Intencje - 09.08.2020 r.

09.08.  INTENCJE ZBIOROWE 12:00

 

ZMARLI:

1)++ Kazimierz Iżykowski w 8 r. śm., zm. rodzice: Zbigniew, Maria, Antoni Bandrowicz i zm. z rodziny

2)+ Franciszek Szymczak     (rezerwacja)

3)+ Adam Piasecki w 10 r. śm.  (rezerwacja)

4)++ Maria Sadowska w 10 r. śm. oraz Jan Sadowski i Franciszek Węgłowski

5)++ Krystyna i Eugeniusz Pisarek

6)+ Wacław Kunicki w 6 r. śm.

7)+ Stanisława Paderewska w 20 r. śm.

8)+ Zofia Tyka w 1 r. śm.

9)+ Karol Mikoluk – int. od sąsiadów z ul. Ogrodowej, Krasickiego i 1 Maja

10)++ Daniel Osak w 2 r. śm., Antonina i Jan Osak oraz Marcin, Aniela, Stefan Krzesak

11)+ Agnieszka Syrko – int. od rodziny z Milicza

 

OD UCZEST. POGRZEBU:

1)+ Zenon Stelmaszyk

2)+ Zdzisław Wieczorek

 

 

Niedziela

09.08

7:00

+ Mieczysław Żebroń – int. od wnuczki Natalii z rodziną

9:00

+ Marcin Howis w 5 r. śm.

10:30

++ Alfons, Bronisława, Marianna, Stanisław i Halina Górni

12:00

Msza Zbiorowa: 1) , ZMARLI:  1)++ Kazimierz Iżykowski w 8 r. śm., zm. rodzice: Zbigniew, Maria, Antoni Bandrowicz i zm. z rodziny 2)+ Franciszek Szymczak (rezerwacja) 3)+ Adam Piasecki w 10 r. śm.  (rezerwacja) 4)++ Maria Sadowska w 10 r. śm. oraz Jan Sadowski i Franciszek Węgłowski 5)++ Krystyna i Eugeniusz Pisarek  6)+ Wacław Kunicki w 6 r. śm. 7)+ Stanisława Paderewska w 20 r. śm. 8)+ Zofia Tyka w 1 r. śm. 9)+ Karol Mikoluk – int. od sąsiadów z ul. Ogrodowej, Krasickiego i 1 Maja 10)++ Daniel Osak w 2 r. śm., Antonina i Jan Osak oraz Marcin, Aniela, Stefan Krzesak11)+ Agnieszka Syrko – int. od rodziny z MiliczaOD UCZEST. POGRZEBU: 1)+ Zenon Stelmaszyk

2)+ Zdzisław Wieczorek                                                          Chrzest: 33,35/20

18:30

+ Bronisław Wasyliszyn w 25 r. śm. i zm. z rodziny

Poniedziałek

10.08

8:00

+ Jan

18:30

+ Stefan Gerej w 29 r. śm.

Wtorek

11.08

8:00

+ Witold Błądek oraz potrzebne łaski dla rodziny

18:30

+ Krystyna Guźniczak – int. od syna z rodziną

Środa

12.08

8:00

+ Jan

18:30

 ++ Józef Winczura, Kazimierz, Stanisława, Dymitr, Salomea Fit

Czwartek

13.08

8:00

+ Zenon Łukowiak

18:30

+ Helena Schnitzer w 30 r. śm., Konrad Schnitzer i zm. z rodziny: Chudzińskich, Piotrowiaków

Piątek

14.08

8:00

O Boże Błog., łaskę zdrowia, opiekę M.B. dla Mariana Cieślikiewicz w 90 r. urodzin

15:00

Ślub: Katarzyna Nowaczyk i Maciej Radziszewski

18:30

++ Czesław Ładowski i zm. rodziców

Sobota

15.08

Wniebowzięcie

NMP

7:00

O zdrowie i opiekę M.B. dla Józefy oraz całej rodziny

9:00

++ Józef Kuźnik w 25 r. śm. i Jadwiga Kuźnik (rezerwacja)

10:30

++ Maria Zarzecka z okazji imienin, Zygmunt Zarzecki i Bartłomiej Belcarz (rezerwacja)

12:00

+ Maria Marszałek           

Chrzty: 70/19, 40/20       G.15:30 - 30/20

16:00

Ślub: Ewelina Suwalska i Bartłomiej Chociaj 

18:30

+ Włodzimierz Rudnicki w 18 r. śm. (rezerwacja)

 

Niedziela

16.08

7:00

Za ludzi uzależnionych z naszej parafii i Ojczyzny

9:00

++ Kazimierz Tęcza w 48 r. śm. oraz Karol, Franciszka, Władysław, Daniela

10:30

O zdrowie i Boże Błog. dla Adrianny i Andrzeja w 5 r. ślubu (rezerwacja)

12:00

O Boże Błog., potrzebne łaski dla Tadeusza z okazji 80 r. urodzin 

                                                                                             Chrzty: 45,47/20

18:30

++ Dorota Łącka w 10 r. śm. i Eugeniusz Kowalewski