Intencje - 25.07.2021 r.

Niedziela

25.07

 

7:00

++ Zbigniew i Tomasz Podedworny

9:00

++ Franciszek, Henryk, Józef i zm. z rodziny Bandrowicz

10:30

++ Irena i Marian Zych i zm. z rodziny

12:00

1)++ Tadeusz Tyrka w 9 r. śm., Maria i Walenty Michalak oraz Małgorzata Ptak               

2)++ Dr. Anna Cygan z okazji imienin oraz Dr. Tadeusz Cygan 

                                                                                          Chrzest 21/21     

18:30

++ Krzysztof Żukowski z okazji imienin oraz zm. rodziców i rodzeństwo z obu stron

Poniedziałek

26.07

8:00

++ Anna z okazji imienin i zm. z rodziny (rezerwacja)

18:30

++ Anna i Józef z okazji imienin  (rezerwacja)

Wtorek

27.07

8:00

++ Katarzyna, Józef, Kazimierz Mikołajczak

18:30

O zdrowie i  Boże Błog., opiekę M.B. dla członków Apostolatu Maryjnego i ich rodzin

Środa

28.07

8:00

+ Witold Błądek w 1 r. śm.

18:30

 ++ Czesław Kowalczyk w 13 r. śm. i zm. z rodzin Kowalczyk, Hankiewicz

Czwartek

29.07

8:00

+ Kazimiera Golasińska – int. od syna Zenona z rodziną

18:30

++ Wiktor Szymczak i zm. z rodziny Szymczak i Giezek

Piątek

30.07

8:00

+ Kazimiera Golasińska – int. od siostry Heleny z rodziną

18:30

++ Maria i Jan Manczur i zm. z rodziny Śledź   

Sobota

31.07

8:00

++ Danuta, Bronisława, Kazimierz, Ryszard z rodz. Majewskich oraz ciocia Michalina i Dariusz Rudnicki

15:00

Ślub: Małgorzata Boruszewska i Marcin Jackowski  

18:30

++ Zmarli polecani w wypominkach

 

 

Niedziela

01.08

7:00

++ Kazimierz Iżykowski w 9 r.śm., zm. rodziców: Zbigniew, Maria, Antoni Bandrowicz i zm. z rodziny

9:00

O zdrowie i Boże Błog. dla członków Żywego Różańca

10:30

++ Bolesław Paryna w 5 r. śm. oraz zm. rodziców z obu stron  (rezerwacja)

12:00

++ Franciszka Żak w 23 r. śm., Maria, Jadwiga, Jan, Ryszard                                                       

                                                                                          Chrzest 42/21     

18:30

++ Janina, Józef, Emil Jurkowscy i Franciszek Jasiński