Intencje - 11.10.2020 r.

Niedziela

11.10

7:00

O zdrowie i Boże Błog. dla Stefani Zielińskiej – int. od rodziny Pietruszków

9:00

++ Kazimierz Knapik w 1 r. śm. oraz zm. rodziców z  obu stron i rodzeństwo

10:30

O zdrowie i Boże Błog. oraz opiekę M.B. dla Zuzi w 12 r. urodzin

12:00

Msza Zbiorowa: ZMARLI: 1)++ Jan Nogalski w 20 r. śm. oraz Katarzyna i Marianna Nogalscy  2)++ Marlena Huzarska w 14 r. śm. i zm. z rodziny oraz dusze w czyśćcu cierpiące 3)++ Stanisław Strzelecki w 1 r. śm. i Ewa Strzelecka 4)++ Emilia Dumin, Jan Skrzypek w 22 r. śm. oraz zm. z rodziny Dumin i Tomaszkiewiczów  5)++ Stanisław Maciocha w 4 r. śm. i Michał Łobocki  6)+ Andrzej Olejnik – int. od sąsiadów z ul. Willowej  7)++ Agnieszka Syrko – int. od mieszkańców z u. Willowej oraz Jan, Marian, Józef Kasperowicz i Stanisław Syrko 8)++ Jan, Stanisław, Stanisława i zm. z rodziny 9)++ Mieczysław Mogieliński oraz zm. rodzice i rodzeństwo 10)+ Andrzej Olejnik – int. od sąsiadów z ul. Willowej

OD UCZEST. POGRZEBU: 1)+ Zofia Hatowska 2)+ Edward Kozłowski 3)+ Marian Zawadzki 4)+ Wioletta Szwancar 5)+Janina Motwicka 6)+ Czesław Hatowski 7)+ Zofia Czajka 8)+ Helena Trzeszcz 9)+ Stanisława Zielińska 10)+ Małgorzata Boratyn 11)+ Ewa Balcerzak

18:30

++ Stanisław Krzyżanowski w 35 r. śm., Stefania, Helena, Jan, Wiesław, Czesław, Jadwiga, Bożena

Poniedziałek

12.10

8:00

+ Otylia Kiełbus

18:30

1)++ zm. z rodzin: Jaworskich, Bielaków, Ślezakiewiczów, Wysockich (rezerwacja)

2)+ Rozalia Sycz – int. od dyrekcji i nauczycieli szkoły podstawowej w Żmigrodzie

3) O łaskę zdrowia i pomyślną operację dla taty

Wtorek

13.10

8:00

+ Czesław Orłowski

18:30

1)+ Katarzyna Horoszkiewicz, Janina i Zbigniew Łatka, Dorota Wyrostek oraz Mieczysław i Dominika Śnieg

2)++ Artur Markowski w r. śm. i Janina Markowska

3)+ Stanisława Zielińska – int. od sąsiadów z ul. Rzeźniczej 14

Środa

14.10

8:00

+ Mirosław Michałek

18:30

1)+ Zenon Kuczyński w r. śm.

2)++ Czesław Mituniewicz, Elżbieta i Aleksander Lewkowicz, Wiktoria Kędzierska, Olga Bieńko z okazji dnia nauczyciela i x. Konrad Salwa

3)+ Maria Lemanik – int. od sąsiadów z ul. św. Jana Pawła II nr. 21 i 25

Czwartek

15.10

BIERZMO.

8:00

+ Romuald Pilch

18:30

1)++ Feliks Stelmaszczyk, Jadwiga i Franciszek i zm. z rodziny Stelmaszczyk

2) O Boże Błog. dla Krzysztofa i Hanny z okazji 26 r. ślubu

Piątek

16.10

8:00

+ Józef Dorabiała

18:30

1)++ Władysław Koper w 42 r. śm. i zm. z rodziny

2)+ Kazimierz Pytel – int. od uczest. pogrzebu

3)+ Maria Lemanik – int. od wnuka Mariusza z rodziną

4)+ Franciszka Fedyna w 4 r. śm.

Sobota

17.10

8:00

O Boże Błog. i opiekę M.B. dla Anny i Łukasza

Chrzty

 G. 12:00 – 62/20       

18:30

++ Lucyna Kaźmierczak w 10 r. śm. i zm. dziadków z obu stron

 

 

Niedziela

18.10

7:00

+ Anastazja Hądzlik w 7 r. śm.

9:00

O zdrowie i Boże Błog. oraz opiekę Bożą dla Marii i całej rodziny

10:30

1)++ Jadwiga Kuźnik w 2 r. śm. z okazji imienin i Józef Kuźnik (rezerwacja)

2) O Boże Błog. i potrzebne łaski dla Ireny i Zdzisława w 50 r. ślubu

12:00

1)++ Lucyna Andrysiak w 4 r. śm., Tadeusz Orłowski w 13 r. śm. i zm. z rodzin: Andrysiak, Orłowskich, Ginko, Sejbuk

2)+ Marian Siuda w 2 r. śm.

18:30

++ zm. z rodziny Kędzierskich i Jakubów