Intencje - 08.08.2021 r.

Niedziela

08.08

 

7:00

++ Alfons, Bronisława, Marianna, Stanisław, Halina Górni (rezerwacja)

9:00

++ Zofia Czajka w 1 r. śm. i Maria Dębowska z okazji imienin

10:30

+ Zofia Majer w 10 r. śm.

12:00

Msza Zbiorowa: 1) O zdrowie i Boże Błog. dla Kingi w 18 r. urodz. 2)O zdrowie i Boże Błog. dla Renaty Powickiej w 50 r. urodz. 3)O Boże Błog. dla Lilianny z okazji 1 r. urodz., oraz w 30 r. urodz. żony Marioli, ZMARLI: 1)++ Eugeniusz Iżykowski w 10 r. śm. brat Zdzisław i zm. rodzice (rezerwacja) 2)++ Jan Płoskonka, Zofia Włodarczyk, Zdzisław Włodarczyk w r. śm. oraz Anna Kociemba, Żaneta Napieraja – int. od rodziny 3) + Piotr Michałowski – z okazji imienin 4) ++ Kazimiera i Józef Golasińscy – int. od syna z rodziną i córki 5) ++ Stanisława Łukaszów i zm. z rodziny 6) ++ Eugeniusz Zieliński, Mariusz Zieliński 7) ++ Stanisława Kondracka w 1 r. śm. i Roman Kondracki, OD UCZEST. POGRZEBU: 1)+ Henryk Wolny 2)+ Waldemar Kauzanowicz 3)+ Wiesław Rakoczy 4)+ Dariusz Skiba 5)+Eugenia Ryśnik 6)+ Janusz Żygadło 7)+ Antonina Karpińska 8)+ Genowefa Rydz 9)+ Bronisława Cieśla 10)+ Krystyna Bagińska

18:30

+ Mieczysław Gawot – int. od pracowników szpitala rehabilitacyjnego w Żmigrodzie (rezerwacja)

Poniedziałek

09.08

8:00

+ Wiesław Rakoczy – int. od żony z dziećmi

18:30

+ Genowefa Osio w 100 r. urodzin

Wtorek

10.08

8:00

+ Eugenia Ryśnik – int. od Róży i Rudolfa z rodz.

18:30

++ Stefania Gerej w 30 r. śm. i zmarli z rodziny Cuber

Środa

11.08

8:00

+ Wiesław Rakoczy – int. od rodz. Jarosz z Domanowic

18:30

 + Helena Trzeszcz w 1 r. śm.

Czwartek

12.08

8:00

+ Wiesław Rakoczy – int. od Zeni z rodz.

18:30

1)++ Katarzyna Tarnowska w 47 r. śm., Władysława i Józef Baym i zm. z rodziny

2)+ Kamil Belczarz w 7 r. śm. – int. od kolegów i koleżanek z urzędu miejskiego (rezerwacja)

Piątek

13.08

8:00

O Boże Błog. dla Miecia z okazji 1 rocz. urodzin

18:30

O Boże Błog. i łaski Ducha Św. dla Moniki i Łukasza Żukowskich z okazji 10 r. ślubu – int. od rodziców

Sobota

14.08

8:00

+ Ryszard Szper w 10 r. śm.

18:30

+ Maria Dębowska – int. od wnuków i prawnuków

 

 

Niedziela

15.08

 

7:00

++ Pelagia Węgrowska w 6 r. śm. i zm. z rodziny z obu stron

9:00

++ zm. z rodzin: Łukawy i Kuriata

10:30

++ Maria i Józef Marszałek

12:00

++ Maria Zarzecka z okazji imienin, Zygmunt Zarzecki i Bartłomiej Belcarz                                                                                  Chrzest:48/21     

18:30

O zdrowie i Boże Błog. dla Marii (rezerwacja)

 

08.08  INTENCJE ZBIOROWE 12:00

 

 

1) O zdrowie i Boże Błog. dla Kingi w 18 r. urodz.

2)O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Renaty Powickiej w 50 r. urodz.

3)O Boże Błog. dla Lilianny z okazji 1 r. urodz., oraz w 30 r. urodz. żony

Marioli

 

 

 

ZMARLI:

1)++ Eugeniusz Iżykowski w 10 r. śm. brat Zdzisław i zm. rodzice

2)++ Jan Płoskonka, Zofia Włodarczyk, Zdzisław Włodarczyk w r. śm. oraz Anna Kociemba, Żaneta Napieraja – int. od rodziny

3) + Piotr Michałowski – z okazji imienin

4) ++ Kazimiera i Józef Golasińscy – int. od syna z rodziną i córki

5) ++ Stanisława Łukaszów i zm. z rodziny

6) ++ Eugeniusz Zieliński, Mariusz Zieliński

7) ++ Stanisława Kondracka w 1 r. śm. i Roman Kondracki

 

 

 

OD UCZEST. POGRZEBU:

1)+ Henryk Wolny

2)+ Waldemar Kauzanowicz

3)+ Wiesław Rakoczy

4)+ Dariusz Skiba

5)+Eugenia Ryśnik

6)+ Janusz Żygadło

7)+ Antonina Karpińska

8)+ Genowefa Rydz

9)+ Bronisława Cieśla

10)+ Krystyna Bagińska