Intencje - 03.01.2021 r.

 

Niedziela

03.01

 

7:00

+ Mateusz Przybylski w 3 r. śm. (rezerwacja)

9:00

O zdrowie i Boże Błog. dla członków Żywego Różańca

10:30

++ Józef i Stanisława Bagińscy oraz Paweł i Aleksander Maksymowicz

12:00

O zdrowie i Boże Błog. dla dzieci i wnuków

18:30

++ Antoni i Maria Tonderys

Poniedziałek

04.01

 

8:00

1)Dziękczynno – błagalna o zdrowie i opatrzność Bożą dla Aleksandry i Pawła w 29 r. ślubu oraz córki z mężem w 6 r. ślubu i prawnuczki Małgosi

2)O zdrowie i Boże Błog., opiekę M.B dla Wioletty Timermans z okazji urodzin – int. od Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo                                    

18:30

1)++ Antoni Kuriata i zm. z bloku z ul. Lipowej 3A i 3B – int. od sąsiadów 

2)+ Anna Kociemba – int. od kuzynki Agaty z rodziną

3) O łaskę zdrowia i Boże Błog. na cały Nowy Rok dla mieszkańców: Nowe Domy, Grądzik, Marzęcino, Węglewo

Wtorek

05.01

8:00

+ Adam Skoczylasz – int. od Walentyny Powiłojć, Lilianny i Mirosława Jędra z rodziną

18:30

1)++ Edward Żukowski w dniu imienin oraz Tadeusz, Krzysztof i zm. z rodziny

2) O łaskę zdrowia i Boże Błog. na cały Nowy Rok dla mieszkańców: Żmigródek

Środa

Objawienie Pańskie

06.01

7:00

WOLNA INTENCJA:

9:00

WOLNA INTENCJA:

10:30

++ Władysław, Henryk, Marian, Anna Zajączkowscy oraz Zenon Ignatowicz i Zofia

12:00

++ Józef, Bogusław, Irena Kondratowicz

18:30

1)++ Mieczysław Śnieg w 14 r. śm. i jego rodzice: Dominika i Jan, Przemysław oraz Weronika Kobziak w 2 r. śm. i mąż Józef

2) O łaskę zdrowia i Boże Błog. na cały Nowy Rok dla mieszkańców ulicy: Morelowa, Czereśniowa, Poziomkowa, Kwiatowa

Czwartek

07.01

8:00

WOLNA INTENCJA:

18:30

1)+ Genowefa Piasecka w 3 r. śm.

2)+ Bogdan Sawicki – int. od MKS „PIAST” Żmigród

3) O łaskę zdrowia i Boże Błog. na cały Nowy Rok dla mieszkańców ulicy: Przemysłowa, Kmicica, Zagłoby, Słowackiego, Obornicka, Dębowa, Prusa, Podbipięty, Miłosza, Reymonta, Szymborskiej, Orzeszkowej

Piątek

08.01

8:00

WOLNA INTENCJA:

18:30

1)++ Stanisława Owczarek w r. śm. oraz zm. z rodziny Owczarek i Adamskich

2)+ Anna Kociemba – int. od brata Ryśka z rodziną

3) O łaskę zdrowia i Boże Błog. na cały Nowy Rok dla mieszkańców ulicy: Kościuszki, Kościelna, Mickiewicza, Krótka, Zielona

Sobota

09.01

8:00

++ Józef Okulowski w r. śm., Adolfa Szyszkowska w r. śm., Anna i Stanisław Tomaszkiewicz

18:30

1)++ Antoni i Edward Kuriata

2)+ Zdzisława Zięcik – int. od dyrekcji i pracowników publicznego przedszkola „Zielona Dolina” w Żmigrodzie

 

 

Niedziela

10.01

 

7:00

WOLNA INTENCJA:

9:00

++ Zm. członkowie Żywego Różańca

10:30

+ Kazimierz Bilakiewicz w 9 r. śm.

12:00

Msza Zbiorowa: 1)O Boże Błog. dla Mieczysława z okazji urodzin , ZMARLI:  1)+ Franciszek Słonik  2)+ Maria Dębowska – int. od Heńka z rodziną OD UCZEST. POGRZEBU: 1)+ Anna Kociemba 2)+ Krzysztof Walendzik 3)+ Wanda Wasiewicz 4)+ Daniela Zep 5)+Jan Olech                                             Chrzest: 73/20

18:30

+ Stanisława Boczanowska – int. od mieszkańców bloku z ul. Lipowej 3A i 3B (rezerwacja)