanisław Strzeleccy – int. od Wandy i Czesławy z rodziną 2)++ Kazimierz, Bronisława, Kazimierz Ostromeccy 3)++ Katarzyna Fiołek w 26 r. śm. oraz Jan i Stanisław Fiołek 4)+ Bogusław Chmielewski – int. od rodziny Kiaków z córkami 5)+ Stanisław Kiełczykowski – int. od chrześniaka Roberta z rodziną 6)+ Bogdan Kiszczyc – int. od mieszkańców z ul. Krótkiej 7)++ Franciszek Demuth i zm. rodzice z obu stron 8)+ Pelagia Chomicz – int. od rodziny Łuczaków i Piaskowskich 9)+ Marzena Belczarz – int. od Dyrekcji i Pracowników Przedszkola „Zielona Dolina” w Żmigrodzie 10)+ Nicol Szajek – int. od uczniów Sz.P. im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie 11)+ Henryk Wysocki – int. od uczest. pogrzebu 12)+ Teresa Szymczak – int. od uczest. pogrzebu 13)+Nicol Szajek – int. od uczest. pogrzebu 14)+ Monika Powiłojć – int. od uczest. pogrzebu

18:30

++ Zygmunt Borowiecki w 22 r. śm. oraz zm. z rodziny Borowieckich: Emilia, Marian i Stanisław

Poniedziałek

09.03

8:00

+ Eugeniusz Jarocha

18:30

1)++ Bronisława, Marianna, Stanisław, Alfons, Halina Górni

2)+ Wiktor Poślednik w 24 r. śm.

3)++ Franciszka Maciąg z okazji imienin i zm. z rodziny

Wtorek

10.03

8:00

+ Teresa Szymczak – int. od Róży M.B. Królowej Świata

18:30

1)+ Antoni Mularczyk – int. z Borzęcina

2)+ Bogdan Kiszczyc – int. od nauczycieli i pracowników Sz. Podstawowej w Żmigrodzie

Środa

11.03

8:00

+ Martyna Barteczka – int. od rodziny Stolasiów, Chudzików, Szafraniaków

18:30

1)+ Stanisław Kiełczykowski – int. od chrześnicy Danuty z rodziną

2)+ Elżbieta Duszczak (rezerwacja)

3)++ Stanisław Krzesak w 13 r. śm., Aniela i Marcin Krzesak oraz Daniel Osak

Czwartek

12.03

8:00

+ Pelagia Chomicz – int. od sąsiadów z ul. Batorego 7 i 9

18:30

1)+ Elżbieta Duszczak oraz zm. rodziców – int. od brata Krzysztofa z rodziną

2)+ Henryk Wysocki – int. od koleżanek z ul. Milickiej ze Żmigródka

Piątek

13.03

8:00

+ Henryk Gorsiak

18:30

1)+ Krystyna Kwiecień – int. od uczest. pogrzebu

2)++ Krystyna Studzińska w 13 r. śm. oraz Weronika Studzińska

Sobota

14.03

8:00

+ Maria Mitek

18:30

1)+ Lesław Borkowski w 5 r. śm.

2)+ Zofia Podleśna w 2 r. śm.

 

 

3 Niedziela

W. Postu

15.03

7:00

++ Józef Wasilewski i zm. rodzice z obu stron (rezerwacja)

9:00

++ Józef, Florianna, Franciszek, Leszek Kędzierscy, Franciszka i Józef Fedyna

10:30

++ Antoni Kucharski w 46 r. śm. i Józefa Kucharska (rezerwacja)

12:00

1)O zdrowie i szczęśliwą operację w intencji Bogu wiadomej.

2)++ Barbara Czaplińska w 7 r. śm. i Henryk Czapliński w 11 r. śm.           (Chrzest 70/2019/4,7,11/2020)

18:30

++ Mirosław Maciąg w 4 r. śm. i zm. z rodzin: Maciąg i Żebroń

 

 

 

08.03.  INTENCJE ZBIOROWE 12:00

 

 

ZMARLI:

1)++ Ewa i Stanisław Strzeleccy – int. od Wandy i Czesławy z rodziną

2)++ Kazimierz, Bronisława, Kazimierz Ostromeccy

3)++ Katarzyna Fiołek w 26 r. śm. oraz Jan i Stanisław Fiołek

4)+ Bogusław Chmielewski – int. od rodziny Kiaków z córkami

5)+ Stanisław Kiełczykowski – int. od chrześniaka Roberta z rodziną

6)+ Bogdan Kiszczyc – int. od mieszkańców z ul. Krótkiej

7)++ Franciszek Demuth i zm. rodzice z obu stron

8)+ Pelagia Chomicz – int. od rodziny Łuczaków i Piaskowskich

9)+ Marzenna Belczarz – int. od Dyrekcji i Pracowników Przedszkola „Zielona Dolina” w Żmigrodzie

10)+ Nicol Szajek – int. od uczniów Sz.P. im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie

11) + Barbara Lisiecka – int. od Marii i Krystyny

12) + Henryk Owczarek w 4 r. śm. oraz ++ Rodziny

13) ++ Rodziny Rejterów i Przybylskich.

 

 

OD UCZESTNIKÓW POGRZEBU:

1)+ Henryk Wysocki

2)+ Teresa Szymczak

3)+Nicol Szajek

4)+ Monika Powiłojć