Intencje - 14.02.2016 r.

Niedziela

14.02

7:00

Dziękczynno-błagalna w 25 r. urodzin Przemysława 

9:00

++ Ludwik Sobolewski w 12 r.śm. i zmarli z rodziny Sobolewskich

10:30

+ Marcin Howis – od mieszkańców z ul. Willowej

11:45

+ Maria Marszałek

13:00

Msza Zbiorowa: 1) O Zdrowie i Boże Błog. dla Mai Michnackiej z okazji 18-ej r. urodzin,

2) +Teresa Kamińska w 8 r.śm., ++ rodzice, brat Ludwik i ++ zmarli  z rodziny,

3) + Czesława Werno w 1 r.śm.,

4) + Adam Bilakiewicz – int. od mieszkańców z ul. Poziomkowej 

(chrzest 6/2016, 10/2016)

18:30

++ Zbigniew Til oraz zmarli rodzice i rodzeństwo

Poniedziałek

15.02

6:30

+ Zofia Hojnacka –  int. od córki z rodziną

18:30

1)++Stanisława Drożdż oraz zmarli rodzice: Anna i Wojciech

2)+ Irena Mituniewicz w 2 r.śm.

3)+ Adam Antonow w 13 r.śm.

Wtorek

16.02

6:30

++ Józef i Franciszka Kuśnierz

18:30

1) W int. Ojczyzny, Ojca św., Radia Maryja i Tv Trwam

2)+ ks. Józef Siedlczyński CM – int. od Żywego Różańca

3)+ Bolesław Przystuplak – int. od uczestnikw pogrzebu oraz Halina Szymańska w 21 r.śm.

Środa

17.02

6:30

+ Zdzisław Janson – int. od kolegów i koleżanek syna Marcina

18:30

1) O zdrowie i Boże Błog. dla Wojtusia  z okazji urodzin

2)++ Zbigniew Rosiek w 9 r.śm. i zmarli rodzice (rezerwacja)

3)+ Zdzisław Jezierny  -  int. od uczestników pogrzebu

Czwartek

18.02

6:30

+ Zofia Hojnacka – int.  od Michała i Moniki

18:30

1)++Czesława Puchniak i Wanda Grudkowska

2)+ Anastazja Żyśko – int. od uczestników pogrzebu

3)+ Marian Szalkowski (rezerwacja)

Piątek

19.02

6:30

+ Zdzisław Janson – int. od uczestników pogrzebu

18:30

1)++ Józefa i Władysław Bagińscy w kolejną r.śm.

2)+ Regina Poślednik w 13 r.śm.

3)+ Kazimierz Mikołajczak –  int. od uczestników pogrzebu

Sobota

20.02

6:30

++ Maria i Michał

18:30

1)++ Marianna i Antoni Bartkowiak w 1 r.śm. oraz zmarli z rodziny: Andrzej i Mieczysław

2)++ Juliusz Hankiewicz w 26 r.śm., Stanisława Kowalczyk w 17 r.śm. oraz zmarli z rodziny Hankiewicz i Kowalczyk

Niedziela

21.02

7:00

+ Bożena Andrzejak w 3 r.śm.

9:00

++ Zenon Mądry w 1 r.śm., oraz zmarli rodzice: Elżbieta i Stanisław

10:30

++ Agnieszka, Stefan Nawrot, Wanda, Zdzisław, Antonina i Karol Graczyk

11:45

O Błog. Boże dla Tymona Adamowicza w 2 r. urodzin

13:00

+ Lilia Arnastowicz w 6 r.śm. – int. od dzieci (chrzty 2/ 2016, 3/2016, 4/2016, 5/2016)

18:30

++ Anna Poruszek i zmarli z rodziny (rezerwacja)