Intencje - 13.09.2020 r.

Niedziela

13.09

7:00

Dziękczynno – błagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże Błog. dla całej rodziny

9:00

++ Zm. członkowie Żywego Różańca

10:30

++ Marianna, Bronisława, Stanisław, Alfons, Halina Górni

12:00

Msza Zbiorowa: 1)O zdrowie i Błog. Boże dla Beaty z okazji imienin i urodzin, dla rodziców z okazji rocz. ślubu i całej rodziny  ZMARLI:1)++ Eugenia, Edward, Zdzisław Bożejewscy 2)++ Maria Łukawa i Filomena Rudnicka 3)++ Wanda i Jan Fiedziuk w r. śm. oraz Helena i Roman Czerwińscy 4)++ Stanisława i Wacław Sudnikowicz 5)+ Zdzisław Wieczorek – int. od rodziny Brożynów  6)+ Andrzej Olejnik – int. od sąsiadów z ul. Willowej 7)++ Kazimierz Gębuś oraz siostra Krystyna Gębuś w 4 r. śm. 8)+ Helena Trzeszcz – int. od sąsiadów 9)++ Antoni, Anna, Józef SrebrniakOD UCZEST. POGRZEBU:1)+ Karol Mikoluk 2)+ Zofia Czajka 3)+ Helena Trzeszcz 4)+ Mirosław Hendryk 5)+Andrzej Olejnik 6)+ Robert Zyber 7)+ Bogdan Szukalski                    

18:30

++ Janina Jeżewska w 9 r. śm. oraz Bronisław i Paweł Jeżewscy

Poniedziałek

14.09

8:00

++ Władysław Żyto oraz zm. rodziców: Stefania i Bolesław Soboń – int. od rodziny

18:30

1)+ Bartłomiej Belczarz z okazji urodzin

2)+ Marek Imiełowski w 1 r. śm.

3)+ Izabela Szydłowska w 7 r. śm. – int. od chrzestnego z rodziną

4) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie dla męża i córki

Wtorek

15.09

8:00

W int. wynagradzającej za grzechy Polaków

18:30

1)W int. Ojczyzny, Ojca św., Radia Maryja i Tv Trwam

2)++ Stanisława i Tekla Wolniak

3)+ Zofia Czajka – int. od rodziny Haladów

Środa

16.09

8:00

+ Edward Kozłowski – int. od sąsiadów z ul. Jana Pawła II

18:30

1)++ Stanisława Grzebiela w 32 r. śm. i zm. rodziców

2)+ Zofia Czajka – int. od rodziny Łupickich

3)++ Aniela i Stefan Frąckowiak i zm. z rodzin z obu stron

4)+ Kamil Belczarz w 6 r. śm. – int. od pracowników Urzędu Miejskiego w Żmigrodzie

Czwartek

17.09

8:00

+ Robert Zyber – int. od uczesz. pogrzebu

18:30

1)++ Stanisław Wołodko w 3 r. śm. i Danuta Wołodko (rezerwacja)

2) O łaskę zdrowia i opiekę M.B. dla Oliwiera w 1 r. urodzin oraz dla Wiktorii i rodziców (rezerwacja)

3)+ Bogdan Szukalski – int. od Justyny i Andrzeja Parzygnad (rezerwacja)

Piątek

18.09

8:00

+ Zofia Hatowska – int. od sąsiadów z ul. Batorego 7 i 9

18:30

1)++ zm. z rodziny Tupków

2)++ Konrad Schnitzer w 17 r. śm., Helena Schnitzer i zm. z rodziny: Kolber, Schnitzer

3)++ Anna i Józef Grześkowiak z okazji imienin (rezerwacja)

4)+ Marian Zawadzki – int. od kolegów i koleżanek z pracy z PGD

Sobota

19.09

8:00

O zdrowie i Boże Błog. oraz łaskę wiary dla Tomasza Mysłuka z okazji  urodzin  (rezerwacja)

15:00

Ślub: Iwona Wilińska i Krzysztof Wiliński 

Chrzty

G. 13:00 – 56/20        G. 14:30 – 60/20

18:30

1)++ Czesław Janiewicz w 10 r. śm. oraz Regina Janiewicz w 1 r. śm.

2)+ Zofia Misiewicz w 33 r. śm.

3) O Boże Błog., potrzebne łaski dla Ryszardy i Henryka z okazji 45 r. ślubu  

(x. Balbus)

 

Niedziela

20.09

 

7:00

++ Bolesław Węgrowski w 23 r. śm. i zm. z rodziny z obu stron

9:00

1) Za żywych i zm. Sybiraków

2)++ Zbigniew i Tomasz Podedworny

10:30

+ Małgorzata Waścińska – Burczak w 2 r. śm. (rezerwacja)

12:00

1)++ Helena Kirpa w 10 r. śm., Czesława, Antoni i Michał Kirpa (rezerwacja)

2)+ Marian Frączyk w 11 r. śm.

18:30

++ Konrad w 21 r. śm. i Janina w 19 r. śm.