PREWENCYJNE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI PRZED KORONAWIRUSEM

tel. (71) 385-35-43

PREWENCYJNE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI PRZED KORONAWIRUSEM

Drodzy Parafianie,

w trosce i odpowiedzialności za zdrowie każdej i każdego z nas, stosując się do zaleceń państwowych, Konferencji Episkopatu Polski oraz Biskupa Ordynariusza pragniemy przekazać, że skorzystanie z dyspensy oznacza, iż nieobecność na Mszy św. niedzielnej we wskazanym czasie nie jest grzechem.

Zachęcamy, aby osoby korzystające z dyspensy trwały na osobistej i rodzinnej modlitwie. Zachęcamy też do duchowej łączności ze wspólnotą Kościoła poprzez transmisje radiowe, telewizyjne lub internetowe.

Wszystkie zaplanowane Msze święte w naszej parafii odbędą się według normalnego porządku, sprawowane w intencjach zgodnych z wolą ofiarodawcy.

Zachęcamy do pozostania w domu, dbania o higienę oraz zainteresowania się osobami samotnymi i starszymi ze swojego otoczenia – być może potrzebują naszej pomocy.

Informacja dotyczy piątkowego nabożeństwa Drogi Krzyżowej i wszystkich Mszy św. oraz funkcjonowania Kancelarii parafialnej

Informujemy jednocześnie, że w związku z zaistniałą sytuacją przenosimy na późniejszy termin zaplanowane na przyszły tydzień Misje Święte.

Oddani w Chrystusie Wasi duszpasterze

Remont Dachu Kościoła