Intencje - 12.12.2021 r.

Niedziela

12.12

 

7:00

++ Alfons, Bronisława, Marianna, Halina Górni

9:00

++ Stanisław Czerwiński, Marianna, Zbigniew, Zygmunt Skalscy oraz Zofia i Jan Skwara

10:30

++ Zygmunt Zarzecki w r. śm., Maria Zarzecka i Bartłomiej Belcarz

12:00

Msza Zbiorowa: 1) O zdrowie i Boże Błog. dla Zofii Chmielewskiej z okazji 88 r. urodzin,

2) O zdrowie, Boże Błog., wiele łask Bożych i dary Ducha św. dla Bartka Wrzesińskiego z okazji

19 r. urodzin ZMARLI: 1)+ Mieczysław Kantor – int. od pracowników służby zdrowia w

Żmigrodzie 2)+ Aleksander Macherzyński 3)++ Józef i Ryszard Gawliszyn 4)++ Stanisława

Piechota, mąż Franciszek, Alfreda Witek, 5)+ Stefania Krasoń w 20 r. śm. OD UCZEST.

POGRZEBU: 1)+ Janina Bober 2)+ Zdzisław Maliszewski 3)+ Helena Bednarek 4)+ Krystyna

Grześkowiak 5)+Ewa Andrzejewska 6)+ Maria Jankowska7)+ Jadwiga Mrowińska

8)+ Janina Słonik                                                                                             Chrzest: 58/21

18:30

+ Aleksander Boryta z okazji imienin

Poniedziałek

13.12

 

9:00

+ Grzegorz Olejniczak gr.29

18:30

1)+ Dorota Żygadło w 9 r. śm.

2)++ Zofia Grzebiela w 29 r. śm. i zm. rodzice

3)+ Katarzyna gr.15

4)+ Wanda Wasiewicz w 1 r. śm. – int. od męża i dzieci

Wtorek

14.12

 

9:00

+ Grzegorz Olejniczak gr.30

18:30

1)W int. Ojczyzny, Ojca św., Radia Maryja i Tv Trwam

2)+ Katarzyna gr.16

3)+ Anna Jęczmyk – int. od rodziny Skrzypczaków

4)+ Zdzisław Maliszewski – int. od społeczności i rady rodziców szkoły podstawowej im. B. Chrobrego w Żmigrodzie

Środa

15.12

Spowiedź św.

Adwentowa

9:00

+ Katarzyna gr.17

18:30

1)+ Jan Kolbusz – int. od mieszkańców z bloku z ul. Zamkowa

2)++ Genowefa i Eugeniusz Korczak

3)+ Henryk Brodala – int. od brata Mariana z rodziną

Czwartek

16.12

8:00

+ Katarzyna gr.18

18:30

1)++ Edward Żukowski w dniu urodzin, Tadeusz, Krzysztof i zm. z rodziny

2)+ Henryk Brodala – int. od  brata Andrzeja z żoną i córką Martą z rodziną

3)++ Adam, Karolina, Michał Hasyn – int. od Ireny

Piątek

17.12

8:00

+ Katarzyna gr.19

18:30

1)+ Mieczysław Piaskowski – int. od Walentyny, Ireny, Lilianny z rodzinami

2) O Zdrowie i Boże Błog. i opiekę M.B. dla Marysi z okazji 4 r. urodzin

3)+ Adam Hasyn – int. od Joanny

4)+ Mariusz Łysikowski

Sobota

18.12

8:00

+ Katarzyna gr.20

15:00

Ślub: Jagoda Kałafut i Adam Kaczmarek   

18:30

++ Józefa i Władysław Bagińscy

 

 

Niedziela

19.12

 

7:00

++ Genowefa w 12 r. śm., Stefan w 14. r. śm. oraz Mieczysław i Robert Szafraniec

9:00

+ Daniela Zep w 1 r. śm.

10:30

++ Janina i Franciszek Seredyńscy i zm. z rodziny

12:00

++ Antoni Mularczyk w 2 r. śm. i Zbigniew Mularczyk

18:30

+ Wiktoria Marek