Intencje - 07.06.2020 r.

Niedziela

Trójcy Św.

07.06

7:00

+ Wiesław Mysłek w 1 r. śm.

9:00

O zdrowie i Boże Błog. dla członków Żywego Różańca

10:30

+ Jan Wysoczański w 5 r. śm.

12:00

W int. żywych i zmarłych parafian 

18:30

+ Jan Gromczyński w 2 r. śm.

Poniedziałek

08.06

8:00

1)+ Za dusze w czyśćcu cierpiące

2)Dziękczynno-bałgalna z prośbą o opiekę Matki Bożej dla Mariusza Dudziak w 40 r. urodzin oraz dla żony i dzieci

18:30

1)++ Jadwiga Rybicka w 36 r. śm., Stefan Rybicki, Władysława i Jan Daniszewscy i zm. z rodziny: Daniszewskich i Fiedziuków

2)++ Bazyli Lew w 30 r. śm., Zofia, Ludwika i Władysław

3)+ Krzysztof Żukowski  z okazji urodzin

Wtorek

09.06

8:00

+ Mieczysław Żebroń – int. od sąsiadów z ul. Czereśniowej

18:30

1)+ Felicja Ptak z okazji imienin

2)+ Krzysztof Żukowski – int. od bratanicy Ani z Sejn z rodziną

3) + Za dusze w czyśćcu cierpiące

Środa

10.06

8:00

1)++ Helena i Józef Gorzynik

2)+ Jan

18:30

1)++ Elżbieta, Józef, Jan, Dorota Kolano

2)+ Zofia Julukowicz

3)+ Przemysław Pabich – int. od Miejskiego Klubu Sportowego PIAST Żmigród

Czwartek

Boże Ciało

11.06

7:00

++ Stanisław, Balbina, Edward, Jerzy Pięciak oraz Kazimierz Słowik

9:00

++ Maria i Tadeusz Łukawy

10:30

++ Maria i Antoni, syn Tadeusz, mąż Piotr i dusze w czyśćcu cierpiące

12:00

 

18:30

+ Krzysztof Żukowski – int. od brata Janka i szwagierki Jadzi (Chrzest 21/2020)

Piątek

12.06

8:00

1)+ Stanisław Synowiec – int. od sąsiadów

2)+ Jan

18:30

1)++ Wacław Wysocki w 11 r. śm. i Julia Wysocka

2)++ Antoni Pyczak z okazji imienin i zm. z rodziny

3)++ Zofia Julukowicz w 1 r. śm. oraz Czesław i Olimpia

Sobota

13.06

8:00

++ Regina Jarosz i Zdzisław Kaliński

18:30

++ Janusz i Władysława Daniszewscy oraz Jan Daniszewski z okazji imienin

 

 

Niedziela

14.06

7:00

+ Urszula Syk – int. od pracowników Zespołu Placówek Kultury w Żmigrodzie

9:00

O zdrowie i Boże Błog, i opiekę M.B. dla Inki w 1 r. urodzin, Jakuba w 7 r. urodzin, brata Kacpra, rodziców i dziadków (rezerwacja)

10:30

+ Zbigniew Mularczyk w 14 r. śm. i Antoni Mularczyk

12:00

Msza Zbiorowa:1)O zdrowie i Błog. Boże dla Antoniego w 1 r. urodzin (rezerwacja) 2)O zdrowie i Błog. Boże dla Zofii i Mariana, ZMARLI: 1)+ Paweł Bilakiewicz w 4 r. śm.  (rezerwacja), 2)++ Aniela i Zenon Szwarczyńscy – int. od rodziny, 3)+ Grażyna Jasińska – int. od mamy, męża i dzieci, 4)+ Władysław Sycz w 1 r. śm. – int. od żony i córki z rodziną, 5)+ Sebastian Lewizorowicz – int. od sióstr, 6)+ Anna Morawska – int. od Anny i Beaty, 7)+ Halina Janiszewska – int. od mieszkańców z u. Willowej

OD UCZEST. POGRZEBU: 1)+ Jan Tyryło, 2)+ Władysław Jurczak, 3)+ Wanda Staniszewska,              4)+ Ryszard Łukasiewicz, 5)+ Maria Kołodyńska, 6)+ Przemysław Pabich, 7)+ Irena Kuriata, 8)+ Barbara Gostomska, 9)+ Stanisław Synowiec, 10)+ Danuta Rondejko, 11)+ Józef Dobrzykowski, 12)+ Paulina Poślednik, 13)+ Marianna Gibka, 14)+ Stefan Bittner, 15)+ Franciszka Kołodyńska, 16)+ Regina Łopatka, 17)+ Mieczysław Żebroń, 18)+ Romualda Franaszczyk, 19)+ Alfred Cybuch, 20)+ Halina Janiszewska, 21)+ Zdzisław Motwicki, 22)+ Anna Morawska, 23)+ Natalia Dytko,    24)+ Krystyna Guźniczak, 25)+ Edward Lech

18:30

Dziękczynno – błagalna w 10 r. urodzin Bartosza, w 7 r. urodzin Miłosza oraz rodziców: Joanny i Krzysztofa