Intencje - 08.11.2020 r.

Niedziela

08.11

7:00

+ Zofia Maciąg gr.1

9:00

++ Zm. członkowie Żywego Różańca

10:30

O Boże Błog. oraz opiekę M.B. w 18 r. urodzin dla Martyny i jej rodziców i brata

12:00

Msza Zbiorowa: 1)O zdrowie i Błog. Boże dla Antoniego Kuriata ZMARLI: 1)++  Zdzisław, Janina, Mikołaj Łukawy 2)++ Władysław Beym w 23 r. śm., Józef Beym, Katarzyna Tarnowska i zm. z rodziny 3)+ Zofia Czajka – int. od Tadeusza z rodziną 4)+ Sebastian Lewizorowicz – int. od rodziny 5)++ Zofia i Czesław Hatowscy – int. od mieszkańców z ul. Czereśniowej 6)+ Maria Lemanik – int. od sąsiadów z ul. św. Jana Pawła II nr. 21 i 25 7)++ Nauczycieli, którzy pracowali w Sz.P. w Barkowie, Korzeńsku, Powidzku, Radziądzu, Żmigrodzie, w Powiatowym Zespole Sz. im. Jana Pawła II, Zespole Sz. Specjalnych, w Przedszkolu – int. od Związku Nauczycielstwa Polskiego, sekcji emerytów i rencistów w Żmigrodzie8)++ Kazimiera i Henryk Józefiak i zm. rodziców z obu stron OD UCZEST. POGRZEBU: 1)+ Zofia Hatowska 2)+ Bogdan Sawicki 3)+ Mariusz Małkus 4)+ Helena Lipert 5)+Jan Janusiński 6)+ Walentyna Świder 7)+ Marian Adamiszyn 8)+ Krystyna Tomaszewicz 9)+ Stanisława Boczanowska 10)+ Stanisław Bożejewski 11)+ Czesław Bagiński 12)+ Leon Nowaczyk

18:30

+ Aleksander Boryta w 4 r. śm.

Poniedziałek

09.11

8:00

1)+ Zofia Maciąg gr.2

2)++ Zm. rodzice: Anna i Jan Mielnik, Janina i zm. rodzeństwo

18:30

1)++ Teodozja Bela z okazji imienin oraz Czesław Bela, Marta i Franciszek Bielarz

2) O zdrowie Boże Błog. dla Stanisław z okazji 80 r. urodzin

3)+ Jan Janusiński – int. od rodziny Michalczyk

Wtorek

10.11

8:00

+ Zofia Maciąg gr.3

18:30

1)++ Ignacy Kausz w 28 r. śm. oraz Joanna i zm. z rodziny

2)++ Bogdan i Teresa Szukalscy – int. od syna, synowej i córki

3)+ Jan Tomaszewicz w 14 r. śm.

Środa

11.11

8:00

+ Zofia Maciąg gr.4

9:00

W int. Ojczyzny

18:30

1)++ Jan Skrzypek w 22 r. śm., Emilia Dumin w 22 r. śm. i zm. z rodz.: Skrzypek i Mośków

2)++ Bogdan i Teresa Szukalscy – int. od sąsiadów z ul. Rybackiej

 

Czwartek

12.11

8:00

+ Zofia Maciąg gr.5

18:30

1)+ Maria Doroszuk w 6 r. śm.

2)+ Teresa Kowalewska – int. od uczest. pogrzebu

Piątek

13.11

8:00

+ Zofia Maciąg gr.6

18:30

1)++ Władysław Żurek w r. śm., Franciszka, Danuta i Stanisław Wołodko (rezerwacja)

2)+ Krzysztof Smektała w 4 r. śm.

3)+ Ewa Balcerzak – int. od dyrekcji i pracowników publicznego przedszkola „Zielona Dolina” w Żmigrodzie

Sobota

14.11

8:00

+ Zofia Maciąg gr.7

Chrzty

 G. 12:00 – 63/20               

18:30

1)++ Bolesław Popadeńczuk w 15 r. śm., Jadwiga i Emilia Popadeńczuk

2) O Boże Błog., potrzebne łaski dla Mikołaja z okazji 18 r. urodzin 

 

 

Niedziela

15.11

7:00

+ Zofia Maciąg gr.8

9:00

++ Stanisław Czerwiński, Marianna, Zbigniew, Zygmunt Skalscy, Zofia i Jan Skwara w r. śm.

10:30

++ Mirosław w 10 r. śm. i Henryk Bąk

12:00

++ Genowefa w 22 r. śm. i Józef w 33 r. śm. Lewandowscy oraz zm. z rodzin z obu stron                                                                        Chrzest: 64/20         

18:30

++ Zmarli polecani w tegorocznych wypominkach