Intencje - 06.03.2016 r.

Niedziela

6.03

7:00

+ Maciej Pastwik w 4 r.śm.

9:00

 W int. członków Żywego Różańca i ich rodzin

10:30

+Barbara Czaplińska w 3 r.śm.  

11:45

++ Antoni Kucharski w 42 r.śm. i Józefa Kucharska

13:00

++ Zenon  Olszewski w 16 r.śm. oraz zmarli z rodziny: Olszewskich i Gągorowskich

( chrzest 17/2016, 18/2016)

18:30

++ Maria z okazji urodzin i Jan Suseł

Poniedziałek

7.03

6:30

+ ks. Józef Siedlczyński CM

18:30

1)++ Zmarli mieszkańcyz ul. Wiejskiej

2)++ Kazimierz Iżykowski, rodzice, Maria i  Antoni Bandrowicz oraz zmarli z rodziny

Wtorek

8.03

6:30

+ Aleksander Śliwiński – int. od uczestników pogrzebu

18:30

1) ++ Zmarli mieszkańcy z ul. Wiejskiej

2)++ Katarzyna w 23 r.śm., Jan i Stanisław Fijołek

3) ++ Leon Żurowski, Mariusz Karpienko i Adam Gwóźdź

Środa

9.03

6:30

++ Tadeusz Grzybowski oraz Jarosław i Bogdan

8:30

++ Konfratrzy

10:00

++ Konfratrzy

12:30

++ Konfratrzy

18:30

1)+ Wiktor Poślednik w 20 r.śm.

2)++ Franciszka Żurek z racji imienin i Władysław

3)+ Adam Bilakiewicz – int. od mieszkańców z ul. Poziomkowej

Czwartek

10.03

6:30

++ Michalina Bochenek oraz Franciszek, Stanisław i Ryszard

18:30

1)+ Zdzisław Jezierny

2)++ Bernard Fąferek w 4 r.śm. i Leszek Misiewicz w 8 r.śm.

3)++ Franciszka Maciąg z racji imienin, Andrzej Maciąg i zmarli z rodziny

Piątek

11.03

6:30

++ Jadwiga i Antoni Idzi oraz Józwef Świątek

18:30

1)+Andrzej Podolski w 30 r.śm. (rezerwacja)

2)++ Franciszek Demuth w 5 r.sm. oraz zmarli rodzice z obojga stron

3)++ Helena Jujka w r.śm. i dusze w czyśćcu cierpiące (rezerwacja)

Sobota

12.03

6:30

+ Aleksander Śliwiński – int. od uczestników pogrzebu

18:30

1)+ Wacław Sudnikowicz – od mieszkańców z ul. Willowej

2)++ Katarzyna Mika w 20 r.śm. oraz Maria i Tadeusz

Niedziela

13.03

7:00

++ Marianna, Bronisław, Stanisław, Alfons i Halina Górny

9:00

++ Zmarli członkowie Żywego Różańca

10:30

O Boże Błog. i potrzebne łaski dla Radosława w 4 r.urodzin i Dawida w 17 r. urodzin

11:45

++ Tomasz w 6 r.śm. i Zbigniew Podedworny

13:00

Msza Zbiorowa: 1) O zdrowie i Błog. Boże dla Heleny Trzeszcz z okazji 80-tych urodzin, 2) ++ Kazimierz Ostromecki, Bronisława i Kazimierz Ostromeccy, 3)+ Irena Dytko w 4 r.śm., 4)++Krystyna Studzińska w 9 r.śm., Weronika i Jan, 5)++ Jan i Maria Świderscy oraz Józef i Aniela Piszczałka, 6)++ Stanisława Cieśla w 13 r.śm., Marian Cieśla w 33 r.śm., Tadeusz Konieczny oraz zmarli z rodziny, 7) + Ryszard Skrzypczak, 8)+ Józef Przybylski – int. od uczestników pogrzebu, 9) ++ Danuta Krupa w 3 r.śm., Stanisław Gołebiowski i zmarli z rodziny 10) +  Zofia Hojnacka – int. od Michała i Moniki

15:00

W  int. chorych

18:30

++ Helena, Józef i Leokadiusz