Intencje - 21.06.2020 r.

Niedziela

21.06

7:00

++ Bronisław Porochoński w 20 r. śm. i zm. z rodziny obu stron

9:00

++ Adela Marek, Maria Gloger i zm. z rodziny

10:30

++ Jan Rychlicki, Jan, Marianna, Ludwik, Janina Mądry

12:00

O Boże Błog. i potrzebne łaski dla Klaudii i Marcina w 1 r. ślubu

18:30

1)+ Józef Szyszkowski w 12 r. śm.

2)+ Renata Grygielewicz z okazji urodzin 

Poniedziałek

22.06

8:00

++ Jan i Alicja Frączyk w dniu imienin (rezerwacja)

18:30

1)++ Jan i Sebastian Jankowscy, Czesława Puchniak oraz Wanda Grudkowska

2)++ Tadeusz Kozłowski i zm. z rodziny

3)++ Jan i Wiktoria Smereka oraz x.Władysław Smereka i zm. z rodziny

Wtorek

23.06

8:00

+ Krystyna Guźniczak – int. od sąsiadki Jadwigi Nowickiej

18:30

1)+ Jarosław Liniński z okazji dnia Ojca

2)+ Daniel Kabza – int. od dzieci

3)++ Jan, Tadeusz, Julian, Edmund, Agnieszka Stempniewicz

4)+ Stanisław Porządny – int. od przyjaciół

Środa

24.06

8:00

+ Jan Załanowski z okazji imienin

18:30

1)++ Jan Koper, Jan Szyszkowski i zm. z rodziny

2)++ Jan Suseł z okazji imienin oraz Maria Suseł

3)+ Jan Krupa w 16 r. śm.                                                (Chrzest 27,28/2020)

4)+ Jan Sobala z okazji imienin – int. od syna z rodziną  

Czwartek

25.06

8:00

+ x. Augustyn Konsek CM

18:30

1)+ Zdzisław Janson – int. od dzieci (rezerwacja)

2)++ Edward Mazur w 30 r. śm. oraz Maria i Franciszek Tatarek

3)+ Tadeusz Skibiński w 2 r. śm. – int. od żony

4)O Boże Błog. i światło Ducha św. oraz opiekę św. Wincentego a Paulo dla Wioletty Timmermans oraz dla wszystkich członkiń Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego

5) Z. ROKU SZKOLNEGO – SZ. PODSTAWOWA I ŚREDNIA

Piątek

26.06

8:00

+ Natalia Dytko – int. od uczesz. pogrzebu

18:30

1)O zdrowie i Boże Błog. oraz opiekę M.B. dla Piotra w 50 r. urodzin (rezerwacja)

2)++ Bronisława i Cezary Rudniccy, Jan i Antoni Rudniccy oraz Józef Chodorowski

3)+ Władysław Jurczak – int. od żony Haliny

Sobota

27.06

8:00

++ Jan Jankowski i zm. z rodziny

9:00

W int. dzieci przystępujące do I Komunii św. i ich rodziców

10:30

W int. dzieci przystępujące do I Komunii św. i ich rodziców

12:00

W int. dzieci przystępujące do I Komunii św. i ich rodziców

18:30

1) O zdrowie i  Boże Błog., opiekę M.B. dla członków Apostolatu Maryjnego i ks. Roberta

2)+ Czesław Waściński w 17 r. śm.

 

 

Niedziela

28.06

7:00

++ Gustaw Tęcza w 23 r. śm., oraz zm. rodziców, braci i zm. z rodziny

9:00

+ Józef Bober w 4 r. śm.

10:30

+ Jan Wójcik w 5 r. śm.

12:00

1)O z drowie i Boże Błog. dla wnuków Patryk, Bartosz, Zosia i Hania (rezerwacja)

2)O Boże Błog. i potrzebne łaski dla pracowników, zarządu, rady nadzorczej i członków Banku Spółdzielczego oraz o radość wieczną dla zm. pracowników, członków zarządu, rady nadzorczej oraz założycieli Banku Spółdzielczego w Żmigrodzie                (Chrzest 24/2020)

18:30

+ Jan Sycz w 21 r. śm. i zm. z rodziny