Intencje Mszy Świętych

intencje 3-10.03.2024 r.

Żmigród

Niedziela 03.03.
7.00 + Bronisłaawa (ona), Marianna (ona), Teresa, Halina, Alfons i Stanisław Górni; + Leokadia Szukalska
8.40 Nabożeństwo Gorzkie Żale
9.00 O zdrowie i Boże błog. dla członków wspólnoty Żywego Różańca i ich rodzin
10.30 O zdrowie i Boże błog., potrzebne łaski dla rodziców, dzieci i wnuków
11.40 Nabożeństwo Gorzkie Żale
12.00 ++ Bożena Andrzejak w 11 rocz. śm. i zm. z rodziny z obu stron
12.00 + Kazimierz i Bronisława (ona), syn Kazimierz Ostromeccy
18.00 Nabożeństwo Gorzkie Żale
18.30 O zdrowie, Boże Błog. potrzebne łaski dla Małgorzaty i Jarosława w 40 rocz. ślubu
18.30 + Andrzej Głowacki – int. od wnucząt: Martyny, Kariny, Eryka i Piotrusia

Poniedziałek 04.03.
8.00 + Czesława Twarda int. od Stow. św. Wincentego a Paulo
18.30 ++ Zygmunt Mądry w 3 rocz. śm., Maria Mądra i Tadeusz Hruszowiec
18.30 + Michał Żygadło w 1 rocz. śm.
18.30 + Kazimierz Knapik z okazji imienin

Wtorek 05.03.
8.00 ++ ks. Wiesław Wenz (int. od Jadwigi i Krystyny)
18.30 ++ Maria Pierzchlewicz w 9 rocz. śm.
18.30 + Kazimierz Tonderys z okazji imienin
18.30 ++ Kazimierz Jaworski oraz zm. z rodziny

Środa 06.03.
8.00 ++ Janina Filipek jej rodziców Helena i Jan
18.00 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy
18.30 O Zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członków Stowarzyszenia św. Wincentego a Paulo i ich rodzin i opiekuna ks. Proboszcza
18.30 Za zmarłych sąsiadów z ul. Lipowej 2
18.30 + Bronisława Maślankowska (int. od wnuczki Darii z mężem i rodziną)

Czwartek 07.03.
8.00 + Julia Czernik
18.30 + Krzysztof Żukowski w 4 rocz. śm.
18.30 + Wawrzyniec Boryczka (od rodziny Puśleckich, Krukowskich, Sztuwrych)
18.30 + Bronisława Maślankowska (int. od wnuczki Agnieszki z rodziną)

Piątek 08.03.
8.00 + Julia Czernik
16.45 Nabożeństwo Droga Krzyżowa – dzieci
17.45 Nabożeństwo Droga Krzyżowa
18.30 ++ Helena i Franciszek Czyżowicz i + Michał Lewandowski
18.30 + Bronisława Szkibiel (int. od mieszkańców ul. Czereśniowej)
18.30 + Weronika Zawadzka (int. od wnuków i prawnuków)

Sobota 09.03.
8.00 ++ Franciszka Maciąg z okazji imienin oraz zm. z rodziny
8.00 + Sebastian Lewizorowicz w 4 rocz. śmierci
18.30 + Wiktor Poślednik w 28 rocz. śm.
18.30 + Katarzyna Fiołek w 31 rocz. śmierci, ++ Stanisław i Jan

Niedziela 10.03.
7.00 ++ Tomasz i Zbigniew Podedworni
8.40 Nabożeństwo Gorzkie Żale
9.00 ++ zm. członków wspólnoty Żywego Różańca
9.00 ++ syna Łukasza i żony Stanisławy Syc (intencja od męża i syna)
10.30 ++ Kazimierz, Zbigniew, Magdalena, Józef Iżykowscy oraz Maria i Antoni Bandrowicz i zm. z rodziny
11.40 Nabożeństwo Gorzkie Żale
12.00 MSZA ŚW. ZBIOROWA:

+ Marian Sokalski – int. od siostry z mężem
+ Krystyna i Ryszard Kwiecień
+ Bogumiła Hanko w 6 rocz. śmierci
+ Jan Jurkowski (od uczestników pogrzebu)
+ Tomasz Urbanek (od uczestników pogrzebu)
+ Andrzej Chroł (od uczestników pogrzebu)
+ Henryk Antosik (od uczestników pogrzebu)
+ Andrzej Najwer (od uczestników pogrzebu)
+ Krystyna Sołopa (od uczestników pogrzebu)
+ Czesława Twarda (od uczestników pogrzebu)
+ Piotr Arnastowicz (int. od uczestników pogrzebu)
+ Helena Janik (int. od uczestników pogrzebu)
+ Ryszard Pękowski (od uczestników pogrzebu)
+ Bronisława (ona) Szkibiel (od uczestników pogrzebu)
+ Helena Romanow (od uczestników pogrzebu)
+ Wawrzyniec Boryczka (od uczestników pogrzebu)
+ Ignacy Wojtyczka (od uczestników pogrzebu)
+ Bronisława Maślankowska (od uczestników pogrzebu)
+ Weronika Zawadzka (od uczestników pogrzebu)
+ Jerzy Marczak (od uczestników pogrzebu)
+ Maria Adamowicz (od uczestników pogrzebu)
+ Marian Zakrawacz (od uczestników pogrzebu)

12.00 ++ Antoni Kucharski w 50 rocz. śm., Józefa (ona), Tadeusz Kucharscy
18.00 Nabożeństwo Gorzkie Żale
18.30 + Bolesław Korytkowski w pierwszą rocznicę śmierci

intencje 25.02-3.03.2024 r.

Żmigród

Niedziela 25.02.
7.00 + Maria Złocińska (greg. 25)
8.40 Nabożeństwo Gorzkie Żale
9.00 Dziękczynno błagalna za odebrane łaski w rodzinie z prośbą o dalszą opiekę
9.00 ++ Elżbieta i Ignacy Pietraszek oraz zm. mamę Helena Pietraszek
10.30 ++ Mirosław Walczak z okazji imienin i Stanisław Walczak
11.40 Nabożeństwo Gorzkie Żale
12.00 ++ Zbigniew, Kazimierz, Magdalena, Józef Iżykowscy oraz Maria i Antoni Bandrowicz i ich rodziców
12.00 W int. mamy + Teresa Gawęcka w rocz. śmierci oraz ++ dziadków: Stanisława (ona) i Józef Szulc (int. od dzieci)
18.00 Nabożeństwo Gorzkie Żale
18.30 ++ Stanisław Paszkiewicz w 44 rocz. śm. oraz zm. rodziców

Poniedziałek 26.02.
8.00 ++ Karol i Franciszka Tęcza
8.00 + Maria Złocińska (greg. 26)
18.30 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla dzieci i wnuków
18.30 + Halina Rudnicka w 34 rocz. śm.
18.30 + Czesława (ona) Malinowska w 17 rocz. śm.
18.30 + Bronisława Maślankowska (int. od wnuka Przemka z żoną i rodziną)

Wtorek 27.02.
8.00 + Maria Złocińska (greg. 27)
17.45 Nowenna – do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik
18.30 O zdrowie, Boże błogosławieństwo opiekę Niepokalanej dla członków Apostolaty Maryjnego i ich rodzin i ks. Jana
18.30 + Róża Pukszto w 15 rocz. śm. i zmarli z rodziny
18.30 ++ Aniela i Stanisław Berg oraz zm. z rodziny
18.30 + Sabina Kurłowicz w pierwszą rocznicę śmierci i zmarli z rodziny Kurłowicz i Marcinkowskich

Środa 28.02.
8.00 + Maria Złocińska (greg. 28)
18.00 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy
18.30 + Mieczysław Nawrocki int. od sąsiadów
18.30 + Weronika Zawadzka (int. od dzieci)
18.30 + Józef w 15 rocz. śm. oraz za + Fanciszka (ona), ++ Katarzyna i Wojciech
18.30 + Barbara Przybylska w 1 rocz. śm.

Czwartek 29.02.
8.00 + Maria Złocińska (greg. 29)
17.45 Wypominki miesięczne
18.30 Za zmarłych wspominanych w wypominkach
18.30 + Krystyna Sołopa int od koleżanek z klasy szkolnej i z pracy
18.30 + Edward Maliszewski int od pracowników plebanii

Piątek 01.03.
8.00 + Maria Złocińska (greg. 30)
16.45 Nabożeństwo Droga Krzyżowa – dzieci
17.45 Nabożeństwo Droga Krzyżowa
18.30 + Edward Maliszewski int. od sąsiadów z ul. Willowej
18.30 W intencjach wynagradzających NSPJ
18.30 + Maciej Pastwik w 12 rocz. śmierci oraz + Ryszard Pastwik oraz zmarłych z rodziny: + Janina, Konrad i Ryszard Porucznik

Sobota 02.03.
8.00 W intencji wynagradzającej za zniewagi wyrządzone Niepokalanemu Sercu Maryi (int. Stowarzyszenia św. Wincentego a Paulo)
8.00 + Kazimiera Jeż Podróżna w rocz. śmierci
18.30 ++ Helena i Leon Matuszczak i zm. z rodziny z obu stron
18.30 + Tadeusz Rudnicki w 7 rocz. śmierci oraz zmarłych z rodz. Rudnickich i Klisowskich
18.30 + Zenon, Józef, Leszek, Mieczysław, Maria, Bronisława (ona)

Niedziela 03.03.
7.00 + Bronisłaawa (ona), Marianna (ona), Teresa, Halina, Alfons i Stanisław Górni; + Leokadia Szukalska
8.40 Nabożeństwo Gorzkie Żale
9.00 O zdrowie i Boże błog. dla członków wspólnoty Żywego Różańca i ich rodzin
10.30 O zdrowie i Boże błog., potrzebne łaski dla rodziców, dzieci i wnuków
11.40 Nabożeństwo Gorzkie Żale
12.00 ++ Bożena Andrzejak w 11 rocz. śm. i zm. z rodziny z obu stron
12.00 + Kazimierz i Bronisława (ona), syn Kazimierz Ostromeccy
18.00 Nabożeństwo Gorzkie Żale
18.30 O zdrowie, Boże Błog. potrzebne łaski dla Małgorzaty i Jarosława w 40 rocz. ślubu
18.30 + Andrzej Głowacki – int. od wnucząt: Martyny, Kariny, Eryka i Piotrusia

intencje 11-18.02.2024 r.

Żmigród

Niedziela 11.02.
7.00 ++ Bronisław Łopuszak w rocznicę śmierci oraz zmarli rodzice i rodzeństwo
7.00 + Maria Złocińska (greg. 11)
9.00 ++ Maria i Józef Marszałek i zm. z rodziny
10.30 + Za rodziców : + Józefa (ona) i + Tadeusz Łukawy
10.30 + Eugeniusz Jarocha w 4 rocz. śm.
12.00 MSZA ŚW. ZBIOROWA:

+ Kazimiera Jeż-Podróżna w rocz. śm. – int. od rodziny Szukalskich
+ Cecylia Liss (od uczestników pogrzebu)
+ Mieczysław Nawrocki (od uczestników pogrzebu)
+ Stefania Janoś (od uczestników pogrzebu)
+ Edward Maliszewski (od uczestników pogrzebu)
+ Witold Tęcza (od uczestników pogrzebu)
+ Bronisława Włodarczyk (od uczestnikow pogrzebu)
+ Jadwiga Świst (od uczestnikow pogrzebu)
+ Mieczysław Rzepiak (od uczestników pogrzebu)
+ Barbara Listwan (od uczestników pogrzebu)
+ Andrzej Głowacki (od uczestników pogrzebu)
+ Jan Jurkowski (od uczestników pogrzebu)
+ Tomasz Urbanek (od uczestników pogrzebu)
+ Andrzej Chroł (od uczestników pogrzebu)
+ Henryk Antosik (od uczestników pogrzebu)
+ Andrzej Najwer (od uczestników pogrzebu)
+ Krystyna Sołopa (od uczestników pogrzebu)
+ Czesława Twarda (od uczestników pogrzebu)

18.30 ++ Teresa Kamińska w 16 rocz. śm. oraz zm. rodziców, brata i zm. z rodziny

Poniedziałek 12.02.
8.00 + Czesław Ładowski oraz zmarli rodzice
8.00 + Maria Złocińska (greg. 12)
18.30 + Michał Okienko (int. od Iwony, Łucji i Doroty)
18.30 + Czesława (ona) Twarda (int. od koleżanek Wandy)

Wtorek 13.02.
8.00 + Zbigniew Til w rocznicę. śmierci
8.00 + Maria Złocińska (greg. 13)
18.30 + Jerzy Olejniczak w rocz. śmierci
18.30 + Matylda Fąferek w 6 rocz. śmierci
18.30 + Wojciech Jędrkowiak w I rocz. śmierci

Środa Popielcowa 14.02.
7.00 + Maria Złocińska (greg. 14)
7.00 + Janina Popławska i rodzice z oby stron (int. od męża, syna z żoną, wnuczki z mężem i prawnucząt Małgosi i Emilki)
9.00
18.00 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy
17.00 Za Parafian
18.30 ++ Maria i Jan w rocz. śmierci
18.30 + Stefania Janoś (int. od syna Kazimierza z rodziną)
18.30 + Grażyna Ciecińska w 3 rocz. śmierci

Czwartek 15.02.
8.00 + Maria Złocińska (greg. 15)
18.30 + Aleksandra Gorsiak i Henryk Gorsiak (int. od córki z mężem)
18.30 + Helena Janik (int. od Janiny z rodziną)
18.30 ++ Genowefa i Czesław Bogacz oraz zmarli z rodziny

Piątek 16.02.
8.00 + Maria Złocińska (greg. 16)
16.45 Nabożeństwo Droga Krzyżowa – dzieci
17.45 Nabożeństwo Droga Krzyżowa
18.30 + Stefania Janoś (int. od syna Janusza z rodziną)
18.30 + Helena Janik (int. od Basi i Sylwka z rodziną)
18.30 ++ Bronisława i Kazimierz oraz zm. z rodziny: Paryna, Pituła i Gbiorczyk

Sobota 17.02.
8.00 + Maria Złocińska (greg. 17)
18.30 + Mariusz Kolbusz w 1 rocz. śmierci
oraz zmarli rodzice: Julia i Piotr
18.30 + Jan Jurkowski (int. od siostry Marii z rodziną)

Niedziela 18.02.
7.00 + Maria Złocińska (greg. 18)
8.40 Nabożeństwo Gorzkie Żale
9.00 O zdrowie i błogo. Boże dla Jakuba z okazji 15 urodzin (int. od dziadków)
9.00 W intencji Zuzi i Gabrysi Szurowskiej o Boże błog. i opiekę Matki Bożej oraz za rodziców o mądrość w wychowaniu i Boże błog.
10.30 + Tadeusz Kucharski w 2 rocz. śmierci
10.30 + Teresa Jarosz w 2 rocz. śm., ++ Jan i Julia Gregorczuk, ++ Kazimierz i Cecylia Jarosz
11.40 Nabożeństwo Gorzkie Żale
12.00 + Ryszard Porucznik (int. od mieszkańców z ul. Willowej)
12.00 + Tadeusz Krawczyszyn w 1 rocz. śmierci (int. od żony z dziećmi)
18.00 Nabożeństwo Gorzkie Żale
18.30 ++ Barbara i Władysław Myszka oraz ++ Jan, Eugeniusz i Helena Janosińscy

intencje 4-11.02.2024 r.

Żmigród

Niedziela 04.02.
7.00 + Maria Złocińska (greg. 4)
9.00 O zdrowie i Boże błog. dla członków wspólnoty Żywego Różańca i ich rodzin
9.00 ++ Stanisław i Genowefa Francukiewicz; + Ryszard i Danuta Francukiewicz
10.30 + Bronisława Wysoczańska w 5 rocz. śm. oraz zm. z rodziny
10.30 O zdrowie i potrzebne łaski dla Marysi z okazji 10 urodzin oraz dla Henia i Natalii (int. od dziadków)
12.00 + Pelagia, Wiesław Chomicz
12.00 + Kazimierz Kret w 13 rocznicę śmierci oraz + Urszula Kret; Chrzest: 2/2024
18.30 ++ Maria Łukawy w rocz. śm. oraz Józefa (ona) i Tadeusz Łukawy

Poniedziałek 05.02.
8.00 + Maria Złocińska (greg. 5)
18.30 Dziękczynna w 60 rocz. urodzin dla Agaty z prośbą o Boże błog. dla jej rodziny
18.30 O zdrowie, błog. Boże dla Mai i Jarka
18.30 O szczęśliwe rozwiązanie
18.30 ++ Jan Cichosz w 1 rocz. śm. oraz Bolesław i Joanna Cichosz

Wtorek 06.02.
8.00 + Mirosław Chroł w I rocz. śmierci
8.00 + Maria Złocińska (greg. 6)
18.30 ++ Dorota Żygadło z okazji imienin oraz Michał Żygadło
18.30 + Andrzej Głowacki – int. od córek Ewy i Kasi z małżonkami

Środa 07.02.
8.00 + Maria Złocińska (greg. 7)
18.00 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy
18.30 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członków Stowarzyszenia św. Wincentego a Paulo i ich rodzin i opiekuna ks. Proboszcza
18.30 + Stefania Janoś (int. od siostrzeńca Andrzeja i Barbary Kmieć)

Czwartek 08.02.
8.00 O szczęśliwy przebieg operacji dla Tomasza
8.00 + Maria Złocińska (greg. 8)
18.30 + Marek Jasiński i + Marian Witkowski w 7 rocz. śmierci i + Bolesław Matys – int. od szwagierki Grażyny z rodziną
18.30 + Stefania Janoś (int. od siostrzenicy Cecyli i Romana Szwajkosz z rodziną)

Piątek 09.02.
8.00 ++ Zofia i Józef Oklowscy
8.00 + Maria Złocińska (greg. 9)
18.30 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
18.30 ++ Jan, Tadeusz, Edmund, Agnieszka, Julian Stempniewicz, zm. z rodziny Sipowicz, Lewandowskich, Wyrwas, Adela Wienskiel
18.30 ++ Kazimierz Gerej oraz zm. z rodziny Gerej

Sobota 10.02.
8.00 + Maria Złocińska (greg. 10)
18.30 O zdrowie, Boże błog., potrzebne łaski i opikę M.B. dla Pawła w 40 rocz. urodzin.
18.30 + Jan Cichosz w 1 rocz. śm. (od syna Sławomira z rodziną)

Niedziela 11.02.
7.00 ++ Bronisław Łopuszak w rocznicę śmierci oraz zmarli rodzice i rodzeństwo
7.00 + Maria Złocińska (greg. 11)
9.00 ++ Maria i Józef Marszałek i zm. z rodziny
10.30 + Za rodziców : + Józefa (ona) i + Tadeusz Łukawy
10.30 + Eugeniusz Jarocha w 4 rocz. śm.
12.00 MSZA ŚW. ZBIOROWA:

+ Cecylia Liss (od uczestników pogrzebu)
+ Mieczysław Nawrocki (od uczestników pogrzebu)
+ Stefania Janoś (od uczestników pogrzebu)
+ Edward Maliszewski (od uczestników pogrzebu)
+ Witold Tęcza (od uczestników pogrzebu)
+ Bronisława Włodarczyk (od uczestnikow pogrzebu)
+ Jadwiga Świst (od uczestnikow pogrzebu)
+ Mieczysław Rzepiak (od uczestników pogrzebu)
+ Barbara Listwan (od uczestników pogrzebu)
+ Andrzej Głowacki (od uczestników pogrzebu)
+ Jan Jurkowski (od uczestników pogrzebu)
+ Tomasz Urbanek (od uczestników pogrzebu)
+ Andrzej Chroł (od uczestników pogrzebu)
+ Henryk Antosik (od uczestników pogrzebu)
+ Andrzej Najwer (od uczestników pogrzebu)
+ Krystyna Sołopa (od uczestników pogrzebu)
+ Czesława Twarda (od uczestników pogrzebu)

18.30 ++ Teresa Kamińska w 16 rocz. śm. oraz zm. rodziców, brata i zm. z rodziny

intencje 28.01-4.02.2024 r.

Żmigród

Niedziela 28.01.
7.00 Dziękczynna w int. Małgorzaty i Jana z okazji 40 rocz. ślubu z prośbą o Boże Błog., zdrowie, dary Ducha św. i opiekę M.B. na dalsze lata wspólnego życia
9.00 + Zofia Szkopek w 3 rocz. śmierci
10.30 O Boże błog., potrzebne łaski dla Alicji w 1 rocz. urodzin
10.30 + Zdzisław Janson w 8 rocz. śm.
12.00 + Genowefa Kabzińska w 2 rocz. śmierci za zmarłych z rodziny Kabzińskich, Sobala i Małys
12.00 + Bartłomiej Belcarz w 8 rocz. śmierci
18.30 + Zdzisław Ospa w 5 rocz. śmierci

Poniedziałek 29.01.
8.00 Za Parafian
18.30 ++ Sylwester Czerwiński w 2 rocz. śm. i zm. z rodziny: Henryka (ona), Elżbieta, Sylwester
18.30 + Marek Jasiński i ++ Janina i Bolesław Matys – int. od Edwarda z rodziną

Wtorek 30.01.
8.00 + Julia Czernik
18.30 ++ Martyna Barteczka i Helena Basińska oraz zm. z rodziny: Barteczka i Basińscy
18.30 + Andrzej Głowacki – int. od sąsiadów z ul. Rzeźnicz 13

Środa 1.01.
8.00 + Julia Czernik
17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 W intencji zmarłych polecanych dziś w wypominkach
18.30 + Stefania Janoś int. od sąsiadów z ul. Czereśniowej
18.30 Dziękczynno-błagalna za zdrowie i życie z prośbą o dalsze łaski

Czwartek 01.02
8.00 + Maria Złocińska (greg. 1)
18.30 Dziekczynno-bałgalna o zdrowie, Boże błog. dla Marianny Harabasz z okazji 89 rocz. urodz.
18.30 + Stefania (ona) Krawczyszyn w 12 rocz. śmierci oraz zmarłych z rodziny
18.30 W intencji o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. O powołania do Zgromadzenia Misji i Sióstr Miłosierdzia.

Piątek 02.02.
7.00 + Maria Złocińska (greg. 2)
9.00 ++ Mieczysław Śnieg w 17 rocz. śm. oraz zm. rodziców z obu stron
18.30 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
18.30 W 50 rocz. śluby Barbary i Stefana Jędrusiak
18.30 W intencjach wynagradzających NSPJ

Sobota 03.02.
8.00 W intencji wynagradzającej za zniewagi wyrządzone Niepokalanemu Sercu Maryi (int. Stowarzyszenia św. Wincentego a Paulo)
8.00 + Maria Złocińska (greg. 3)
8.30 Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi
18.30 + Halina Majer w 11 rocz. śm.
18.30 + Jan Cichosz w 1 rocz. śm. (od syna Sławomira z rodziną)

Niedziela 04.02.
7.00 + Maria Złocińska (greg. 4)
9.00 O zdrowie i Boże Błog. dla członków wspólnoty Żywego Różańca i ich rodzin
9.00 ++ Stanisław i Genowefa Francukiewicz; + Ryszard i Danuta Francukiewicz
10.30 + Bronisława Wysoczańska w 5 rocz. śm. oraz zm. z rodziny
10.30 O zdrowie i potrzebne łaski dla Marysi z okazji 10 urodzin oraz dla Henia i Natalii (int. od dziadków)
12.00 + Pelagia, Wiesław Chomicz
12.00 + Kazimierz Kret w 13 rocznicę śmierci oraz + Urszula Kret; Chrzest: 2/2024
18.30 ++ Maria Łukawy w rocz. śm. oraz Józefa (ona) i Tadeusz Łukawy

intencje 7-14.01.2024 r.

Żmigród

Niedziela Święto Chrztu Pańskiego 07.01.
7.00 + Genowefa Piasecka w 6 rocz. śmierci
9.00 O zdrowie i Boże Błog. dla członków wspólnoty Żywego Różańca i ich rodzin
9.00 ++ Helena, Elżbieta i Ignacy Pietraszek
10.30 + Janina Zięba z racji urodzin
10.30 ++ Grzegorz Zaremba w 20 rocz. śm. oraz zm. z rodziny Zaremba – int. od córki z rodziną
12.00 + Lesław Stępień w 40 rocznicę śmierci
18.30 + Stefania Janoś int. od męża Jana

Poniedziałek 08.01.
8.00 Za Parafian
19.00 + Stanisława (ona) Owczarek w rocznicę śmierci i zmarli z rodziny Owczarek i Adamskich

Wtorek 09.01.
8.00 ++ Józef i Zofia Oklowscy
19.00 + Władysław Musialik (int. od siostry Bożeny z rodziną)

Środa 10.01.
8.00 Za Parafian
12.00 Pogrzeb: + Andrzej Chroł
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy
19.00 + Robert Sawicki – int. od sąsiadów z ul. Lipowa 2

Czwartek 11.01.
8.00 + Julia Czernik
19.00 + Władysław Musialik (int. od brata Bolesława z rodziną)

Piątek 12.01.
8.00 + Jerzy Gmyrek w 8 rocz. śmierci
18.30 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
19.00 ++ Andrzej w 1 rocz. śm., Dariusz w 25 rocz. śm., Maria i
Władysław Orsztynowicz

Sobota 13.01.
8.00 + Julia Czernik
18.30 + Bogdan Kiszczyc w 4 rocznicę śmierci

Niedziela 14.01.
7.00 + Julia Czernik
9.00 ++ zm. członków wspólnoty Żywego Różańca
10.30 O zdrowie i Boże Błog. dla Kacpra z okazji 18 rocz. urodzin
10.30 + Józef, Zofia, rodzice Anna i Franciszek Bąk
12.00 MSZA ŚW. ZBIOROWA:

+ Danuta Piasecka w 1 rocz. śm.
+ Genowefa Stanisz (od uczestników pogrzebu)
+ Wacław Wacyra (od uczestników pogrzebu)
+ Tadeusz Kuriata (od uczestników pogrzebu)
+ Marianna Piasek (od uczestników pogrzebu)
+ Julian Drab (od uczestników pogrzebu)
+ Marek Jasiński (od uczestników pogrzebu)
+ Irena Psiuch (od uczestników pogrzebu)
+ Cecylia Liss (od uczestników pogrzebu)
+ Mieczysław Nawrocki (od uczestników pogrzebu)
+ Stefania Janoś (od uczestników pogrzebu)
+ Edward Maliszewski (od uczestników pogrzebu)
+ Witold Tęcza (od uczestników pogrzebu)
+ Bronisława Włodarczyk (od uczestnikow pogrzebu)
+ Jadwiga Świst (od uczestnikow pogrzebu)
+ Mieczysław Rzepiak (od uczestników pogrzebu)
+ Barbara Listwan (od uczestników pogrzebu)
+ Andrzej Głowacki (od uczestników pogrzebu)

12.00 + Irena Grzelak w 20 rocznicę śmierci
18.30 ++ Jan, Eugeniusz i Helena Janosińscy oraz ++ Barbara i Władysław Myszka

intencje 31.12.-7.01.2023 r.

Żmigród

Niedziela Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa 31.12.2023
7.00 60 rocznica ślubu Romualdy Tarasińskiej -Przybyło i Czesława Przybyło, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego na dalsze lata życia
9.00 ++ Józef i Genowefa Osio i zmarli z rodziny
10.30 + Andrzej Sztalt
10.30 + Jadwiga Świst (od córek Agnieszki i Hani)
12.00 ++ Elżbieta i Antoni Tracz oraz Helena Zięba
16.00 Nabożeństwo i Msza św. dziękczynna na zakończenie 2023

Poniedziałek 01.01.2024 Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
9.00 ++ Mieczysław Wiktorowicz z okazji imienin i Bolesława (ona) Wiktorowicz
10.30 + Mieczysław Twardy i zmarli z rodziny
12.00 + Mieczysław Zięba z racji imienin
18.30 ++ Maria Dębowska w 3 rocz. śm., Stanisław Dębowski oraz zm. z rodziny Dębowskich
18.30 + Stanisław Fiołek rocz. śm., ++ Katarzyna i Jan; dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek 02.01.2024 świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu
8.00 + Julia Czernik
19.00 + Robert Sawicki (int. od sąsiadów z ul. Lipowej 2)

Środa 03.01.2024
8.00 + Julia Czernik
13.00 Pogrzeb: + Andrzej Głowacki
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy
19.00 + Henryk Jarosz w 20 rocznicę śmierci; + Ewa Nalota; ++Emilia i Karol Tarnopolscy
19.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członków Stowarzyszenia św. Wincentego a Paulo i ich rodzin i opiekuna ks. Proboszcza

Czwartek 04.01.2024
8.00 W intencjach wynagradzających NSPJ i o błogosławieństwo Boże w nowym roku
19.00 + Henryk Żaczek w 15 rocz. śm. – int. od rodziny

Piątek 05.01.2024
8.00 + Jerzy Gmyrek w 8 rocz. śmierci
18.30 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
19.00 + Barbara Mitzner w 3 rocz. śm. – int. od męża Ryszarda
19.00 + Edward Żukowski w dniu imienin, Tadeusz, Krzysztof i zmarli z rodziny

Sobota Uroczystość Objawienie Pańskie 06.01.2024
7.00 W int. parafian
9.00 + Genowefa Stanisz (int. od rodziny Drogoszów z Trzebnicy)
10.30 ++ Bronisława (ona), Kazimierz, Stanisław Sędłak
12.00 + Walenty Szalkowski-ojciec i Walenty Szalkowski-syn w 37 rocz. śmierci
18.30 + Bolesław Ostromecki i za wszystkich zmarłych z rodziny

Niedziela Chrztu Pańskiego 07.01.2024
7.00 + Genowefa Piasecka w 6 rocz. śmierci
9.00 O zdrowie i Boże Błog. dla członków wspólnoty Żywego Różańca i ich rodzin
9.00 ++ Helena, Elżbieta i Ignacy Pietraszek
10.30 + Janina Zięba z racji urodzin
10.30 ++ Grzegorz Zaremba w 20 rocz. śm. oraz zm. z rodziny Zaremba – int. od córki z rodziną
12.00 + Lesław Stępień w 40 rocznicę śmierci
18.30 + Stefania Janoś int. od męża Jana

intencje 24-31.12.2023 r.

Żmigród

Niedziela 24.12.
7.00 ++ Józefa (ona) i Władysław Bagińscy w rocz. śmierci
9.00 + Helena Pietraszek w 1 rocz. śmierci
10.30 +Ewa Andrzejewska – int. od córki z rodziną
12.00 + Tadeusz Belcarz w rocz. śm., ++Stefania, Józef i Bartłomiej Belcarz
20.00 + Stanisław Szymczak w 1 rocz. śm.
0.00 Za Parafian

Poniedziałek 25.12. Boże Narodzenie
9.00 ++ Zbigniew i Tomasz Podedworni
10.30 O zdrowie, szczęśliwą operację i szybki powrót do zdrowia
12.00 + Józefa (ona) w 27 rocz. śm., ++ Antoni, Tadeusz Kucharscy
18.30 Dziękczynno – błagalna z podziękowaniem za przeżyte lata, o Boże błog. i wszelkie łaski na dalsze lata życia oraz opiekę Matki Najświętszej dla dzieci i wnuków

Wtorek 26.12. św. Szczepana
7.00 + Beata Domagała z d. Chytra w 8 rocz. śmierci
9.00 ++ Zbigniew Iżykowski w 7 rocz. śm.; Kazimierz oraz Maria i Antoni Bandrowicz i zmarli z rodziny
10.30 + Jan Olech w 3 rocz. śm. int od żony z córką
10.30 + Wiktoria Marek z okazji urodzin i imienin
12.00 ++ Paulina oraz Henryk Błoński
18.30 + Jerzy Pierzchlewicz w 1 rocz. śm.

Środa 27.12 św. Jana Apostoła i Ewangelisty
8.00 + Dariusz Rudnicki i zmarli z rodziny
17.45 Nowenna przed jubileuszem 200 lecia obj. Cud. Medal.
18.30 +O zdrowie i Boże błog. I opiekę Matki Bożej dla członków
Apostolatu Maryjnego i ich rodzi oraz ks. Jana
18.30 + Urszula Rejman – int. od pracowników „TECHNISAT” działu MPR

Czwartek 28.12. św.młodzianków męczenników
8.00 + Kazimierz Mazur w 2. rocznicę śmierci
18.30 + Jan Załanowski w 6 rocz. śm.
18.30 + Roman Gerej w 70 rocz. urodzin oraz zmarli z rodziny Gerej

Piątek 29.12.
8.00 + Zofia i Szczepan Głąb
13.00 Pogrzeb: + Barbara Listwan
18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
18.30 + Zenon Ignatowicz w 6 rocz. śmierci
18.30 + Zdzisława (ona) Zięcik w 3 rocz. śmierci – int. od córki z rodziną

Sobota 30.12.
8.00 W int. parafian
13.00 Chrzest: 71/2023
18.30 Za zmarłych polecanych w wypominkach
18.30 + Kazimierz Mazur w rocznicę śmierci

Niedziela 31.12. Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa
7.00 60 rocznica ślubu Romualdy Tarasińskiej -Przybyło i Czesława Przybyło, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego na dalsze lata życia
9.00 + ++ Józef i Genowefa Osio i zmarli z rodziny
10.30 + Andrzej Sztalt
10.30 + Jadwiga Świst (od córek Agnieszki i Hani)
12.00 ++ Elżbieta i Antoni Tracz oraz Helena Zięba
16.00 Nabożeństwo i Msza św. dziękczynna na zakończenie 2023

Borek

Niedziela 24.12.
8.00 ++ Zbigniew Matusiak, zmarli rodzice i rodzeństwo

Niedziela 24.12.
22.00 O zdrowie i Boże błog. W rodzinie i opiekę Matki Bożej

Boże Narodzienie 25.12.
8.00 ++ Elżbieta, Kajetan Sawiccy oraz zmarłych rodziców i rodzeństwo

Św. Szczepana 26.12.
8.00 Za parafian i modlących się w kaplicy w Borku

Niedziela 31.12.
8.00 Za parafian dziękczynna za łaski otrzymane w roku 2023

Borzęcin

Niedziela 24.12.
9.30 ++ Ewa, Jan Kurowscy

Niedziela 24.12.
9.30 + Marek Pisula (int. od rodziny Okrajek)

Boże Narodzienie 25.12.
9.30 ++ Paweł, Bogdanna (ona) Muszyński, ++ Genowefa, Józef Kurowski

Św. Szczepana 26.12.
9.30 ++ Adam i Józefa (ona) Żołnierowicz, ++ Stanisław i Irena Barczyk

Niedziela 31.12.
9.30 + Marek Pisula (int. od synów)

Bychowo

Niedziela 24.12.
11.00 ++ Helena, Józef Mosiek

Niedziela 24.12.
00.00 W intencji Parafia z Bychowa i Karnic

Boże Narodzenie 25.12.
11.00 + Czuba Stanisława w 8 rocz. śm., ++ Stefan, Helena, Katarzyna

św. Szczepan 26.12.
11.00 + Kazimierz Skraba w 10 rocz. śm.

Sobota 30.12.
17.00

Niedziela 31.12.
11.00 W intencji Parafia z Bychowa i Karnic

Kliszkowice

Niedziela 24.12.
12.30 ++ Bazyli, Ewa, Adam

Niedziela 24.12.
22.00 O łaski potrzebne dla księży duszpasterzy naszej parafii

Boże Narodzienie 25.12.
12.30 Za parafian i modlących się w kaplicy w Kliszkowicach

Św. Szczepana 26.12.
12.30 Za parafian

Niedziela 31.12.
11.00 Za parafian dziękczynna za łaski otrzymane w roku 2023

intencje 17-24.12.2023 r.

Żmigród

Niedziela 17.12.
7.00 + Regina Stefaniak w rocz. śmierci
9.00 ++ Leszek w 1 rocz. śmierci oraz Józef, Tadeusz, Zenon, Zbyszek, Bronisława, Maria
10.30 ++ Jan Sankiewicz w 13 rocz. śmierci i syn Marek w 30 dzień po śmierci
10.30 ++ Zofia i Franciszek Jerzyk; Franciszek Kędzierski, Ryszard Serafin (int. od rodziny)
12.00 ++ Jerzy, Helena, Bożena, Teofil, Adam Sękalscy
12.00 ++ Czesława (ona) Piskorz, Karolina i Bronisław Krzeszowscy, Stanisław Ostromecki
18.30 ++ Mieczysław i Halina Bober i zm. rodzice z obu stron

Poniedziałek 18.12.
8.00 ++ Marian Rurarz w 35 rocz. śm. i zm. z rodziny
18.30 + Stefania Bandrowicz – int. od Róży M.B. Różańcowej
18.30 + Ryszard Wasilewski – int. od sąsiadów z ul. Lipowa 2 a i b
18.30 ++ Jan Gerej w 1 rocz. śm. i zm. z rodziny Gerej

Wtorek 19.12.
8.00 W int. parafian
18.30 W intencji Ojczyzny, ojca św., Radia Maryja i TV Trwam
18.30 ++ Janina i Franciszek Seredyńscy
18.30 + Bartłomiej Gągorowski w 2 rocz. śm.
18.30 + Władysław Musialik – int. od mieszkańców z ul. Poziomkowa

Środa 20.12.
8.00 W int. parafian
18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.30 + Ryszard Wasilewski – int. od sąsiadów z ul. Lipowa 2 a i b
18.30 ++ Jarosława (ona) i Władysław Charzewscy oraz Stefan Charzewski i Justyna Szandała

Czwartek 21.12.
8.00 + Alicja Frączyk w 34 rocz. śm.
8.00 + Paweł Meller w 1 rocz. śm.
18.30 ++ Tomasz Janik i zm.z rodziny: Janików i Jankowskich
18.30 ++ Dariusz i Władysława (ona) Skiba i zm. z rodziny: Kosteckich i Lorków

Piątek 22.12.
8.00 W int. parafian
18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
18.30 ++ Józef Zmora oraz zm. rodzice, rodzeństwo, dziadkowie z obu stron
18.30 + Ewa Kilarska – int. od córki

Sobota 23.12.
8.00 W int. parafian
18.30 + Jadwiga Świst – int. od córek Agnieszki i Hani

Niedziela 24.12. Wigilia
7.00 + Józefa (ona) i Władysław Bagińscy w rocz. śm.
9.00 + Helena Pietraszek w 1 rocz. śm.
10.30 + Ewa Andrzejewska – int. od córki z rodziną
12.00 ++ Tadeusz Belcarz w rocz. śm., Stefania, Józef i Bartłomiej Belcarz
20.00 ++ Stanisław Szymczak w 1 rocz. śm.
00.00 W int. parafian

intencje 10-17.12.2023 r.

Żmigród

Niedziela 10.12.
7.00 Czesława (ona) Piskorz (int. od siostry Heleny)
9.00 + Eugeniusz Wawrzyniak w 2 rocz. śmierci
10.30 + Stanisław Czerwiński; ++ Marianna (ona), Zbigniew, Zygmunt Skalscy oraz Zofia i Jan Skwara z racji kolejnych rocznic
10.30 + Wiesław Parkietny (int. od żony), + syn Grzegorz Parkietny
12.00 Msza św. zbiorowa:

1. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla wnucząt (int. od Krystyny i Jana Nowik)
2. ++ zmarłych rodziców: Anna w 14 rocz. śmierci i Franciszek w 13 rocz. śmierci Mikołajczyk oraz śp. zmarłych z rodziny
3. ++ Zygmunt Zarzecki w rocz. śm., Maria Zarzecka i Bartłomiej Belcarz
4. ++ Marian, Aniela, Bronisław Witkowscy
5. + Janina Mackiewicz w 1 rocznicę śmierci
6. + Bronisław Dukiel (od uczestników pogrzebu)
7. + Danuta Fita (od uczestników pogrzebu)
8. + Wiktoria Smektała (od uczestników pogrzebu)
9. + Renata Bielecka (od uczestników pogrzebu)
10. + Ryszard Wasilewski (od uczestników pogrzebu)
11. + Urszula Rejman (od uczestników pogrzebu)
12. + Marek Pisula (od uczestników pogrzebu)
13. + Władysław Musialik (od uczestników pogrzebu)
14. + Robert Sawicki (od uczestników pogrzebu)
15. + Genowefa Stanisz (od uczestników pogrzebu)
16. + Czesław Wacyra (od uczestników pogrzebu)
17. + Tadeusz Kuriata (od uczestników pogrzebu)
18. + Marianna Piasek (od uczestników pogrzebu)
19. + Julian Drab (od uczestników pogrzebu)
20. + Marek Jasiński (od uczestników pogrzebu)
21. + Irena Psiuch (od uczestników pogrzebu)
22. + Mieczysław Nawrocki (od uczestników pogrzebu)

18.30 ++ Henryk Bandrowicz oraz Józef, Stefania, Franciszek i zmarli z rodziny
18.30 + Bogusław Chmielewski w 3 rocz. śm.,; ++ Józef, Walenty, Marian, Aleksander z rodziny Chmielewskich

Poniedziałek 11.12.
9.00 ++ Eugenia (ona) i Eugeniusz
16.45 Dziękczynno – błagalna za powrót do zdrowia Tosi z prośbą o potrzebne łaski
18.30 + Maria, Bronisław, Czesław Czeryba; + Tadeusz Melnarowicz
18.30 + Maria Powicka w 28 rocz. św., Józef Powicki i brat Teodor
18.30 + Franciszek Pietras (int. od siostrzeńca Bogdana Smoter z rodziną)

Wtorek 12.12.
9.00 ++ Janina i Jan
16.45 Dziękczynno – błagalna za powrót do zdrowia Tosi z prośbą o potrzebne łaski
18.30 + Aleksander Boryta z okazji imienin
18.30 + Stanisław Pisula w rocz. śmierci
18.30 + Franciszek Pietras (int. od siostrzeńca Krzysztofa Smoter z rodziną)

Środa 13.12. św. Łucji
9.00 ++ Felicja i Karol
16.45 W intencji dzieci i młodzieży naszej z parafii
18.30 W intencji Parafian
18.30 W intencji ofiarodawców na rzecz naszej świątyni parafialnej
18.30 + Dorota Żygadło w 11 rocznicę śmierci
18.30 + Zofia Grzebiela w 31 rocz. śmierci i zmarłych rodziców

Czwartek 14.12. św. Jana od Krzyża
8.00 ++ Mirosława (ona) i Wacław
18.30 + Franciszek Pietras (int. od siostry Zofii z rodziną)
18.30 + Maria Szmigiel (od najbliższych)
18.30 + Bronisław Dukiel (int. od brata Zygmunta z rodziną)

Piątek 15.12.
8.00 ++ Irena i Wacław
18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
18.30 ++ Amelia, Antoni, Longina Hauke;
++ Helena i Adam Staszewscy
18.30 + Mariusz Łusikowski
18.30 + Natalia Tonderys (int. od mieszkańców z ul. Willowej)

Sobota 16.12.
8.00 ++ Karolina i Michał Hasyn
18.30 + Edward Żukowski w dniu imienin; ++ Tadeusz, Krzysztof i zmarli z rodziny

Niedziela 17.12.
7.00 + Regina Stefaniak w rocz. śmierci
9.00 + Leszek w 1 rocz. śmierci oraz ++ Józef, Tadeusz, Zenon, Zbyszek, Bronisława, Maria
10.30 ++ Jan Sankiewicz w 13 rocz. śmierci i syn Marek w 30 dzień po śmierci
10.30 + Zofia i Franciszek Jerzyk; + Franciszek Kędzierski, + Ryszard Serafin (int. od rodziny)
12.00 + Jerzy Sękalski, ++ Helena, Bożena, Teofil, Adam Sękalscy
12.00 + Czesława (ona) Piskorz, ++ Karolina i Bronisław Krzeszowscy, + Stanisław Ostromecki
18.30 ++ Mieczysław i Halina Bober i zmarli rodzice z obu stron

Borek

Niedziela 10.12.
8.00 ++ zmarły mąż: Eugeniusz i Jan oraz zmarłych rodziców z obu stron

Niedziela 17.12.
8.00 ++ Zmarli rodzice: Jan i Anastazja, zmarłe rodzeństwo: Piotr, Zofia, Janina, Julia, Mariusz

Borzęcin

Niedziela 10.12.
9.30 ++ Barbara i Edward Motyka

Niedziela 17.12.
9.30 + Marek Pisula (int. od rodziny Pacek)

Bychowo

Niedziela 10.12.
11.00

Środa 13.12.
17.00

Sobota 16.12.
17.00

Niedziela 17.12.
11.00

Kliszkowice

Niedziela 10.12.
11.00 Za Parafian

Niedziela 17.12.
11.00 Za parafian

intencje 3-10.12.2023 r.

Żmigród

Niedziela 03.12.
7.00 O zdrowie, Boże błog., i opiekę Matki Bożej dla Marii i Mirosława z okazji urodzin
9.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członków wspólnoty Żywego Różańca
9.00 + Barbara Wrońska
10.30 ++ Władysława (ona), Stanisław, Czesław Twardowscy
10.30 ++ Katarzyna, Andrzej, Franciszek, Kazimiera (ona), Henryk Lenarcik; ++ Bronisława (ona), Wacław, Edmund Kowalscy; ++ Janina, Zenon Śmiłowscy i za dusze w czyśćcu cierpiące
12.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Grądzika
12.00 W intencji Ojczyzny i nowego Rządu
18.30 + Martyna Barteczka, Marta Wojtyczka za zmarłych z rodzin Barteczka, Basińscy, Wojtyczków

Poniedziałek 04.12. św. Barbary
8.00 O zdrowie, Boże błog. i potrzebne łaski dla Barbary Walczak z okazji urodzin i imienin
18.30 + Waldek Czupryna
18.30 + Natalia Tonderys (int. od rodziny Kurowskich)
18.30 + Franciszek Pietras (int. od siostrzeńca Tomasza Smoter z rodziną)

Wtorek 05.12.
8.00 + Janina i Andrzej
18.30 Dziękczynna prośbą Boże błog. na dalsze lata dla Haliny w 60 rocznicę urodzin
18.30 + Franciszek Pietras
(int. od brata Ignacego Pietras z rodziną)
18.30 + Natalia Tonderys (int. od mieszkańców z ul. Willowej)

Środa 06.12. św. Mikołaja
8.00 ++ Teresa i Józef
18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.30 O Boże błog. Dla Stowarzyszenia Miłosierdzia i ich rodzin
18.30 O zdrowie, Boże błog. i potrzebne łaski dla Mikołaja w dniu imienin
18.30 + Anna Kociemba w 3 rocznicę śmierci
18.30 + Franciszek Pietras (int. od siostrzenicy Elżbiety Bednarczyk z rodziną)

Czwartek 07.12. św. Ambroży
8.00 ++ Franciszka (ona) i Józef
18.30 + Zofia Derkacz w 1 rocz. śmierci
18.30 + Czesława Piskorz (int. od rodz. Piskorz z Bork Strzeleckiego)
18.30 + Franciszek Pietras (int. od siostrzenicy Doroty Piwko z rodziną)
18.30 ++ za zmarłych pracowników Sopółdzielni „ZORZA”

Piątek 08.12. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
8.00 O zdrowie i Boże błog., potrzebne łaski dla Marii i Krystyny z okazji imienin
18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
18.30 O Boże błog. Oraz wszelkie potrzebne łaski dla wnuków i dzieci ich rodziców i chrzestnych
18.30 W intencji Zgromadzenia Misji i Sióstr Miłosierdzia
18.30 + Stefania Bandrowicz (od uczestników pogrzebu)

Sobota 09.12.
8.00 + Natalia Tonderys (int. od mieszkańców z ul. Willowej)
13.00 Msza św. z chrztem 69/2023
18.30 + Antoni Włodarczyk w 19 rocz. śm.; + Marianna Włodarczyk
18.30 W intencji ofiarodawców i budowniczych pierwszego ołtarza na uroczystość Bożego Ciała

Niedziela 10.12.
7.00 Czesława (ona) Piskorz (int. od siostry Heleny)
9.00 + Eugeniusz Wawrzyniak w 2 rocz. śmierci
10.30 + Stanisław Czerwiński; ++ Masrianna (ona), Zbigniew, Zygmunt Skalscy oraz Zofia i Jan Skwara z racji kolejnych rocznic
10.30 + Wiesław Parkietny (int. od żony), + syn Grzegorz Parkietny
12.00 Msza św. zbiorowa:

1. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla wnucząt (int. od Krystyny i Jana Nowik)
2. ++ zmarłych rodziców: Anna w 14 rocz. śmierci i Franciszek w 13 rocz. śmierci Mikołajczyk oraz śp. zmarłych z rodziny
3. ++ Zygmunt Zarzecki w rocz. śm., Maria Zarzecka i Bartłomiej Belcarz
4. ++ Marian, Aniela, Bronisław Witkowscy
5. + Janina Mackiewicz w 1 rocznicę śmierci
6. + Bronisław Dukiel (od uczestników pogrzebu)
7. + Danuta Fita (od uczestników pogrzebu)
8. + Wiktoria Smektała (od uczestników pogrzebu)
9. + Renata Bielecka (od uczestników pogrzebu)
10. + Ryszard Wasilewski (od uczestników pogrzebu)
11. + Urszula Rejman (od uczestników pogrzebu)
12. + Marek Pisula (od uczestników pogrzebu)
13. + Władysław Musialik (od uczestników pogrzebu)
14. + Robert Sawicki (od uczestników pogrzebu)
15. + Genowefa Stanisz (od uczestników pogrzebu)
16. + Czesław Wacyra (od uczestników pogrzebu)
17. + Tadeusz Kuriata (od uczestników pogrzebu)
18. + Marianna Piasek (od uczestników pogrzebu)
19. + Julian Drab (od uczestników pogrzebu)
20. + Marek Jasiński (od uczestników pogrzebu)
21. + Irena Psiuch (od uczestników pogrzebu)
22. + Mieczysław Nawrocki (od uczestników pogrzebu)

18.30 ++ Henryk Bandrowicz oraz Józef, Stefania, Franciszek i zmarli z rodziny
18.30 + Bogusław Chmielewski w 3 rocz. śm.,; ++ Józef, Walenty, Marian, Aleksander z rodziny Chmielewskich

Borek

Niedziela 26.11.
8.00 ++ Stanisław Ptak oraz zm. rodziców

Niedziela 03.12.
8.00 O zdrowie i Boże błog. Dla członków Róży Niepokalanego Poczęcia NMP i ich rodzin oraz za zmarłych członków

Borzęcin

Niedziela 26.11.
9.30 + Fryderyk Jurek

Niedziela 03.12.
9.30 + Barbara Motyka (greg. 30)

Bychowo

Niedziela 26.11.
11.00

Środa 22.11.
17.00

Sobota 25.11.
17.00

Niedziela 03.12.
11.00

Kliszkowice

Niedziela 26.11.
11.00 + Bronisław Grablewski w 1 rocz. śm.

Niedziela 03.12.
11.00 Za parafian

intencje 26.11.-3.12.2023 r.

Żmigród

Niedziela 26.11.
7.00 ++ zm. z rodz.: Bochyńskich, Rogożyńskich, Stępień
9.00 + Andrzej Sztalt
9.00 + Barbara Motyka (greg. 23)
10.30 ++ Jan, Maria, Czesław z rodziny Białek
10.30 ++ zm. rolników z Grądzika
12.00 O Boże Błog., potrzebne łaski, opiekę M.B. dla Grażyny i Mieczysława w 50 rocz. ślubu
17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 Za zmarłych polecanych dziś w wypominkach
18.30 + Bogdan Habiński – int. od żony z dziećmi i wnukami

Poniedziałek 27.11.
8.00 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Marii w dniu urodzin i śp. Krystyna w dniu urodzin
17.45 Nowenna do M. B. Obj. Cudowny Medalik
18.30 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla dzieci i młodzieży maryjnej i ich rodzin oraz wszystkich, którzy noszą Cudowny Medalik
18.30 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla członków Apostolatu Maryjnego i ich rodzin oraz ks. Jana
18.30 + Barbara Motyka (greg. 24)

Wtorek 28.11.
8.00 + Barbara Motyka (greg. 25)
8.00 O szybki powrót do zdrowia i Bożą opiekę dla nowonarodzonej Tosi
17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 Za zmarłych polecanych dziś w wypominkach
18.30 ++ Maria Mądra w 10 rocz. śm. i Zygmunt Mądry
18.30 Dziękczynna za dotychczasowe łaski z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej dla Gracji z okazji 7 urodzin i Adasia
18.30 ++ Marian Zych w 15 rocz. śm., Bogdan Zych w 3 rocz. śm., + Irena Zych i wszyscy zmarli z rodziny

Środa 29.11.
8.00 + Barbara Motyka (greg. 26)
17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 Za zmarłych polecanych dziś w wypominkach
18.30 ++ zmarłych rodziców: + Agnieszka w 36 rocz. śm. i Władysław w 34 rocz. śm. oraz Maria Pierzchlewicz
18.30 ++ Maria Szmigiel (int. od pracowników spółdzielni „ZORZA”)

Czwartek 30.11.
8.00 + Stanisław Adamski w rocz. śmierci i zmarli z rodziny Adamskich i Owczarek
8.00 + Barbara Motyka (greg. 27)
17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 Za zmarłych polecanych dziś w wypominkach
18.30 O zdrowie, Boże błog., potrzebne łaski dla Agnieszki
w 40 rocz. urodzin
18.30 + Franciszek Pietras (int. od brata Ignacego z Limanowej)

Piątek 01.12.
8.00 + Barbara Motyka (greg. 28)
18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
18.30 ++ Łucja i Marcin Więckowscy i zmarli z rodziny
18.30 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

Sobota 02.12.
8.00 W intencji wynagradzającej za zniewagi wyrządzone Niepokalanemu Sercu NMP (int. od Stowarzyszenia św. Wincentego a Paulo)
8.00 + Barbara Motyka (greg. 29)
8.30 Nabożeństwo wynagr. Niepokalanemu Sercu Maryi
18.30 W 80 tą rocznicę urodzin Mieczysława o Boże błog. i potrzebne łaski
18.30 + Ewa Andrzejewska w 2 rocz. śm.; + Eugenia i Ryszard Jakubowscy oraz zmarli z rodziny
18.30 + + Alfons, Bronisława (ona), Halina, Stanisław, Marianna, Teresa Górni

Niedziela 03.12.
7.00 O zdrowie, Boże błog., i opiekę Matki Bożej dla Marii i Mirosława z okazji urodzin
9.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członków wspólnoty Żywego Różańca
9.00 + Barbara Wrońska
10.30 ++ Władysława (ona), Stanisław, Czesław Twardowscy
10.30 ++ Katarzyna, Andrzej, Franciszek, Kazimiera (ona), Henryk Lenarcik; ++ Bronisława (ona), Wacław, Edmund Kowalscy; ++ Janina, Zenon,Śmiłowscy i za dusze w czyśćcu cierpiące
12.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Grądzika
12.00 W intencji Ojczyzny i nowego Rządu
18.30 + Martyna Barteczka, Marta Wojtyczka za zmarłych z drodzin Barteczka, Basińscy, Wojtyczków

Borek

Niedziela 26.11.
8.00 ++ Stanisław Ptak oraz zm. rodziców

Niedziela 03.12.
8.00 O zdrowie i Boże błog. Dla członków Róży Niepokalanego Poczęcia NMP i ich rodzin oraz za zmarłych członków

Borzęcin

Niedziela 26.11.
9.30 + Fryderyk Jurek

Niedziela 03.12.
9.30 + Barbara Motyka (greg. 30)

Bychowo

Niedziela 26.11.
11.00

Środa 22.11.
17.00

Sobota 25.11.
17.00

Niedziela 03.12.
11.00

Kliszkowice

Niedziela 26.11.
11.00 + Bronisław Grablewski w 1 rocz. śm.

Niedziela 03.12.
11.00 Za parafian

intencje 19-26.11.2023 r.

Żmigród

Niedziela 19.11.
7.00 ++ Józef i Genowefa Osio i zm. z rodziny
9.00 ++ Józefa (ona) i Józef Kowalczyk
9.00 ++ zmarli mieszkańcy domów z ulic przy tegorocznym drugim ołtarzu w czasie Bożego Ciała: ul. Wiejska i Powstańców Styczniowych oraz miejscowości Borek
10.30 + ++ zmarli nauczyciele i pracownicy oświaty z wszystkich szkół i przedszkoli z Powidzka, Barkowa, Korzeńska, Radziądza i ze Żmigrodu (int. od emerytów i rencistów ZNP w Żmigrodzie
10.30 + Barbara Gągorowska (int. od rodziny Marków)
12.00 ++ Zofia i Wacław Pilarscy oraz + Mikołaj Sarnecki
12.00 + Eugeniusz Porucznik (int. od rodziny Gawliczów)
17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 Za zmarłych polecanych dziś w wypominkach
18.30 + Włodzimierz Żurek w 13 rocz. śm. i zm. z rodzin Soboń
oraz ++ Czesława (ona), Władysław, Jolanta Niedźwiedzcy

Poniedziałek 20.11.
8.00 + Barbara Motyka (greg. 17)
17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 Za zmarłych polecanych dziś w wypominkach
18.30 Dziękczynna za pielgrzymkę do Lichenia i Częstochowy o Boże Błog. dla uczestników
18.30 + Franciszek Pietras – int. od MKS „Piast” Żmigród

Wtorek 21.11.
7.00 W int. Bogu wiadomej
7.00 + Barbara Motyka (greg. 18)
17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 Za zmarłych polecanych dziś w wypominkach
18.30 W intencji Ojczyzny, ojca św., Radia Maryja i TV Trwam
18.30 ++ Grzegorz Olczyk i wychowawczynię Helena Bednarska

Środa 22.11.
7.00 + Barbara Motyka (greg. 19)
17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 Za zmarłych polecanych dziś w wypominkach
18.30 ++ Marianna Kruk w 2 rocz. śm. i zm. z rodziny
18.30 ++ Zdzisław Janson, zm. rodziców i zm. rodzeństwo

Czwartek 23.11.
7.00 + Barbara Motyka (greg. 20)
17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 Za zmarłych polecanych dziś w wypominkach
18.30 + Teresa Baranowska w 3 rocz. śm.
18.30 + Mieczysław Gawot z okazji urodzin

Piątek 24.11.
8.00 + Barbara Motyka (greg. 21)
17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 Za zmarłych polecanych dziś w wypominkach
18.30 ++ Tadeusz i Danuta Piaseccy
18.30 + Jarosław Liniński w 18 rocz. śm.

Sobota 25.11.
8.00 + Natalia Tonderys – int. od chrześnicy Anny z rodziną
8.00 + Barbara Motyka (greg. 22)
13.00 Chrzest: 65,68/2023
17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 Za zmarłych polecanych dziś w wypominkach
18.30 + Teresa Mazur w 17 rocz. śm. – int. od syna Marka i córki
Jolanty, od wnuczki Justyny, Iwony i od prawnuczki Wiktorii
18.30 + Danuta Fita – int. od koleżanek z którymi pracowała w szpitalu

Niedziela 26.11.
7.00 ++ zm. z rodz.: Bochyńskich, Rogożyńskich, Stępień
9.00 + Andrzej Sztalt
9.00 + Barbara Motyka (greg. 23)
10.30 ++ Jan, Maria, Czesław z rodziny Białek
10.30 ++ zm. rolników z Grądzika
12.00 O Boże Błog., potrzebne łaski, opiekę M.B. dla Grażyny i Mieczysława w 50 rocz. ślubu
17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 Za zmarłych polecanych dziś w wypominkach
18.30 + Bogdan Habiński – int. od żony z dziećmi i wnukami

Borek

Niedziela 19.11.
8.00 O zdrowie, Boże błog. dary Ducha Świętego dla pana organisty Aleksandra i opiekę św. Cecylii

Niedziela 26.11.
8.00 ++ Stanisław Ptak oraz zm. rodziców

Borzęcin

Niedziela 19.11.
9.30 + Barbara Motyka (greg. 16)

Niedziela 26.11.
9.30 + Fryderyk Jurek

Bychowo

Niedziela 19.11.
11.00

Środa 22.11.
17.00

Sobota 25.11.
17.00

Niedziela 26.11.
11.00

Kliszkowice

Niedziela 19.11.
11.00 + Walenty w 6 rocz. śmierci; + Jacek

Niedziela 26.11.
11.00 + Bronisław Grablewski w 1 rocz. śm.

intencje 12-19.11.2023 r.

Żmigród

Niedziela 12.11.
7.00 ++ Piotr i Paweł Wawryńczuk
9.00 Za zmarłych członków wspólnoty Żywego Różańca
9.00 ++ Krystyna, Jan Tomaszewicz
10.30 + Bolesław Paryna i zmarli rodzice i rodzeństwo z obu stron
10.30 + Eugeniusz Porucznik (int. od Marii Bober)
12.00 Msza św. zbiorowa:

1. ++ Dariusz Orsztynowicz w 25 rocz. śm. i zm. z rodziny Orsztynowicz i Grześkowiak
2. ++ Joanna, Bolesław i Jan Cichosz
3. ++ Wojciech i Alina Rusnak (int. od córek Laury i Niny)
4. + Stanisław Czeredrecki o spokój jego duszy
5. ++ Zmarli z rodzin: Mroczkowskich i Bilakiewiczów (int. od Iwony i Józefa)
6. + Barbara Gągorowska (od uczestników pogrzebu)
7. + Czesława (ona) Piskorz (od uczestników pogrzebu)
8. + Jan Antoni Sulikowski (od uczestników pogrzebu)
9. + Jerzy Prokop (od uczestników pogrzebu)
10. + Maria Smektała (od uczestników pogrzebu)
11. + Natalia Tonderys (od uczestników pogrzebu)
12. + Franciszek Pietras (od uczestników pogrzebu)
13. + Maria Szmigiel (od uczestników pogrzebu)
14. + Jerzy Zgierski (od uczestników pogrzebu)
15. + Bronisław Dukiel (od uczestników pogrzebu)
16. + Danuta Fita (od uczestników pogrzebu)
17. + Stefania Bandrowicz (od uczestników pogrzebu)
18. + Wiktoria Smektała (od uczestników pogrzebu)
19. + Renata Bielecka (od uczestników pogrzebu)
20. + Ryszard Wasilewski (od uczestników pogrzebu)
21. + Urszula Rejman (od uczestników pogrzebu)
22. + Marek Pisbula (od uczestników pogrzebu)
23. + Władysław Musialik (od uczestników pogrzebu)
24. + Robert Sawicki (od uczestników pogrzebu)

17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 Za zmarłych polecanych dziś w wypominkach
18.30 O opiekę i Boże błog. Jezusa i Matki Bożej dla Elżbiety w 70 rocz. urodzin oraz dla jej dzieci z rodzinami

Poniedziałek 13.11.
8.00 + Barbara Motyka (greg. 10)
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 Za zmarłych polecanych dziś w wypominkach
18.30 + Krzysztof Smektała w 7 rocz. śm. i zmarłych z rodz. Szper
18.30 ++ Stefania (ona) i Feliks, Ludwik Kwasigroch

Wtorek 14.11.
8.00 + Eugeniusz Wasiewicz, za brata+ Henryka i za ++ rodziców z obu stron
8.00 + Barbara Motyka (greg. 11)
17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 + Za zmarłych polecanych w wypominkach miesięcznych
18.30 ++ Józef, Helena Łukaszewscy (int. od dzieci)
18.30 + Natalia Tonderys (in. od koleżanki Marii Haberka)
18.30 + Wiesława (ona) Bajda w 4 rocz. śm. – int. od męża, dzieci i wnucząt

Środa 15.11.
8.00 + Barbara Motyka (greg. 12)
17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 Za zmarłych polecanych dziś w wypominkach
18.30 ++ Helena i Józef Bagińscy
18.30 + Janusz Walczak, ++ rodzice i zmarli z rodziny
18.30 + Franciszek Pietras (int. od brata Stanisława z rodziną z Chicago)

Czwartek 16.11.
7.00 + Barbara Motyka (greg. 13)
17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 Za zmarłych polecanych dziś w wypominkach
18.30 + Andrzej Jańczak (int. od sąsiadów z ul. Willowej)
18.30 + Natalia Tonderys (in. od siostry Janiny z rodziną)
18.30 + Franciszek Pietras (int. od siostry Zofii z rodziną z Nowego Targu)

Piątek 17.11.
8.00 + Barbara Motyka (greg. 14)
17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 Za zmarłych polecanych dziś w wypominkach
18.30 + Szczepan Misiewicz w 29 rocz. śm.
18.30 + Wiesław Chomicz w 1 rocz. śm.
18.30 ++ Franciszek i Maria Bandrowicz i zm. z rodziny, ++Stefania (ona) i Józef Bandrowicz

Sobota 18.11.
8.00 ++ zm. rodzice: Franciszka (ona) Maciąg w 21 rocz. śm. i Andrzej Maciąg w 30 rocz. śm. oraz rodzeństwo: ks. kan. Adolf, ks. kan. Leon, Jadwiga, Stanisław
8.00 + Barbara Motyka (greg. 15)
13.00 Chrzest: 66/2023
17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 Za zmarłych polecanych dziś w wypominkach
18.30 + Aleksy Pietras
18.30 + Kazimierz Kilian 24 rocz. śm.

Niedziela 19.11.
7.00 ++ Józef i Genowefa Osio i zm. z rodziny
9.00 ++ Józefa (ona) i Józef Kowalczyk
9.00 ++ zmarli mieszkańcy domów z ulic przy tegorocznym drugim ołtarzu w czasie Bożego Ciała: ul. Wiejska i Powstańców Styczniowych oraz miejscowości Borek
10.30 ++ zmarli nauczyciele i pracownicy oświaty z wszystkich szkół i przedszkoli z Powidzka, Barkowa, Korzeńska, Radziądza i ze Żmigrodu (int. od emerytów i rencistów ZNP
w Żmigrodzie
10.30 + Barbara Gągorowska (int. od rodziny Marków)
12.00 ++ Zofia i Wacław Pilarscy oraz + Mikołaj Sarnecki
12.00 + Eugeniusz Porucznik (int. od rodziny Gawliczów)
17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 Za zmarłych polecanych dziś w wypominkach
18.30 + Włodzimierz Żurek w 13 rocz. śm. i zm. z rodzin: Soboń; ++ Czesława, Władysław, Jolanta Niedźwiedzcy

Borek

Niedziela 12.11.
8.00 ++ Aleksander, Halina, Marek, Norbert, Maria Lipińscy

Niedziela 19.11.
8.00 O zdrowie, Boże błog. dary Ducha Świętego dla pana organisty Aleksandra i opiekę św. Cecylii

Borzęcin

Niedziela 12.11.
9.30 Barbara Motyka (greg. 9) – w rocznicę śmierci

Niedziela 19.11.
9.30 Barbara Motyka (greg. 16)

Bychowo

Niedziela 12.11.
11.00 Msza św. zbiorowa:

1. + Piotr Panyło (int. od Moniki i Basi)
2. Robert Mitek (int. od mieszkańców Karnic)
3. + Maria Hanko (int. od siostry)
4. Czesława Rybka (int. od dzieci i wnuków)
5. O zdrowie i Boże błog. dla Stefana i Małgorzaty
6. ++ Michał Lis, Jan Kopij, Maria Kopij, Kazimierz Kopij
7. ++ Barbara i Wiesław Łuniewscy

Środa 15.11.
17.00 + Czesława Rybka (int. od rodziny Bagińskich)

Sobota 18.11.
17.00 + Józef Adamiszyn w 3 roocznicę śmierci

Niedziela 19.11.
11.00 ++ Maria, Zofia, Jan, Jan, Bogdan, Robert

Niedziela 12.11.
11.00 W int. Parafian

Niedziela 19.11.
11.00 + Walenty w 6 rocz. śmierci; + Jacek

intencje 5-12.11.2023 r.

Żmigród

Niedziela 05.11.
7.00 + Henryk Uruski w 3 roczn. śmierci
9.00 O zdrowie i Boże błog. dla członków wspólnoty Żywego Różańca i ich rodzin
9.00 + Barbara Motyka (greg. 2)
10.30 ++ Tomasz, Antonina, Józef Kupczyk oraz zmarli z rodziny
10.30 + Zdzisław Wrzesiński (int. od kuzyna z Lublina z rodziną)
12.00 + Władysława (ona) Beym (czyt. Bejm) w 26 rocz. śmierci; + Józef Beym; Emilia Tarnowska; + Katarzyna Tarnowska i
zmarli z rodziny
12.00 + Mieczysław Twardy i zmarli z rodziny
17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 Za zmarłych polecanych dziś w wypominkach
18.30 + Ryszard Nowak w 6 rocz. śmierci i zmarli z rodziny Nowak i Paszkiewicz

Poniedziałek 06.11.
8.00 + Barbara Motyka (greg. 3)
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 Za zmarłych polecanych dziś w wypominkach
18.30 ++ Tomasz, Genowefa, Halina Jakubowicz, ++ Teresa, Zdzisław Struzik, Dominik Jaracz i zmarli z rodziny, ++Eugeniusz i Małgorzata Duda
18.30 ++ Bogdan Habiński (nt. od szwagra z rodziną)

Wtorek 07.11.
8.00 + Barbara Motyka (greg. 4)
17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 + Za zmarłych polecanych w wypominkach miesięcznych
18.30 + Aleksander Boryta w 7 rocz. śmierci
18.30 ++ Dorota Łącka i Eugeniusz Kowalewski oraz zmarli z rodziny Wąsala: Piotr, Kazimiera (ona), Józef, Marianna
18.30 + Stefania Bandrowicz (int. od córki z rodziną)

Środa 08.11.
8.00 + Barbara Motyka (greg. 5)
17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 Za zmarłych polecanych dziś w wypominkach
18.30 O Boże błog. dla Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego a Pualo i ich rodzin
18.30 O zdrowie, Boże błog, potrzebne łaski dla Krzysztofa Walczak w 40 rocz. urodzin

Czwartek 09.11.
8.00 + Barbara Motyka (greg. 6)
17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 Za zmarłych polecanych dziś w wypominkach
18.30 + Wanda, Zygmunt i Adam Tarka
18.30 + Teodozja Bela z racji imienin oraz + Czesław Bela; ++ Marta, Fanciszek Bielasz, Helena Skotarek
18.30 +Urszula Rejman (int. od kolegów i koleżanek z firmy TECHNISAT

Piątek 10.11.
8.00 + Barbara Motyka (greg. 7)
17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 Za zmarłych polecanych dziś w wypominkach
18.30 + Edward Kuriata w 3 rocz. śm. oraz zmarli rodzice, bratowa i rodzeństwo: ++Zofia i Stefan
18.30 Ignacy Kauch w 21 rocz. śm. oraz + Joanna Kałuch i zmarli z rodziny
18.30 ++ Maria Chuda w 9 rocz. śmierci oraz Stanisław Chudy i zmarli z rodziny

Sobota 11.11.
8.00 ++ Jan Skrzypek i Emilia Dunin w 25 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny Skrzypek i Mosiek
8.00 + Barbara Motyka (greg. 8)
15.00 Msza św. w intencji Ojczyzny
17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 Dziękczynno błagalna w intencji Józefy Drutowskiej w 80 rocznicę urodzin i męża Wiesława
18.30 Za zmarłych polecanych dziś w wypominkach

Niedziela 12.11.
7.00 ++ Piotr i Paweł Wawryńczuk
9.00 Za zmarłych członków wspólnoty Żywego Różańca
9.00 ++ Krystyna, Jan Tomaszewicz
10.30 + Bolesław Paryna i zmarli rodzice i rodzeństwo z obu stron
10.30 + Eugeniusz Porucznik (int. od Marii Bober)
12.00 Msza św. zbiorowa

1. ++ Dariusz Orsztynowicz w 25 rocz. śm. i zm. z rodziny Orsztynowicz i Grześkowiak
2. ++ Joanna, Bolesław i Jan Cichosz
3. ++ Wojciech i Alina Rusnak (int. od córek Laury i Niny)
4. + Stanisław Czeredrecki o spokój jego duszy
5. ++ Zmarli z rodzin: Mroczkowskich i Bilakiewiczów (int. od Iwony i Józefa)
6. + Barbara Gągorowska (od uczestników pogrzebu)
7. + Czesława (ona) Piskorz (od uczestników pogrzebu)
8. + Jan Antoni Sulikowski (od uczestników pogrzebu)
9. + Jerzy Prokop (od uczestników pogrzebu)
10. + Maria Smektała (od uczestników pogrzebu)
11. + Natalia Tonderys (od uczestników pogrzebu)
12. + Franciszek Pietras (od uczestników pogrzebu)
13. + Maria Szmigiel (od uczestników pogrzebu)
14. + Jerzy Zgierski (od uczestników pogrzebu)
15. + Bronisław Dukiel (od uczestników pogrzebu)
16. + Danuta Fita (od uczestników pogrzebu)
17. + Stefania (ona) Bandrowicz (od uczestników pogrzebu)
18. + Wiktoria Smektała (od uczestników pogrzebu)
19. + Renata Bielecka (od uczestników pogrzebu)
20. + Ryszard Wasilewski (od uczestników pogrzebu)
21. + Urszula Rejman (od uczestników pogrzebu)
22. + Marek Pisbula (od uczestników pogrzebu)
23. + Władysław Musialik (od uczestników pogrzebu)
24. + Robert Sawicki (od uczestników pogrzebu)

17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 Za zmarłych polecanych dziś w wypominkach
18.30 O opiekę i Boże błog. Jezusa i Matki Bożej dla Elżbiety w 70 rocz. urodzin oraz dla jej dzieci z rodzinami

Borek

Niedziela 05.11.
8.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla członków Róży Niepokalanego Poczęcia NMP

Niedziela 12.11.
8.00 ++ Aleksander, halina, Marek, Norbert, Maria Lipińscy

Borzęcin

Niedziela 05.11.
9.30 O Zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Laury w 3 rocznicę urodzin

Niedziela 12.11.
9.30 Barbara Motyka (greg. 9) – w rocznicę śmierci

Bychowo

Niedziela 05.11.
11.00 + Tadeusz Janson w 12 rocz śmierci, wnuki Adrian i Monika

Środa 08.11.
17.00 + Maria Henko (int. od rodziny Bagińskich)

Sobota 11.11.
17.00 O zdrowie i Boże błog. Dla Janiny i Józefa z okazji 50 rocz. ślubu

Niedziela 12.11.
11.00 Int. Mszy św. zbiorowej:

1. + Piotr Panyło (int. od Moniki i Basi)
2. Robert Mitek (int. od mieszkańców Karnic)
3. + Maria Hanko (int. od siostry)
4. Czesława Rybka (int. od dzieci i wnuków)
5. O zdrowie i Boże błog. dla Stefana i Małgorzaty
6. ++ Michał Lis, Jan Kopij, Maria Kopij, Kazimierz Kopij
7. ++ Barbara i Wiesław Łuniewscy

Kliszkowice

Niedziela 05.11.
11.00 ++ Kazimiera i Tadeusz

Niedziela 12.11.
11.00

intencje 29.10.-5.11.2023 r.

Żmigród

Niedziela 29.10.
7.00 + Jurgen Wandelt (int. od Renaty i Zdzisława)
9.00 + Maria Koluszenko w 2 rocz. śm.; + Emilia Tarnowska; + Waleria Waszewska i zmarli z rodziny
9.00 + Henryk Kocik (int. od najbliższej rodziny)
10.30 + + Cecylia i Zbigniew oraz zmarli z rodziny
10.30 + Zdzisław Wrzesiński (int. od siostry Heleny z rodziną)
12.00 + Tadeusz Tyrka z okazji imienin
12.00 ++ Filomena i Józef Sokalski
Chrzest 57/2023
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 ++ Tadeusz Żukowski w dniu urodzin i imienin, Edward, Krzysztof i zmarli z rodziny
18.30 + Ryszard Wasilewski (int. od cioci Jadzi i wujka Zygmunta Urbanik z rodziną)

Poniedziałek 30.10.
8.00 ++ Marianna, Franciszek, Aleksander Macherzyńscy
17.00 Nabożeństwo różańcowe dzieci
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 + Zdzisław Wrzesiński (int. od Daniela i Adama)
18.30 + Andrzej Jańczak (int. od sąsiadów z ul. Willowej)
18.30 + Franciszek Pietras (int. od brata Jana z rodziną z Jodłownika)

Wtorek 31.10.
8.00 + Włodzimierz Gajewski w 3 rocznicę śmierci (int od żony)
15.00 Pogrzeb: + Robert Sawicki
17.00 Nabożeństwo różańcowe dzieci
17.45 Wypominki miesięczne – Nabożeństwo różańcowe
18.30 + Za zmarłych polecanych w wypominkach miesięcznych
18.30 + Józef Zmora, zmarli rodzice, rodzeństwo, dziadkowie z obu stron
18.30 + Franciszek Pietras (int. od chrześniaka Grzegorza z rodziną)

Środa 01.11.
7.00 ++ zmarłych Kolegów i Koleżanki z pracy
9.00 ++ Zbigniew, Kazimierz, Magdalena, Józef Iżykowscy oraz Maria i Antoni Bandrowicz i zm. z rodziny
10.30 ++ dr Anna i Tadeusz Cygan
12.30 Procesja na cmentarzu i różańiec
13.00 Msza św. na cmentarzu

Czwartek 02.11.
7.00 + Paweł Wawryńczuk
9.00 ++ Stefania (ona) Belcarz w rocz. śmierci, Józef, Tadeuszi Bartłomiej Belcarz
17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 Za zmarłych polecanych dziś w wypominkach
18.30 Za zmarłych z rodziny Kałużów i Abertów

Piątek 03.11.
8.00 + Paweł Becela
17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 Za zmarłych polecanych dziś w wypominkach
18.30 +Mieczysław Piasecki w 15 rocz. śmierci
18.30 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

Sobota 04.11.
8.00 W int. wynagradzająca za zniewagi wyrządzone
Niepokalanemu Sercu Maryi
int. Stowarzyszenie św. Wincentego a Paulo
8.00 + Barbara Motyka (greg. 2)
13.00 Chrzest 63/2023
17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 Za zmarłych polecanych dziś w wypominkach
18.30 +++ Stefan i Sabina Przybylscy oraz Jonas Ćerniauskas

Niedziela 05.11.
7.00 + Henryk Uruski w 3 roczn. śmierci
9.00 O zdrowie i Boże błog. dla członków wspólnoty Żywego Różańca i ich rodzin
9.00 + Barbara Motyka (greg. 2)
10.30 ++ Tomasz, Antonina, Józef Kupczyk oraz zmarli z rodziny
10.30 + Zdzisław Wrzesiński (int. od kuzyna z Lublina z rodziną)
12.00 + Władysława (ona) Beym (czyt. Bejm) w 26 rocz. śmierci; + Józef Beym; Emilia Tarnowska; + Katarzyna Tarnowska i zmarli z rodziny
12.00 + Mieczysław Twardy i zmarli z rodziny
Chrzest 57/2023
17.45 Nabożeństwo wypominkowe
18.30 Za zmarłych polecanych dziś w wypominkach
18.30 + Ryszard Nowak w 6 rocz. śmierci i zmarli z rodziny Nowak i Paszkiewicz

Borek

Niedziela 29.10.
8.00 ++ Stanisław, Teofila (ona), Dominik Jachimowscy

Uroczystość Wszystkich Świętych 01.11.
8.00 + Stanisławę i Ludwika Turowskich oraz z + Pomordowanych na Ukrainie z rodzin Czarneckich i Turowskich oraz Jako podziękowania dla wnuka Czesława Kunickiego i Jego żony Hani za opiekę nad grobem od Ireny Jurenko z rodziną

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych 02.11.
16.30
17.00 Nabożeństwo wypominkowe
Za zmarłych mieszkańców z Borka i zmarłych wspominanych w tegorocznych wypominkach

Niedziela 05.11.
8.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla członków Róży Niepokalanego Poczęcia NMP

Borzęcin

Niedziela 29.10.
9.30 ++ Grzegorz, Anastazja, Leszek Owsiańscy + Marek Okrajek

Uroczystość Wszystkich Świętych 01.11.
9.30 ++ Stanisława (ona), Kazimierz i Włodzimierz Rzepka oraz ++ Krystyna i Mieczysław Kondraccy

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych 02.11.
16.30
17.00 Nabożeństwo wypominkowe
Za zmarłych wspominanych w tegorocznych wypominkach

Niedziela 05.11.
9.30 O Zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Laury w 3 rocznicę urodzin

Bychowo

Niedziela 29.10.
11.00 ++ Marian, Marianna, Jan, Józefa z rodziny Młodawskich i Kozłowskich

Uroczystość Wszystkich Świętych 01.11.
11.00 Za Zmarłych parafian z Karnic i Bychowa

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych 02.11.
10.30
11.00 Nabożeństwo wypominkowe
Intencja wypominkowa

I Piątek 03.11.
17.00 + Maria Kopij w 5 rocz. śmierci; ++ Jan, Kazimierz Kopij

Sobota 04.11.
17.00 ++ Stanisława(ona) i Kazimierz Rzepka

Niedziela 05.11.
11.00 + Tadeusz Janson w 12 rocz śmierci, wnuki Adrian i Monika

Kliszkowice

Niedziela 29.10.
11.00 Za zmarłych rodziców: ++ Janina, Antoni Kopacki;
++ Katarzyna, Kazimierz Majewski i zmarłych z rodziny z obu stron

Uroczystość Wszystkich Świętych 01.11.
11.00 Za zmarłych parafian z Kliszkowic i osób, które modliły się w kaplicy w Kliszkowicach.

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych 02.11.
16.30
17.00 Nabożeństwo wypominkowe
Za zmarłych wspominanych w tegorocznych wypominkach

Niedziela 05.11.
11.00 ++ Kazimiera i Tadeusz

intencje 22-29.10.2023 r.

Żmigród

Niedziela 22.10.
7.00 ++ Edward, Władysław, Bronisława Suszko i zm. z rodziny
9.00 ++ Maria Bandrowicz w 25 rocz. śm., Antoni Bandrowicz oraz ++Zbigniew, Kazimierz Iżykowscy i zm. z rodziny
10.30 ++ zmarli z rodziny Kołek oraz rodziców i rodzeństwo
10.30 + Stefan Cierpka w 1 rocz. śm., zm. rodziców: ++Franciszek i Leokaadia oraz Stanisław i Helena Witkowscy
12.00 O Zdrowie, Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Wiktorii w 18 rocznicę urodzin
12.00 + Czesław Mituniewicz w 32 rocz. śm. + Helena Albińska z domu Mituniewicz w 22 rocz. śm.
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 + Jan Janusiński w 3 rocz. śm. oraz zmarłych rodziców z obu stron
18.30 W intencji Margaretek i księży za których trwa modlitwa

Poniedziałek 23.10.
8.00 O zdrowie, Boże błog. i potrzebne łaski dla Ewy w dniu urodzin
17.00 Nabożeństwo różańcowe dzieci
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 O Boże błog. I opiekę dla wnuka podczas zabiegi
18.30 + Henryk Kocik (int. od najbliższej rodziny)
18.30 + Natalia Tonderys (int. od córki Małgorzaty z rodziną)

Wtorek 24.10.
8.00 W podziękowaniu za Bożą opiekę wdzięczni za ocalenie życia i zdrowia Krystyna i Waldemar z dziećmi
17.00 Nabożeństwo różańcowe dzieci
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 + Stanisława (ona) Miedzińska w 1 rocz. śmierci + Marian Miedziński w 49 rocz. śmierci
18.30 + Natalia Tonderys (int. od syna Adama z rodziną)
18.30 + Maria Kawska w 1 rocz. śmierci
18.30 + Tadeusz Żyto z okazji urodzin (int. od córki i wnuków)

Środa 25.10.
8.00 O powrót do zdrowia dla Mai
14.00 Pogrzeb + Władysław Musialik
17.00 Nabożeństwo różańcowe dzieci
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 + Paulina Poślednik
18.30 + Andrzej Jańczak (int. od sąsiadów z ul. Willowej)
18.30 + Natalia Tonderys (int. od córki Aliny z rodziną)
18.30 + Janina Kraszewska w 2 rocz. śmierci + Bronisław Kraszewski (int. od dzieci)

Czwartek 26.10.
8.00 O powrót do zdrowia dla Mai
17.00 Nabożeństwo różańcowe dzieci
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 + Marian Maślankowski 4 rocz. śmierci (int. od dzieci z rodzinami)
18.30 + Natalia Tonderys (int. od zięcia Franciszka z rodziną)
18.30 + Franciszek Pietras (int. od rodziny Łyczko)

Piątek 27.10.
8.00 + Julia Czernik
17.00 Nabożeństwo różańcowe dzieci
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 O zdrowie, Boże błog. I opiekę Matki Bożej dla członków Apostolatu Maryjnego i ich rodzin oraz ks. Jana
18.30 ++ Jan, Tadeusz, Julian, Edmund, Agnieszka, Maria Stempniewicz
18.30 ++ Eugeniusz Poruszek i Anna Poruszek oraz zmarli z rodziny (int. od żony i matki)

Sobota 28.10.
8.00 + Henryk Uruski z okazji imienin
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 + Marianna Janiak w 1 rocz. śmierci
18.30 ++ Stanisława (ona) i Tadeusz Żyto
18.30 + Władysław Musialik (int. od żony i dzieci z rodzinami)
18.30 + Tadeusz Maciocha (z okazji imienin

Niedziela 29.10.
7.00 + Jurgen Wandelt (int. od Renaty i Zdzisława)
9.00 + Maria Koluszenko w 2 rocz. śm.; + Emilia Tarnowska; + Waleria Waszewska i zmarli z rodziny
9.00 + Henryk Kocik (int. od najbliższej rodziny)
10.30 + + Cecylia i Zbigniew oraz zmarli z rodziny
10.30 + Zdzisław Wrzesiński (int. od siostry Heleny z rodziną)
12.00 + Tadeusz Tyrka z okazji imienin
12.00 ++ Filomena i Józef Sokalski
Chrzest 57/2023
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 ++ Tadeusz Żukowski w dniu urodzin i imienin, Edward, Krzysztof i zmarli z rodziny
18.30 + Ryszard Wasilewski (int. od cioci Jadzi i wujka Zygmunta Urbanik z rodziną)

Borek

Niedziela 22.10.
8.00 ++ Genowefa i Jan Mularczyk

Niedziela 29.10.
8.00 ++ Stanisław, Teofila (ona), Dominik Jachimowscy

Borzęcin

Niedziela 22.10.
9.30 + Marek Pisula (int. od żony)

Niedziela 29.10.
9.30 ++ Grzegorz, Anastazja, Leszek Owsiańscy + Marek Okrajek

Bychowo

Niedziela 22.10.
11.00

1. + Bronisław Barbach
2. O zdrowie i Boże błog. dla Marii z okazji 70 rocz. ur.
3. O Zdrowie Boże błog. dla dzieci i wnuków Stasia, Anieli i Franciszka

Sobota 28.09.
17.00

Niedziela 29.10.
11.00

Kliszkowice

Niedziela 22.10.
11.00 + Bronisław w 16 rocz. śmierci, + Teofila (ona), ++Wincenty, Hipolit i Piotr

Niedziela 29.10.
11.00 Za zmarłych rodziców: ++ Janina, Antoni Kopacki;
++ Katarzyna, Kazimierz Majewski i zmarłych z rodziny z obu stron

intencje 15-22.10.2023 r.

Żmigród

Niedziela 15.10.
7.00 + + Feliks Stelmaszczyk w 16 rocz. śm., Jadwiga, Franciszek Stelmaszczyk
9.00 Dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., opiekę M.B. dla Hanny i Krzysztofa w 29 rocz. ślubu
10.30 O zdrowie, pomoc, Boże błog. I opiekę Bożą dla Marii i całej rodziny
10.30 ++ Zdzisław Wrzesiński – int. od siostry Jadzi z mężem
12.00 O Boże błog.,potrzebne łaski dla Teresy i Henryka w 50 rocz. ślubu
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 O Boże błog., potrzebne łaski dla Róży w 1 rocz. urodzin
18.30 ++ Wanda Kupis w 25 rocz. śm., Piotr Kupis i zm. z rodziny

Poniedziałek 16.10.
8.00 ++ Julianna, Stanisław, Ryszard, Krystyna oraz zmarli z rodziny
17.00 Nabożeństwo różańcowe dzieci
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 +Władysław Koper w 45 roczni. śm.
18.30 + Stanisław Łukaszów i zmarli z rodziny
18.30 + Renata Bielecka (int. od sąsiadów z ul. Batorego)

Wtorek 17.10.
8.00 ++ Stanisław Wołodko w 6 rocz. śm. oraz Danuta Wołodko
17.00 Nabożeństwo różańcowe dzieci
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 W intencji Ojczyzny, ojca św., Radia Maryja i TV Trwam
18.30 + Stanisława Nowik (ona) int. od Róży św. Teresy od Dzieciątka Jezus
18.30 + Krystyna Jańczak w 12 rocz. śm. i + Andrzej Jańczak

Środa 18.10.
8.00 + Natalia Tonderys – int. od Agnieszki z rodziną
17.00 Nabożeństwo różańcowe dzieci
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 + Natalia Hądzlik w 10 rocz. śm oraz zmarli z rodziny
18.30 + Grażyna Staniszyn – z racji 65 rocz. urodzin
18.30 ++ Zmarłych Pracowników Spółdzielni „ZORZA”

Czwartek 19.10.
8.00 + Danuta Gawęda w 7 rocz. śm.
17.00 Nabożeństwo różańcowe dzieci
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 ++ Stanisława (ona) i Stanisław Nowik ++ Bronisława i Aleksy Nowik
18.30 +Natalia Tonderys (int. od syna Bogdana)
18.30 ++ Stanisława (ona) i Tadeusz Żytko

Piątek 20.10.
8.00 O zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski dla ks. Jana Balbusa CM z okazji imienin
8.00 O zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski dla s. Ireny SM z okazji imienin
17.00 Nabożeństwo różańcowe dzieci
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 O Zdrowie, Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Bartosza w 35 rocznicę urodzin dla Bartosza
18.30 ++ Stanisław i Aniela Berg i zmarli z rodziny
18.30 ++ Zdzisław, Władysława (ona), Miecia Struzik

Sobota 21.10.
8.00 Tomasz Maciąg w 6 rocz. śm.
oraz Zofia, Stanisław i Jadwiga Maciąg
13.00 Chrzest 61/2023, 64/2023
14.00 W intencji Juli Pruchnik pierwszą rocznicę urodzin
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 + + Lucyna i Marian Kazimierczak
18.30 ++ Dariusz Gołębiewski w 5 rocz. śm., + Marian Skrzypczak

Niedziela 22.10.
7.00 ++ Edward, Władysław, Bronisława Suszko i zm. z rodziny
9.00 ++ Maria Bandrowicz w 25 rocz. śm., Antoni Bandrowicz oraz ++Zbigniew, Kazimierz Iżykowscy i zm. z rodziny
10.30 ++ zmarli z rodziny Kołek oraz rodziców i rodzeństwo
10.30 + Stefan Cierpka w 1 rocz. śm., zm. rodziców: ++Franciszek i Leokaadia oraz Stanisław i Helena Witkowscy
12.00 O Zdrowie, Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Wiktorii w 18 rocznicę urodzin dla Bartosza
12.00 + Czesław Mituniewicz w 32 rocz. śm. + Helena Albińska z domu Mituniewicz w 22 rocz. śm.
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 + Jan Janusiński w 3 rocz. śm. oraz zmarłych rodziców z obu stron
18.30 W intencji Margaretek i księży za których tra modlitwa

Borek

Niedziela 15.10.
8.00 Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błog. Potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Marii i Ludwika w 60 rocznicę ślubu

Niedziela 22.10.
8.00 ++ Genowefa i Jan Mularczyk

Borzęcin

Niedziela 15.10.
9.30 O zdrowie i Boże błog. dla członkiń Żywego Różańca

Niedziela 22.10.
9.30

Bychowo

Niedziela 15.10.
11.00 + Teresa Szukalska w 4 rocz. śm. + Bogdan Szukalski w 3 rocz. śm.

Sobota 21.09.
17.00 + Robert Mitek (int. od rodziny z Moczydlnicy Klasztornej)

Niedziela 22.10.
11.00
1. + Bronisław Barbach
2. O zdrowie i Boże błog. dla Marii z okazji 70 rocz. ur.
3. O Zdrowie Boże błog. dla dzieci i wnuków Stasia, Anieli i Franciszka

Kliszkowice

Niedziela 15.10.
11.00 Za Parafian

Niedziela 22.10.
11.00 + Bronisław w 16 rocz. śmierci, + Teofila (ona), ++Wincenty, Hipolit i Piotr

intencje 8-15.10.2023 r.

Żmigród

Niedziela 08.10.
7.00 + + Leokadia Szukalska w 38 rocz. śmierci i + Teresa Górna, + Krystyna Burszewska, + Władysław Słomiński
9.00 O zdrowie i Boże błog. i potrzebne łaski dla Ewy i Władysława w 45 rocz. ślubu
10.30 O potrzebne łaski dla Grażyny i Andrzeja
10.30 Jarosław Szaniawski 12 rocz. śm. i + Mikołaj Szaniawski, + Maria Koluszenko i zm. z rodziny
Chrzest 58/2023
12.00 Msza św. zbiorowa

1. + Michał Wysoczański w 15 rocz. śm. i zmarli z rodziny Przybyłów, Szmidtów, Wysoczańskich
2. + Andrzej Gleń w 1 rocz. śm. i zmarli z rodziny Gleniów oraz +Stanisława (ona) w rocz. śm. i + Eugeniusz Możdżeń
3. + Jerzy Wroński w 10 rocz. śmierci
4. + Henryk Kwapuliński z Świętochłowic i + Jolanta Pruchnik z Zielonej Wsi (int. od pracowników z Biedronki – Żmigród)
5. + Stefania Bandrowicz (int. od Heleny i Ryszarda Bandrowicz z rodziną)
6. ++ Julia Krasoń w rocz. śm. Franciszek Krasoń, Ewa Borycka, Emilia Ciejek, Irena Guzik
7. + Kazimierz Zaganiacz (od uczestników pogrzebu)
8. + Henryk Kocik (od uczestników pogrzebu)
9. + Halina Adamiszyn (od uczestników pogrzebu)
10. + Barbara Gągorowska (od uczestników pogrzebu)
11. + Czesława (ona) Piskorz (od uczestników pogrzebu)
12. + Jan Antoni Sulikowski (od uczestników pogrzebu)
13. + Jerzy Prokop (od uczestników pogrzebu)
14. + Maria Smektała (od uczestników pogrzebu)
15. + Natalia Tonderys (od uczestników pogrzebu)
16. + Franciszek Pietras (od uczestników pogrzebu)
17. + Maria Szmigiel (od uczestników pogrzebu)
18. + Jerzy Zgierski (od uczestników pogrzebu)

17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 O zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców z ul. Kolejowej
18.30 + Eugeniusz Porucznik (int. od Anny i Konrada)

Poniedziałek 09.10.
8.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże Błog. na dalszą drogę życia dla Alfonsa, Jadwigi i Aldony
13.00 Pogrzeb + Wiktoria Smektała
17.00 Nabożeństwo różańcowe dzieci
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 ++ Mikołaj i Maria Komarniccy
18.30 + Jan Wygralak w rocz. śm.
18.30 + Barbara Gągorowska – int. od mieszkańców z ul. Poziomkowej

Wtorek 10.10.
8.00 + Jerzy Zgierski – int. od siostry Ewy z rodziną
17.00 Nabożeństwo różańcowe dzieci
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 + Weronika Pisula – int. od Lilii z rodziną
18.30 + Bogdan Habiński – int. od kuzynki Jadwigi,Kingi i Kamil, Zdzisław
18.30 + Jan Sulikowski – int. od sąsiadów z ul. Poziomkowej

Środa 11.10.
8.00 + Natalia Tonderys – int. od chrześnicy Zofii z rodziną
17.00 Nabożeństwo różańcowe dzieci
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 W int. ofiarodawców na rzecz naszej świątyni parafialnej
18.30 ++ Jan Skrzypek w 25 rocz. śm., Emilia Dunin oraz zm. z rodziny Dunin i Tomaszkiewicz
18.30 + Barbara Gągorowska – int. od pracowników Spółdzielni „ZORZA”

Czwartek 12.10.
8.00 + Andrzej Rybicki
17.00 Nabożeństwo różańcowe dzieci
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 Dziękczynna za pielgrzymkę do Lichenia i Częstochowy i o Boże błogosławieństwo dla uczestników
18.30 ++ zm. rodzeństwo: Adam, Maria, Józef, Marcel, Stefan, Robert, Jerzy oraz zm. rodziców: Agnieszka i Władysław Pierzchlewicz
18.30 + Maria Smektała – int. od rodziny

Piątek 13.10. wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego
8.00 + Artur i Janina Markowscy
17.00 Nabożeństwo różańcowe dzieci
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 + Stanisława Nowik – int. od rodziny Żukowskich
18.30 + Eugeniusz Porucznik – int. od rodziny Lindenau
18.30 + Kazimierz Zganiacz – int. od sąsiadów z bloku

Sobota 14.10.
8.00 O uwolnienie od uzależnień w rodzinie
8.00 ++ Jadwiga Kuźnik w 5 rocz. śm., Marek Kuźnik oraz zm. z rodziny
13.00 Chrzest 59;60;62/2023
14.00 Ślub
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 ++ Zeon Kuczyński i zm. z rodziny
18.30 ++ Czesław Mituniewicz, Paulina Markiewicz, x. Konrad Sarwa z okazji dnia nauczyciela

Niedziela 15.10.
7.00 + + Feliks Stelmaszczyk w 16 rocz. śm., Jadwiga,
Franciszek Stelmaszczyk
9.00 Dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo, opiekę M.B. dla Hanny i Krzysztofa w 29 rocz. ślubu
10.30 O zdrowie, pomoc, Boże Błog. I opiekę Bożą dla Marii i całej rodziny
10.30 ++ Zdzisław Wrzesiński – int. od siostry Jadzi z mężem
12.00 O Boże Błog.,potrzebne łaski dla Teresy i Henryka w 50 rocz. ślubu
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 O Boże Błog., potrzebne łaski dla Róży w 1 rocz. urodzin
18.30 ++ Wanda Kupis w 25 rocz. śm., Piotr Kupis i zm. z rodziny

Borek

Niedziela 08.10.
8.00 ++ Daniela(ona), Kazimierz oraz zmarli z ich rodzin

Niedziela 15.10.
8.00 Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błog. Potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Marii i Ludwika w 60 rocznicę ślubu

Borzęcin

Niedziela 08.10.
9.30 ++ Grzegorz, Anastazja, Leszek Owsiańscy; + Marek Okrajek

Niedziela 15.10.
9.30 O zdrowie i Boże błog. Dla członkiń Żywego Różańca

Bychowo

Niedziela 18.10.
11.00 Msza św. zbiorowa:
1. Franciszka (ona), Michał Kuśnierz; ++ z rodziny
Kuśnierz, Jasińskich Pudłowskich
2. Piotr Parzydło(int. od szwagra Czesława z rodziną)
3. Robert Mitek(int. od sąsiadów z Karnic)
4. + Maria Hanko (int. od uczestników pogrzebu)
5. + Czesława Rybka (int. od uczestników pogrzebu)
6. ++ Jan, Aniela, Emilka, Paulina

Sobota 14.09.
17.00

Niedziela 15.10.
11.00

Kliszkowice

Niedziela 08.10.
11.00 Za Parafian

Niedziela 15.10.
11.00 Za Parafian

intencje 1-8.10.2023 r.

Żmigród

Niedziela 01.10.
7.00 + Marianna Janiak (greg. 29)
9.00 O zdrowie i Boże błog. dla członków Żywego Różańca i ich rodzin
9.00 O potrzebne łaski dla mieszkańców ulic przy drugim ołtarzu w czasie Bożego Ciała ul. Wiejska i ul. Powstańców Styczniowych oraz miejscowości Borek
10.30 Wiesław i Pelagia Chomicz (int. od wnuczki Joanny z rodziną)
10.30 + Tadeusz Kucharski (int. od najbliższej rodziny)
12.00 Zdzisław Wrzesiński (od Rady Sołeckiej z Grądzika)
12.00 + Bolesław Korytkowski
Chrzest 48/23
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 + Mieczysław Piaskowski w 2 rocz. śmierci

Poniedziałek 02.10. wspomnienie świętych Aniołów Stróżów
8.00 + Marianna Janiak (greg. 30)
17.00 Nabożeństwo różańcowe dzieci
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 ++ Bartłomiej Gągorowski i Michał Żygadło
18.30 + Zdzisław Wrzesiński (int. od chrześniaka Wojciecha z rodziną)
18.30 + Kazimiera (ona) Sarama (int. od pracowników Firmy LECH-MET

Wtorek 03.10.
8.00 ++ Wiktoria i Jan Adamek
Pogrzeb + Danuta Fita
17.00 Nabożeństwo różańcowe dzieci
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 + Ludwik Owczarek w rocz. śm. i zmarli z rodziny Owczarek i Adamski
18.30 + Weronika Pisula (int. od Katarzyny i Pawła z rodziną)
18.30 O zdrowie i Bożę błog. dla sąsiadów z ul. Lipowa 2

Środa 04.10. wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
8.00 ++ Hanna i Franciszek Lasek
15.00 Pogrzeb + Bronisław Dukiel
17.00 Nabożeństwo różańcowe dzieci
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 O Boże błog. dla Stowarzyszenia św. Wincentego a Paulo
w Żmigrodzie i ich rodzin
18.30 + mąż Julian i zmarli rodzice z obu stron
18.30 + Stanisław Maciocha w 7 rocz. śm. i Bernadeta Maciocha

Czwartek 05.10. wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej
8.00 + Marianna i Hieronim Janiak
17.00 Nabożeństwo różańcowe dzieci
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 + Maria i Jan Jankowscy i zmarli
18.30 O zdrowie i Boże błog. dla pracowników Spółdzielni ZORZA
18.30 + Zdzisław Wrzesiński (od Anny Sękalskiej z rodziną)
18.30 ++ Eugeniusz Mucha; Apolonia Markiewicz; Paweł Markiewicz

Piątek 06.10.
8.00 + Marian Szukalski w 12 rocz. śm.; ++ Piotr i Cecylia
17.00 Nabożeństwo różańcowe dzieci
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 Wynagradzająca NSPJ
18.30 + Jan Szmigiel w 7 rocz. śm.
18.30 + Kazimiera Sarama – int. od. rodziny Ziębów

Sobota 07.10. NMP Różańcowej
8.00 W intencji wynagradzającej za zniewagi wyrządzone Niepokalanemu Sercu Maryi
8.00 O radość życia wiecznego dla s. Bronisławy Wilczek
17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 + Lucyna Andrysiak w 7 rocz. śm.; + Tadeusz Orłowski w 15 rocz. śm.
18.30 ++ Zofia, Ireneusz, Andrzej oraz +Franciszka (ona) i Józef

Niedziela 08.10.
7.00 + + Leokadia Szukalska w 38 rocz. śmierci i + Teresa Górna, + Krystyna Burszewska, + Władysław Słomiński
9.00 O zdrowie i Boże błog. i potrzebne łaski dla Ewy i Władysława w 45 rocz. ślubu
10.30 O potrzebne łaski dla Grażyny i Andrzeja
10.30 Jarosław Szaniawski 12 rocz. śm. i + Mikołaj Szaniawski, + Maria Koluszenko i zmarli z rodziny
Chrzest 58/2023
12.00 Msza św. zbiorowa

1. + Michał Wysoczański w 15 rocz. śm. i zmarli z rodziny Przybyłów, Szmidtów, Wysoczańskich
2. + Andrzej Gleń w 1 rocz. śm. i zmarli z rodziny Gleniów oraz +Stanisława (ona) w rocz. śm. i + Eugeniusz Możdżeń
3. + Jerzy Wroński w 10 rocz. śmierci
4. + Henryk Kwapuliński z Świętochłowic i + Jolanta Pruchnik z Zielonej Wsi (int. od pracowników z Biedronki – Żmigród)
5. + Kazimierz Zaganiacz (od uczestników pogrzebu)
6. + Henryk Kocik (od uczestników pogrzebu)
7. + Halina Adamiszyn (od uczestników pogrzebu)
8. + Barbara Gągorowska (od uczestników pogrzebu)
9. + Czesława (ona) Piskorz (od uczestników pogrzebu)
10. + Jan Antoni Sulikowski (od uczestników pogrzebu)
11. + Jerzy Prokop (od uczestników pogrzebu)
12. + Maria Smektała (od uczestników pogrzebu)
13. + Natalia Tonderys (od uczestników pogrzebu)
14. + Franciszek Pietras (od uczestników pogrzebu)
15. + Maria Szmigiel (od uczestników pogrzebu)
16. + Jerzy Zgierski (od uczestników pogrzebu)

17.45 Nabożeństwo różańcowe
18.30 O zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców z ul. Kolejowej
18.30 + Eugeniusz Porucznik (int. od Anny i Konrada)

Borek

Niedziela 01.10.
8.00 O zdrowie i Boże błog. dla członków Róży Niepokalanego Poczęcia NMP i ich rodzin oraz zmarłych członków.

Niedziela 08.10.
8.00 ++ Daniela(ona), Kazimierz oraz zmarli z ich rodzin

Borzęcin

Niedziela 01.10.
9.30 ++ Leokadia Chmielewski

Niedziela 08.10.
9.30 ++ Grzegorz, Anastazja, Leszek Owsiańscy; + Marek Okrajek

Bychowo

Niedziela 01.10.
11.00 W intencji Róży Matki Bożej Różańcowej

Piątek 06.10.
17.00 + Robert Mitek (int. od chrzestnego Stanisława i rodziny Majewskich)

Sobota 07.09.
17.00 ++ Rozalia, Jan Sycz i zmarli z rodziny

Niedziela 08.10.
11.00 Msza św. zbiorowa:

1. Franciszka (ona), Michał Kuśnierz; ++ z rodziny Kuśnierz, Jasińskich Pudłowskich
2. Piotr Parzydło (int. od szwagra Czesława z rodziną)
3. Robert Mitek (int. od sąsiadów z Karnic)
4. + Maria Hanko (int. od uczestników pogrzebu)
5. + Czesława Rybka (int. od uczestników pogrzebu)
6. ++ Jan, Aniela, Emilka, Paulina

Kliszkowice

Niedziela 01.10.
11.00 ODPUST ŚW. WINCENTY A PAULO
W intencji parafian i osób spoza parafii modlących się w kaplicy w Kliszkowicach

Niedziela 08.10.
11.00

intencje 24.09. 1.10.2023 r.

Żmigród

Niedziela 24.09.
7.00 ++ Zbigniew Tomasz Podedworni
9.00 + Kazimierz Knapik w 4 rocznicę śmierci oraz ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron
9.00 + Wanda Woźnica (int. od syna Jerzego z rodziną)
10.30 O zdrowie i Boże błog. dla Bożeny w 70 rocznicę urodzin – int. od koleżanek
10.30 + Weronika Pisula (int. od wspólnoty mieszkaniowej z ul. Konopnickiej 1)
12.00 ++ Konrad Porucznik 24 rocznica śmierci
oraz Janina Porucznik w 22 rocznicę śmierci
12.00 ++ Maria, Bronisław, Czesław Czeryba, +Tadeusz Melnarowicz
18.30 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Bartłomieja
18.30 + Marianna Janiak (greg. 22)

Poniedziałek 25.09.
8.00 + Marianna Janiak (greg. 23)
18.30 O radość życia wiecznego dla + s. Bronisławy Wilczek
18.30 + Marian Frączyk w 14 rocz. śmierci
18.30 + Zdzisław Wrzesiński (od sąsiadów Wiktorowiczów)
18.30 + Stanisława (ona) Nowik (int. od dzieci w dniu urodzin)

Wtorek 26.09.
8.00 + Marianna Janiak (greg. 24)
17.45 Nowenna do Matki Bożej
18.30 + Bolesław Kruk w 2 rocznicę śmierci
18.30 + Ewa Nalota z racji urodzin
18.30 + Zdzisław Wrzesiński (od rodziny Grabowskich)

Środa 27.09. Uroczystość św. Wincentego a Paulo
8.00 + Marianna Janiak (greg. 25)
18.30 W intencji żyjących i zmarłych ks. Misjonarzy, Sióstr nMiłosierdzia którzy pracowali i pracują w naszej parafii oraz w intencji Stowarzyszenia św. Wincentego a Paulo w Żmigrodzie
18.30 O zdrowie i Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla członków Apostolatu Maryjnego i ich rodzin oraz ks. Jana
18.30 ++ Wanda Graczyk w 13 rocz. śm. i Zdzisław oraz Antonina i Karol Graczyk oraz Agnieszka i Stefan Nawrot
18.30 + Zdzisław Wrzesiński (od Urszuli i Jana z rodzinami)

Czwartek 28.09 wspomnienie św. Wacława
8.00 + Marianna Janiak (greg. 26)
18.30 + Wacław Ptak z okazji imienin
18.30 + Zdzisław Wrzesiński (od Wandy i Tadeusza Kowalskich z rodziną)
18.30 + Stanisław Nataniewski (int. od mieszkańców z ul. Willowej)

Piątek 29.09 święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
8.00 + Marianna Janiak (greg. 27)
18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
18.30 O Boże błog. Dla Małgosi, Andrzeja i Agnieszki
18.30 ++ zmarli rodzice ++ Jan i Maria
18.30 + Grażyna Niełłaczyc w 2 rocznicę śm. (int. od koleżanki Janiny Łopatka)
18.30 ++ Bronisława (ona), Michał Halikowscy i zmarli z rodziny Halikowskich

Sobota 30.09. wspomnienie św. Hieronima
8.00 + Marianna Janiak (greg. 28)
14.00 Ślub
15.30 Ślub
17.45 Wypominki miesięczne
18.30 Za zmarłych polecanych w wypominkach

Niedziela 01.10.
7.00 + Marianna Janiak (greg. 29)
9.00 O zdrowie i Boże błog. dla członków Żywego Różańca i ich rodzin
9.00 O potrzebne łaski dla mieszkańców ulic przy drugim ołtarzu w czasie Bożego Ciała ul. Wiejska i ul. Powstańców Styczniowych oraz miejscowości Borek
10.30 Wiesław i Pelagia Chomicz (int. od wnuczki Joanny z rodziną)
10.30 + Tadeusz Kucharski (int. od najbliższej rodziny)
12.00 + Zdzisław Wrzesiński (od Rady Sołeckiej z Grądzika)
12.00 + Bolesław Korytkowski; Chrzest 48/23
18.00 Nabożeństwo różańcowe
18.30 + Mieczysław Piaskowski w 2 rocz. śmierci

Borek

Niedziela 24.09.
8.00 W intencji mieszkańców Borka, którzy w tym roku budowali ołtarz na Boże Ciało wraz z mieszkańcami ul. Powstańców Styczniowych i ul. Wiejskiej ze Żmigrodu

Niedziela 01.10.
8.00 O zdrowie i Boże błog. dla członków Róży Niepokalanego Poczęcia NMP i ich rodzin oraz zmarłych członków.

Borzęcin

Niedziela 24.09.
9.30 ++ Leokadia, Marian Chmielewski

Niedziela 01.10.
9.30 ++ Leokadia Chmielewski

Bychowo

Niedziela 24.09.
11.00 + Maria Bieniek w 19 rocz. śm., + Stanisław Bieniek i zmarli z rodziny

Sobota 30.09.
17.00 ++ Katarzyna, Józef Malnerowicz

Niedziela 01.10.
11.00 W intencji Róży Matki Bożej Różańcowej

Kliszkowice

Niedziela 24.09.
11.00 ++ Maria, Władysław Wasiewicz, ++ Helena, Barbara, Mikołaj Władysław, Janina, Józef

Niedziela 01.10.
11.00 ODPUST ŚW. WINCENTY A PAULO W intencji parafian i osób spoza parafii modlących się w kaplicy w Kliszkowicach

 

intencje 17-24.09.2023 r.

Żmigród

Niedziela 17.09.
7.00 + Helena Rybka w 30 rocz. śm., + Jan Rybka w 36 rocz. śm. i za zmarłych rodziców z obu stron
9.00 W intencji Sybiraków żyjących i zmarłych
9.00 + Marianna Janiak (greg. 15)
10.30 ++ Aniela i Zenon Szwarczyńscy (int. od rodziny)
12.00 ++ Janina Hasik, Sylwester Hasik i zmarli z rodziny
12.00 + Zdzisław Wrzesiński (int. od żony); Chrzest 52/2023
18.30 W 76 rocznicę urodzin Józefy (ona) dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, wiarę, nadzieję i miłość
18.30 + Teresa Spurtacz (int. od sąsiadów z ul. Kwiatowej)

Poniedziałek 18.09. święto św. Stanisława Kostki
8.00 + Józef z okazji imienin oraz ++ Anna i Krystyna
18.30 + Marianna Janiak (greg. 16)
18.30 + Edward Pelczar (int. od pracowników z Domu Pomocy Społecznej w Pakówce)
18.30 ++ zmarłych sąsiadów z ul. Lipowa 2
18.30 ++ zmarłych z rodziny

Wtorek 19.09.
8.00 + Konrad Schnitzer w 20 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Schnitzer i Kolber
8.00 + Marianna Janiak (greg. 17)
18.30 W intencji Ojczyzny, Ojca św., Radia Maryja i TV Trwam
18.30 + Zofia Misiewicz w 36 rocznicę śmierci
18.30 + Stanisław Nataniewski (int. od mieszkańców z ul. Willowej)
18.30 Dziękczynna za pielgrzymkę do Lichenia i Częstochowy i o Boże błogosławieństwo dla uczestników

Środa 20.09. wspomnienie św. męczenników koreańskich
8.00 + Marianna Janiak (greg. 18)
18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.30 + Małgorzata Waścińska-Burczak w 5 rocznicę śmierci
18.30 + Zdzisław Wrzesiński (int. od Józefa Sękalskiego z rodziną)
18.30 + Maria Lemanik w 3 rocznicę śmierci

Czwartek 21.09. święto św. Mateusza, Ap. i Ewangelisty
8.00 + Marianna Janiak (greg. 19)
18.30 + Weronika Pisula (od chóru MAGNIFICAT)
18.30 + Bogdan Habiński (int. od siostry Elżbiety z Kornelem z Rawicza)
18.30 ++ zmarłych pracowników Spółdzielni ZORZA

Piątek 22.09.
8.00 + Marianna Janiak (greg. 20)
18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
18.30 + Zdzisław Wrzesiński (int. od Andrzeja Sękalskiego z rodziną)
18.30 + Stanisława (ona) Nowik (int. od rodziny Błażejczyk z Rawicza)
18.30 + Kamil Belcarz w 9 rocznicę śmierci (int. od kolegów i koleżanek z Urzędu Miejskiego)
Po Mszy św. Chrzest: 44/2023 i 45/2023

Sobota 23.09. wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny
8.00 + Marianna Janiak (greg. 21)
13.00 Chrzest: 46/2023 i 49/2023
18.30 + Anna Kordus w 8 rocznicę śmierci, + Stanisław Kordus oraz zmarli rodzice z obu stron
18.30 + Halina Stachowska z okazji urodzin (int. od męża, dzieci i wnuków)

Niedziela 24.09.
7.00 ++ Zbigniew Tomasz Podedworni
9.00 + Kazimierz Knapik w 4 rocznicę śmierci oraz ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron
9.00 + Wanda Woźnica (int. od syna Jerzego z rodziną)
10.30 O zdrowie i Boże błog. dla Bożeny w 70 rocznicę urodzin
10.30 + Weronika Pisula (int. od wspólnoty mieszkaniowej z ul. Konopnickiej 1)
12.00 ++ Konrad Porucznik 24 rocznica śmierci oraz Janina Porucznik w 22 rocznicę śmierci
12.00 ++ Maria, Bronisław, Czesław Czeryba +Tadeusz Melnarowicz
18.30 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Bartłomieja
18.30 + Marianna Janiak (greg. 22)

Borek

Niedziela 17.09.
8.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla wnuczki Zuzanny z okazji 18 urodzin

Niedziela 24.09.
8.00 W intencji mieszkańców, którzy w tym roku budowali ołtarz na Boże Ciało wraz z mieszkańcami ul. Powstańców Styczniowych i ul. Wiejskiej ze Żmigrodu

Borzęcin

Niedziela 17.09.
9.30 ++ Zofia, Bronisław, Józef Drąg

Niedziela 24.09.
9.30 ++ Leokadia, Marian Chmielewski

Bychowo

Niedziela 17.09.
11.00 W intencji Róży Matki Bożej Bolesnej

Sobota 23.09.
17.00 O zdrowie i potrzebne łaski dla dzieci i wnuków z rodz. Bober, Dudziak i Rybka

Niedziela 24.09.
11.00 + Maria Bieniek w 19 rocz. śm., + Stanisław Bieniek i zmarli z rodziny

Kliszkowice

Niedziela 17.09.
11.00 W intencji Parafian

Niedziela 24.09.
11.00 ++ Maria, Władysław Wasiewicz ++ Helena, Barbara, Mikołaj Władysław, Janina, Józef

intencje 10-17.09.2023 r.

Żmigród

Niedziela 10.09.
7.00 + Marianna Janiak (greg. 8)
9.00 Za zmarłych członków wspólnoty Żywego Różańca
9.00 + Edward Żukowski w 35 rocz. śmierci; ++ Tadeusz, Krzysztof i zmarli z rodziny
10.30 W intencji s. Marii Słowik SM z racji imienin
10.30 ++ Maria, Adam, Tadeusz Szczęch
10.30 ++ Stefania, Wiktoria, Michał Stopa i zmarli z rodziny
12.00 Msza św. zbiorowa

1. + Grażyna Lech w 2 rocznicę śmierci (int. od Darka i dzieci z rodzinami)
2. ++ Jolanta Osińska w 3 rocz. śm. ( int. od synów z rodzinami)
3. + Marian Zawadzki w 3 rocz. śmierci
4. + Ludwik Strzelec w 70 rocznicę urodzin
5. + Bogdan Habiński (int. od Lucyny)
6. ++ zmarli z rodziny Chorążyczewskich: Janina, Bronisław, Stanisław, Jacenty, Józefa (ona)
7. + Piotr Michałowski z okazji imienin (int. od żony i dzieci)
8. ++ Zofia, Jan, Dionizy Świst oraz Henryk Stachowiak i zmarli z rodziny Stachowiak
9. + Bogdan Habiński (od uczestników pogrzebu)
10. + Wanda Woźnica (od uczestników pogrzebu)
11. + Stanisława (ona) Nowik (od uczestników pogrzebu)
12. + Eugeniusz Porucznik (od uczestników pogrzebu)
13. + Marian Gudowski (od uczestników pogrzebu)
14. + Kazimiera (ona) Sarama (od uczestników pogrzebu)
15. + Andrzej Jańczak (od uczestników pogrzebu)
16. + Kazimierz Zganiacz (od uczestników pogrzebu)
17. + Henryk Kocik (od uczestników pogrzebu)
18. + Halina Adamiszyn (od uczestników pogrzebu)
Po Mszy św. Chrzest 56/2023

18.30 + Grażyna Ciecińska
18.30 ++ Jadwiga i Zdzisław Chytry oraz ++ Stefania i Jan Skraba i zmarli z rodziny

Poniedziałek 11.09.
8.00 + Marianna Janiak (greg. 9)
18.30 + Edward Pelczar (int. od syna Artura)
18.30 + Józef Radziszewski w 11 rocz. śm. i ++ rodziców: Olga i Franciszek
18.30 + Wanda Woźnica (int. od sąsiadów z ul. Lipowa 2)

Wtorek 12.09.
8.00 + Marianna Janiak (greg. 10)
18.30 Int. dziękczynno błagalna w 42 rocz. ślubu Krystyny i Jana Nowików z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski
18.30 + Wioletta Swancar i + Włodzimierz Mańka
18.30 + Edward Pelczar (int. od córki Ewy)
18.30 ++ Wanda i Jan Fiedziuk oraz ++ Helena i Roman Czerwińscy

Środa 13.09. św. Jana Chryzostoma, bpa i dK.
8.00 + Marianna Janiak (greg. 11)
18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.30 Int. dziękczynno-błagalna w intencji Jana Krawczyszyn o
zdrowie i Boże błogosławieństwo i i potrzebne łaski w 70
rocznicę urodzin (intencja od żony i synów z rodzinami)
18.30 w intencji Jana Krawczyszyn o i Boże błogosławieństwo,
zdrowie i potrzebne łaski w 70 rocznicę urodzin (intencja od
pracowników firmy TAJA)
18.30 ++ Janina i Paweł Mróz oraz ++ Janina, Bronisław i Paweł Jeżewscy

Czwartek 14.09. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
8.00 + Paweł Becela w 3 rocznicę śmierci (int. od mamy)
18.30 + Bartłomiej Belcarz w dniu urodzin (int. od rodziców)
18.30 + Marianna Janiak (greg. 12)
18.30 + Tadeusz Piotrowski
18.30 + Jan Deka w 15 rocznicę śmierci

Piątek 15.09. NMP Bolesnej
8.00 + Marianna Janiak (greg. 13)
18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
18.30 O Boże błog. I, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Stanisławy w 90 rocznicę urodzin
18.30 + Stanisław Grzebiela w 34 rocz. śm. i za zmarłych rodziców
18.30 + Edward Pelczar (int. od córki Anny)
18.30 + Bogdan Habiński (int. od Darka i Eli)

Sobota 16.09. świętych męczenników Korneliusza, pap. i Cypriana, bpa
8.00 + Marianna Janiak (greg. 14)
13.30 Ślub
15.00 Ślub
18.30 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Anety i Mirosława w 25 rocznicę ślubu

Niedziela 17.09.
7.00 + Helena Rybka w 30 rocz. śm., + Jan Rybka w 36 rocz. śm. i za zmarłych rodziców z obu stron
9.00 W intencji Sybiraków żyjących i zmarłych
10.30 + Marianna Janiak (greg. 15)
10.30 ++ Aniela i Zenon Szwarczyńscy (int. od rodziny)
12.00 ++ Janina Hasik, Sylwester Hasik i zmarli z rodziny
12.00 + Zdzisław Wrzesiński (int. od żony)
Chrzest 52/2023
18.30 W 76 rocznicę urodzin Józefy (ona) dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, wiarę, nadzieję i miłość
18.30 + Teresa Spurtacz (int. od sąsiadów z ul. Kwiatowej)

Borek

Niedziela 10.09.
8.00

Niedziela 17.09.
8.00

Borzęcin

Niedziela 10.09.
9.30 + Jan Kurowski 2 rocznica śmierci

Niedziela 17.09.
9.30 ++ Zofia, Bronisław, Józef Drąg

Bychowo

Niedziela 10.09.
11.00
1. + Józef Gąsiorek w 3 rocz. śmierci;
++ rodzice Katarzyna i Mieczysław Gąsiorek
2. ++ Janina, Józef Tryzno oraz zmarli z rodziny
3. + Piotr Parzyło (int. od Iwony z rodziną)
4. + Robert Mitek (int. od sąsiadów z Bychowa)
5. ++ z rodziny Gronostaj i Szaszkiewicz
6. + Maria Hanko (int. od uczest. pogrzebu)
7. + Czesława (ona) Rybka (int. od uczest. pogrzebu)
8. ++ Stanisława (ona) i Jan Kałafut
9. + Józef Adamiszyn o radość nieba (int. od żony)

Sobota 16.09.
17.00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Alicji w 25 rocznicę urodzin

Niedziela 17.09.
11.00 W intencji Róży Matki Bożej Bolesnej

Kliszkowice

Niedziela 10.09.
12.30 ++ Zofia, Józef, Maria

Niedziela 17.09.
11.00

intencje 03-.10.09.2023 r.

Żmigród

Niedziela 03.09.
7.00 + Marianna Janiak (greg. 1)
7.00 + Ryszard Kasperowicz w 1 rocznicę śmierci, ++ Jan, Józef, Marian
9.00 O zdrowie i Boże Błog. dla członków wspólnoty Żywego Różańca i ich rodzin
9.00 + Bogdan Habiński (int. od mamy – Anny Habińskiej)
10.30 ++ Kazimierz, Antonina, Irena Hudeczek oraz ++ Władysław, Emilia, Małgorzata, Wiesława Gaca
12.00 O Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Kamili i Pawła w 15 rocznicę ślubu
12.00 +Dziękczynna za szczęśliwe zbiory od mieszkańców Grądzika
18.30 + Julia Kolbusz w 2 rocz. śm.
18.30 + Janina Mularczyk w 1 rocz śmierci, + Antoni Mularczyk, + Władysław Adamiszyn

Poniedziałek 04.09.
8.00 + Marianna Janiak (greg. 2)
8.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego
18.30 + Mieczysław Mogieliński i zmarli z rodziny
18.30 + Maria Tatarek w 8 rocznicę śmierci, ++ Franciszek Tatarek i Edward Mazur
18.30 + Bogdan Habiński (int. od kolegi Jerzego)

Wtorek 05.09.
8.00 + Marianna Janiak (greg. 3)
18.30 O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Amelii w 18 rocznicę urodzin
18.30 + Antonina (ona) Smektała w 30 rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny Smektałów
18.30 + Feliksa (ona) Pietras

Środa 06.09.
8.00 + Marianna Janiak (greg. 4)
18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.30 O Boże błogosławieństwo dla osób należących do Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Żmigrodzie i ich rodzin
18.30 O zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiekę Matki najświętszej z okazji 75 rocznicy urodzin
18.30 O dar uzdrowienia dla Mai oraz siłę i wiarę dla rodziców (int. od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, pracowników Szkoły Powiatowej, Zespołu Szkół im. Jana  Pawła II w Żmigrodzie
18.30 ++ Halina, Bolesław, Piotr Sławińscy oraz zmarli z rodziny Czerwińskich

Czwartek 07.09.
8.00 + Marianna Janiak (greg. 5)
14.00 Pogrzeb + Jan Antoni Sulikowski
18.30 Dziękczynna w int. Katarzyny i Witolda z okazji 10 rocz. Ślubu z prośbą o Boże błog., zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia oraz o opiekę Anioła Stróża dla synów Fabiana i Tymona
18.30 + Helena Żygadło w 36 rocznicę śmierci oraz + Piotr
18.30 + Helena w 36 rocznicę śmierci oraz + Piotr Żygadło rez.

Piątek 08.09. święto Narodzenia NMP
8.00 O zdrowie, Boże błog., potrzebne łaski dla s. Marii SM z okazji imienin
18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
18.30 + Marianna Janiak (greg. 6)
18.30 + Wojciech Jędrkowiak (int. od wujka Floriana)
18.30 + Bogdan Habiński  (int. od kolegów z pracy na REX-BUD Korzeńsko
18.30 + Eugeniusz Wasiewicz w 10 rocz. śmierci

Sobota 09.09.
8.00 + Marianna Janiak (greg. 7)
13.30 Ślub
15.00 Ślub
18.30 ++ Weronika w 36 rocz. Śmierci i zmarli z rodziny Szczepkowskich, Żurek i Soboń
18.30 + Jan Łukawy; ++ Agata, Teodor Fedyk; + Henryk Bąk; ++ Janina i Stefan Łukawy

Niedziela 10.09.
7.00 + Marianna Janiak (greg. 8)
9.00 Za zmarłych członków wspólnoty Żywego Różańca
9.00 + Edward Żukowski w 35 rocz. śmierci; ++ Tadeusz, Krzysztof i zmarli z rodziny
10.30 W intencji s. Marii Słowik SM z racji imienin
10.30 ++ Maria, Adam, Tadeusz Szczęch
10.30 ++ Stefania, Wiktoria, Michał Stopa i zmarli z rodziny
12.00 Msza św. zbiorowa

1. + Grażyna Lech w 2 rocznicę śmierci (int. od Darka i dzieci z rodzinami)
2. ++ Jolanta Osińska w 3 rocz. śm. ( int. od synów z rodzinami)
3. + Marian Zawadzki w 3 rocz. śmierci
4. + Ludwik Strzelec w 70 rocznicę urodzin
5. + Bogdan Habiński (int. od Lucyny)
6. ++ zmarli z rodziny Chorążyczewskich: Janina, Bronisław, Stanisław, Jacenty, Józefa (ona)
7. + Piotr Michałowski z okazji imienin (int. od żony i dzieci)
8. ++ Zofia, Jan, Dionizy Świst oraz Henryk Stachowiak i zmarli z rodziny Stachowiak
9. + Bogdan Habiński (od uczestników pogrzebu)
10. + Wanda Woźnica (od uczestników pogrzebu)
11. + Stanisława (ona) Nowik (od uczestników pogrzebu)
12. + Eugeniusz Porucznik (od uczestników pogrzebu)
13. + Marian Gudowski (od uczestników pogrzebu)
14. + Kazimiera (ona) Sarama (od uczestników pogrzebu)
15. + Andrzej Jańczak (od uczestników pogrzebu)
16. + Kazimierz Zganiacz (od uczestników pogrzebu)
17. + Henryk Kocik (od uczestników pogrzebu)
18. + Halina Adamiszyn (od uczestników pogrzebu)

Po Mszy św. Chrzest 56/2023

18.30 + Grażyna Ciecińska
18.30 ++ Jadwiga i Zdzisław Chytry oraz ++ Stefania i Jan Skraba i zmarli z rodziny

Borek

Niedziela 03.09.
8.00 O zdrowie i Boże błog. dla członków Róży Niepokalanego Poczęcia NMP i ich rodzin oraz zmarłych członków

Niedziela 10.09.
8.00

Borzęcin

Niedziela 03.09.
9.30 O zdrowie i Boże błog. z okazji urodzin dla Stasia

Niedziela 10.09.
9.30 + Jan Kurowski 2 rocznica śmierci

Bychowo

Niedziela 03.09.
11.00 W intencji Róży św. Rozalii

Sobota 09.09.
17.00 + Jakub Mróz

Niedziela 10.09.
11.00
1. + Józef Gąsiorek w 3 rocz. śmierci; ++ rodzice Katarzyna i Mieczysław Gąsiorek
2. ++ Janina, Józef Tryzno oraz zmarli z rodziny
3. + Piotr Parzyło (int. od Iwony z rodziną)
4. + Robert Mitek (int. od sąsiadów z Bychowa)
5. ++ z rodziny Gronostaj i Szaszkiewicz
6. + Maria Hanko (int. od uczest. pogrzebu)
7. + Czesława (ona) Rybka (int. od uczest. pogrzebu)
8. ++ Stanisława (ona) i Jan Kałafut

Kliszkowice

Niedziela 03.09.
12.30 O zdrowie i Boże błog. dla Joli i Andrzeja w 60 rocznicę urodzin oraz dużo zdrowia dla Lucyny

Niedziela 10.09.
12.30 ++ Zofia, Józef, Maria

intencje 27.08.-3.09.2023 r.

Żmigród

Niedziela 27.08.
7.00 + Teresa Spurtacz int. od sąsiadów z ul. Kwiatowej
9.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Pauliny i Pawła z racji 14 rocz. ślubu i dla dzieci Kacpra, Jakuba i Inki
10.30 O zdrowie i Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Martyny i Dominika w 9 rocz. ślubu oraz dla ich syna Ignasia
12.00 ++ Rodzice Danuta i Adam Piaseccy oraz + Robert Zyber
12.00 ++ Weronika i Władysław Jakubowscy; Chrzest 50/2023
17.45 Nowenna do M.B. Objawiającej Cudowny Medalik
18.30 O radość życia wiecznego dla s. Bronisławy Wilczek

Poniedziałek 28.08. św. Augustyna, bpa i doktora Kościoła
8.00 O cud uzdrowienia dla Mai, która uległa wypadkowi oraz o łaskę wiary i siłę dla jej rodziców
18.30 O zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członków Apostolatu Maryjnego i ich rodzin oraz ks. Jana
18.30 + Wanda Woźnica (int. od sąsiadów z ul. Lipowej 2)

Wtorek 29.08. Męczeństwo św. Jana Chrzciciela
8.00 O cud uzdrowienia dla Mai, która uległa wypadkowi
oraz o łaskę wiary i siłę dla jej rodziców
11.00 Pogrzeb
18.30 + Edward Pelczar (int. od żony Alicji)
18.30 + Stanisława (ona) Nowik (int. od chrześniaka Andrzeja z żoną Janką)

Środa 30.08.
8.00 O cud uzdrowienia dla Mai, która uległa wypadkowi oraz o łaskę wiary i siłę dla jej rodziców
18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.30 + Felicja Ptak w 20 rocznicę śmierci
18.30 Dziękczynno – błagalna w intencji Cecylii i Romana w 65 rocz. ślubu z prośbą o zdrowie w rodzinie

Czwartek 31.08.
8.00 O cud uzdrowienia dla Mai, która uległa wypadkowi oraz o łaskę wiary i siłę dla jej rodziców
18.30 Za zmarłych polecanych w wypominkach
18.30 + Teresa Spurtacz int. od pracowników Spółdzielni „ZORZA”

Piątek 01.08. bł. Bronisława
8.00 + Władysław Zajączkowski w rocz. śmierci
8.00 O cud uzdrowienia dla Mai, która uległa wypadkowi i walczy o życie oraz o łaskę wiary i siłę dla jej rodziców
18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
18.30 Wynagradzająca NSPJ
18.30 +Bronisława (ona) Nowik, ++ Aleksy i Stanisław, zmarli z rodzin Nowik i Pyczak
18.30 ++ Jadwiga i Stefan Sipowicz i zmarli z rodziny: Stempniewicz, Lewandowskich, Wyrwas i Winskiel

Sobota 2.09.
8.00 W intencji wynagradzającej za zniewagi wyrządzone Niepokalanemu Sercu Maryi – int. Stowarzyszenie św. Wincentego a Paulo
8.00 ++ Stefania (ona) i Bronisław Łopuszak z racji imienin
13.00 Chrzest 51/2023
14.00 Chrzest (z Mszą św.) 54/23
18.30 ++ Stefania Kononowicz w dniu imienin, Antoni, Stanisław, Emilia
18.30 + Ks. Stefan Zając z okazji imienin

Niedziela 03.09.
7.00 + Marianna Janiak (greg. 1)
7.00 + Ryszard Kasperowicz w 1 rocznicę śmierci, ++ Jan, Józef, Marian
9.00 O zdrowie i Boże Błog. dla członków wspólnoty Żywego Różańca i ich rodzin
9.00 + Bogdan Habiński (int. od mamy – Anny Habińskiej)
10.30 ++ Kazimierz, Antonina, Irena Hudeczek oraz ++ Władysław, Emilia, Małgorzata, Wiesława Gaca
12.00 O Boże Błog. i potrzebne łaski dla Kamili i Pawła w 15 rocz. ślubu
12.00 +Dziękczynna za szczęśliwe zbiory od mieszkańców Grądzika
18.30 + Julia Kolbusz w 2 rocz. śm.
18.30 + Janina Mularczyk w 1 rocz śmierci, + Antoni Mularczyk, + Władysław Adamiszyn

Borek

Niedziela 27.08.
8.00 + Wacława (ona), Jan, Jerzy, Wanda

Niedziela 03.09.
8.00 O zdrowie i Boże błog. dla członków Róży Niepokalanego Poczęcia NMP i ich rodzin oraz zmarłych członków

Borzęcin

Niedziela 27.08.
9.30 Msza dożynkowa (15 minut przed Mszą św. chrzest)

Niedziela 03.09.
9.30 O zdrowie i Boże błog. z okazji urodzin dla Stasia

Bychowo

Niedziela 27.08.
11.00 + Ryszard Gawliszyn

Piątek 01.09.
17.00 ++ Franciszka (ona) i Józef Fita

Sobota 02.09.
17.00 ++ Rodzice: Karolina i Józef oraz ++ bracia: Stanisław, Kazimierz, Tadeusz

Niedziela 03.09.
11.00 W intencji Róży św. Rozalii

Kliszkowice

Niedziela 27.08.
12.30 W intencji dobrodziejów i darczyńców naszej parafii

Niedziela 03.09.
12.30 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Joli i Andrzeja w 60 rocznicę urodzin oraz dużo zdrowia dla Lucyny

intencje 20-27.08.2023 r.

Żmigród

Niedziela 20.08. Przemienienie Pańskie święto
7.00 ++ Zofia i Władysław Lipniccy
9.00 + Bolesław Korytkowski z okazji imienin – int. od rodziny Leszczyńskich i Auguścików
10.30 Weronika i Konrad 1 rocz. ślubu oraz Jasia w I rocz. urodzin
12.00 Dziękczynno-błagalna w intencji Czesławy (ona) Twardy z racji 90 urodzin
12.00 + Joseph Michalik, + Anna Marcioch, + Mieczysław Marcioch (od córki Marzeny z rodziną)
18.30 ++ zm. rodziców: Anna i Józef Śniegoccy

Poniedziałek 21.08. św. Piusa X
8.00 Za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli w intencji Ojczyzny
18.30 + Bolesława (ona) Wiktorowicz z racji imienin i Mieczysław Wiktorowicz
18.30 + Marek Kuźnik oraz zmarli z rodziny

Wtorek 22.08. NMP Królowej
8.00 W 26 rocznicę ślubu Andrzeja i Anety
11.00 Pogrzeb – Bychowo
18.30 + Jan Cichosz z racji urodzin int. od żony i dzieci

Środa 23.08
8.00 ++ Konfratrów…
8.00 W 20 rocznicę ślubu Tomasza i Katarzyny
18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.30 W intencjach polecanych w nowennie
18.30 + Stefan Łopuszak w rocznicę śmierci oraz zmarli rodzice i rodzeństwo

Czwartek 24.08. święto św. Bartłomieja Apostoła
8.00 O zakończenie wojny i pokój w Ukrainie
8.00 O cud uzdrowienia dla Mai, która uległa wypadkowi i walczy o życie oraz o łaskę wiary i siłę dla jej rodziców
18.30 ++ Teodozja Bela w 25 rocznicę śmierci oraz Czesław Bela; +++ Marta Franciszek Bielasz; + Helena Skotarek
18.30 + Stanisława (ona) Nowik int. od Reginy Żukowskiej

Piątek 25.08.
8.00 O cud uzdrowienia dla Mai, która uległa wypadkowi i walczy o życie oraz o łaskę wiary i siłę dla jej rodziców
13.00 Pogrzeb
18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
18.30 ++ Zofia, Antoni, Stanisław Harasimowicz; ++ Stanisław, Mirosław Mazurek
18.30 + Teresa Spurtacz int. od sąsiadów z ul. Kwiatowej

Sobota 26.08 NMP Częstochowskiej
8.00 Za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli w intencji Ojczyzny
8.00 O cud uzdrowienia dla Mai, która uległa wypadkowi i walczy o życie oraz o łaskę wiary i siłę dla jej rodziców
13.00 Chrzest 44, 45, 55/2023
15.00 Ślub
15.00 Msza św. dożynki gminne
18.30 ++ Elżbieta i Franciszek Ulidowscy i zmarli z rodziny
18.30 ++ Maria i Stanisław Lemanik; ++ Irena i Czesław Spruta; ++ Teodor i Wiesław Szczepaniak

Niedziela 27.08.
7.00 + Teresa Spurtacz int. od sąsiadów z ul. Kwiatowej
9.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Pauliny i Pawła z racji 14 rocz. ślubu i dla dzieci Kacpra, Jakuba i Inki
10.30 O zdrowie i Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Martyny i Dominika w 9 rocz. ślubu oraz dla ich syna
Ignasia
12.00 ++ Rodzice Danuta i Adam Piaseccy oraz + Robert Zyber
12.00 ++ Weronika i Władysław Jakubowscy; Chrzest 50/2023
18.30 O radość życia wiecznego dla s. Bronisławy Wilczek

Borek

Niedziela 20.08.
8.00 ++ Anna Markowska i zmarli rodzice i rodzeństwo

Niedziela 27.08.
8.00 + Wacława (ona), Jan, Jerzy, Wanda

Borzęcin

Niedziela 20.08.
9.30 + Weronika Pisula intencja od Żywego Różańca z Borzęcina

Niedziela 27.08.
9.30 Msza dożynkowa (15 minut przed Mszą św. chrzest)

Bychowo

Niedziela 20.08.
11.00 W intencji Róży Matki Bożej Częstochowskiej

Sobota 26.08.
15.00 Msza św. dożynkowa (w Karnicach)

Niedziela 27.08.
11.00 + Ryszard Gawliszyn

Kliszkowice

Niedziela 20.08.
12.30

Niedziela 27.08.
12.30 W intencji dobrodziejów i darczyńców naszej parafii

intencje 13-20.08.2023 r.

Żmigród

Niedziela 13.08. Przemienienie Pańskie święto
7.00 ++ Marian Juszczak, Anna, Józef, Michał Bilakiewicz
9.00 + Katarzyna Tarnowska w 49 rocz. śm.; + Emilia Tarnowska; ++ Władysława i Józef Beym(Bejm) i zmarli z rodziny
10.30 + Zofia w 3 rocz. śm. ++ Salomea i Antoni Czajka oraz zmarli z rodziny Dębowskich
12.00 Msza św. zbiorowa:

1. O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia
2. ++ Mieczysław Wiktorowicz w 8 rocz. śm. i Bolesława (ona) Wiktorowicz w 6 rocz. śm.
3. + Andrzej Korzeń w 16 rocz. śm. int od rodziców
4. + Daniel Osak w 5 rocz. śm.
5. + Wrzesiński Zdzisław (od uczestników pogrzebu)
6. + Bałajzy Andrzej (od uczestników pogrzebu)
7. + Pelczar Edward (od uczestników pogrzebu)
8. + Pisula Weronika (od uczestników pogrzebu)
9. + Mitek Robert (od uczestników pogrzebu)
10. + Lisowska Urszula (od uczestników pogrzebu)
11. + Chytra Jadwiga (od uczestników pogrzebu)
12. + Bogdan Habiński (od uczestników pogrzebu)
13. + Woźnica Wanda (od uczestników pogrzebu)
14. + Stanisława (ona) Nowik (od uczestników pogrzebu)
15. + Porucznik Eugeniusz (od uczestników pogrzebu)
16. + Gudowski Marian (od uczestników pogrzebu)
17. + Sarama Kazimiera (od uczestników pogrzebu)
18. + Jańczak Andrzej (od uczestników pogrzebu)

18.30 ++ Jadwiga, Grzegorz, Piotr, Bronisław, Wacława (ona)

Poniedziałek 14.08. św. Maksymiliana Marii Kolbego
8.00 O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla córki Doroty
12.00 Pogrzeb
14.00 Pogrzeb
18.30 W intencji Ojczyzny, Ojca św., Radia Maryja i TV Trwam
18.30 Dziękczynna z racji urodzin Jana 12 lat i Miecia 3 lata i Kazia 1 rok

Wtorek 15.08. Uroczystość Wniebowzięcia NMP
7.00 ++ Helena Wróbel w 29 rocz. śm. i zm. z rodziny z obu stron
9.00 O zdrowie, Boże Błog., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Lidii i Jacka w 2 rocz. ślubu
10.30 + Maria i Józef Marszałek i zm. z rodziny
12.00 ++ Maria Zarzecka z okazji imienin, Zygmunt Zarzecki i Bartłomiej Belcarz
12.00 + Antoni Misiewicz oraz synowie ++ Krzysztof i Leszek
18.30 + Krzysztof Szuba i za zmarłych z rodziny Szuba

Środa 16.08
8.00 + Helena Schnitzer w 33 rocz. śm. oraz zmarli z rodz. Chudzińskich i Piotrkowiaków
18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.30 ++ Kazimierz Tęcza w 51 rocz. śmierci i Maria Tęcza
18.30 + Łukasz Porucznik w 13 rocz. śmierci

Czwartek 17.08. św. Jacka
8.00 +Marian Gudowski z okazji urodzin – int. od szwagierki z rodziną
18.30 O zdrowie i Boże Błog. dla Patrycji w 4 rocz. Urodzin, Wojtusia i rodziców

Piątek 18.08
8.00 ++ Konfratrów…
18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
18.30 ++ Wanda i Wincenty Paszkiewicz w 30 rocz. śm. i zm. z rodziny
18.30 ++ z rodzin Linińskich, Karpińskich, Czerwińskich i Sipurzyńskich
18.30 + Włodzimierz Podróżny w rocz. Śmierci – int. od rodziny Szukalskich

Sobota 19.08.
8.00 + Filip Kolenda w 1 rocz. śmierci
14.00 Ślub
18.30 + Bolesław Adamowicz (od dzieci)

Niedziela 20.08.
7.00 ++ Zofia i Władysław Lipniccy
9.00 + Bolesław Korytkowski z okazji imienin – int. od rodziny Leszczyńskich i Auguścików
10.30 Weronika i Konrad 1 rocz. Ślubu oraz Jasia w I rocz. urodzin
12.00 Dziękczynno-błagalna w intencji Czesławy (ona) Twardy z racji 90 urodzin
12.00 + Joseph Michalik, + Anna Marcioch, + Mieczysław Marcioch (od córki Marzeny z rodziną)
18.30 ++ zm. rodziców: Anna i Józef Śniegoccy

Borek

Niedziela ODPUST 13.08.
8.00 O zdrowie i Boże błog. dla parafian z Borka i Garbc

Wtorek 15.08.
8.00 ++ Józef, Janina, Emil Jurkowscy

Niedziela 20.08.
8.00 ++ Anna Markowska i zmarli rodzice i rodzeństwo

Borzęcin

Niedziela 13.08.
9.30 O zdrowie, Boże błog. i potrzebne łaski dla całej rodziny

Wtorek 15.08.
9.30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę dla całej rodziny

Niedziela 20.08.
9.30 + Weronika Pisula int. Od Żywego Różańca z Borzęcina

Bychowo

Niedziela 13.08.
11.00
1. + Bronisław Barabach
2. + Stanisław Jurkowski i zmarli z rodziny
3. + Piotr Parzyło int. od teścia Mateusza
4. + Robert Mitek int. Od sąsiadów z Bychowa

Wtorek 15.08.
++ Piotr, Apolonia Nowosielscy i zmarli z rodziny

Sobota 19.08.
14.00 Ślub
17.00 ++ Aleksandra, Franciszek Podgórscy; ++ Antoni, Rozalia, Franciszka, Józef Kuśnierz

Niedziela 20.08.
11.00 W intencji Róży Matki Bożej Częstochowskiej

Kliszkowice

Niedziela 13.08.
12.30 Za Parafian

Wtorek 15.08.
12.30 Dziękczynna za wszelkie otrzymane łaski w parafii

Niedziela 20.08.
12.30 W intencji dobrodziejów i darczyńców naszej parafii

intencje 6-13.08.2023 r.

Żmigród

Niedziela 06.08. – Przemienienie Pańskie – święto
7.00 ++ Bolesław Węgrowski w 27 rocz. śm. i zm. z rodziny z obu stron
9.00 O zdrowie i Boże błog. dla członków wspólnoty Żywego Różańca i ich rodzin
9.00 + Janina, Józef, Emil Jurkowscy oraz + Franciszek Jasiński
10.30 + Zofia Majer w 12 rocz. śm.
12.00 ++ Kazimierz Iżykowski w 11 rocz. śm., zm. rodziców:
Zbigniew oraz Maria i Antoni Bandrowicz i zm. z rodziny
18.30 + Janusz Żygadło w 2 rocz. śm.

Poniedziałek 07.08. – Bł. Edmunda Bojanowskiego
8.00 Za parafian
18.30 ++ zm. polecanych w wypominkach
18.30 + Weronika Pisula od córki Zofii z mężem i dziećmi

Wtorek 08.08. – Św. Dominika
8.00 Za parafian
18.30 + Edward Pelczar – int. od rodziny Cych i Belcarz
18.30 + Weronika Pisula od syna Jana z rodziną

Środa 09.08- Św. Teresy Benedykty od Krzyża
8.00 Za parafian
18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.30 W int. Ofiarodawców na rzecz naszej świątyni
18.30 + Stanisława Nowik int. od sąsiadów

Czwartek 10.08. – Św. Wawrzyńca
8.00 W int. parafian
18.30 + Stefania Gerej w 32 rocz. śm. oraz zmarli z rodziny Gerej i Cuber

Piątek 11.08 – Św. Klary
8.00 W int. parafian
18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
18.30 + Weronika Pisula od syna Mariana z rodziną

Sobota 12.08.
8.00 W int. parafian
15.00 Ślub
18.30 + Bronisław Porochoński z okazji imienin i zmarli z rodziny z obu stron
18.30 + Ewa Kilarska w 2 rocz. śm.
Int. od syna i córki z rodzinami

Niedziela 13.08.
7.00 ++ Marian Juszczak, Anna, Józef, Michał Bilakiewicz
9.00 + Katarzyna Tarnowska w 49 rocz. śm.; + Emilia Tarnowska; ++ Władysława i Józef Beym (Bejm) i zmarli z rodziny
10.30 + Zofia w 3 rocz. śm. ++ Salomea i Antoni Czajka oraz zmarli z rodziny Dębowskich
12.00 Msza św. zbiorowa

1. O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia
2. ++ Mieczysław Wikrorowicz w 8 rocz. śm. i Bolesława (ona) Wiktorowicz w 6 rocz. śm.
3. + Andrzej Korzeń w 16 rocz. śm. int od rodziców
4. + Daniel Osak w 5 rocz. śm.
5. + Wrzesiński Zdzisław (od uczestników pogrzebu)
6. + Bałajzy Andrzej (od uczestników pogrzebu)
7. + Pelczar Edward (od uczestników pogrzebu)
8. + Pisula Weronika (od uczestników pogrzebu)
9. + Mitek Robert (od uczestników pogrzebu)
10. + Lisowska Urszula (od uczestników pogrzebu)
11. + Chytra Jadwiga (od uczestników pogrzebu)
12. + Bogdan Habiński (od uczestników pogrzebu)
13. + Woźnica Wanda (od uczestników pogrzebu)
14. + Stanisława (ona) Nowik (od uczestników pogrzebu)
15. + Porucznik Eugeniusz (od uczestników pogrzebu)
16. + Gudowski Marian (od uczestników pogrzebu)
17. + Sarama Kazimiera (od uczestników pogrzebu)
18. + Jańczak Andrzej (od uczestników pogrzebu)

18.30 ++ Jadwiga, Grzegorz, Piotr, Bronisław, Wacława (ona)

Borek

Niedziela 06.08.
08.00 O zdrowie i Boże błog. Dla członków Róży Niepokalanego Poczęcia NMP i ich rodzin oraz zmarłychj członków

Niedziela ODPUST 13.08.
08.00 O zdrowie i Boże błog. dla parafian z Borka

Borzęcin

Niedziela 06.08.
9.30 ++ Kuliberda Franciszka (ona), Kazimierz i za wszystkich zmarłych z rodziny

Niedziela 13.08.
9.30 O zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla całej rodziny

Bychowo

Niedziela 06.08.
11.00

Sobota 12.08.
17.00

Niedziela 13.08.
11.00

Kliszkowice

Niedziela 06.08.
12.30 ++ Zofia, Eugeniusz; ++ Henryk, Mieczysław i Sławomir

Niedziela 13.08.
12.30 Za Parafian

intencje 16-23.07.2023 r.

Żmigród

Niedziela 16.07.
7.00 ++ Pelagia Węgrowska w 8 rocz. śm. i zm. z rodziny z obu stron
9.00 + +Barbara Kabzińska w 15 rocz. śm. oraz Anna i Stanisław
10.30 ++ Krystyna Bagińska w 2 rocz. śm., Aniela i Franciszek Bagińscy
10.30 + Marcin, Jadwiga i Marcin Merski, Grzegorz Nogała
12.00 + Sabina Kuryłowicz od koleżanek i kolegów z uniwersytetu III wieku
18.30 + mąż Ryszard 4 rocz. śm. oraz + syn Macieja, ++ rodziców i teściów
18.30 + Romuald Brzeźiński w 2 rocz. śm. oraz zm. rodziców z obu stron

Poniedziałek 17.07.
8.00 O zdrowie dla Magdy Brzezińskiej z Wrocławia
18.30 + Czesław Waściński z okazji urodzin i imienin
18.30 +Wanda Woźnica (od siostry Bożeny z rodziną)

Wtorek 18.07.
8.00 ++ Urszula i Brunon Lisowscy int. od brata Tomka z Drezdenka
14.00 Pogrzeb: + Eugeniusz Porucznik
18.30 W intencji Ojczyzny, Ojca św., Radia Maryja i TV Trwam
18.30 + Krzysztof Kamieniarz 17 rocz. śmierci i ++ Emilia, Roman, Leon

Środa 19.07.
8.00 ++ Urszula i Brunon Lisowscy int. od Sabiny z Drezdenka
18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.30 + Wanda Kunicka w 1 rocz. śm.
18.30 + Czesław Jędrzejczyk

Czwartek 20.07.
8.00 ++ Teresa , Zdzisław Struzik, Dominik Jaracz i zmarli z rodziny
18.30 + Stanisław Jurkowski 10 rocz. śm.
18.30 + Czesław Bela w 33 rocz. śmierci oraz + Teodozja Bela, + Helena Skotarek

Piątek 21.07.
8.00 + Zofia Sroka w 1 rocz. śmierci
18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
18.30 Dziękczynna z prośbą o Boże Błog., potrzebne łaski dla Danuty i Eugeniusza w 50 rocz. ślubu – int. od dzieci i wnuków (Dyplom i świeca)

Sobota 22.07.
8.00 + Zofia Sroka w 1 rocz. śmierci
13.00 Chrzest: 40/23
18.30 Bronisława i January 55 rocz. ślubu
18.30 + Stefania Linińska w 41 rocznicę śmierci

Niedziela 23.07.
7.00 ++ Zbigniew i Tomasz Podedworni
9.00 ++ Stefania Kononowicz w 28 rocz. śm., Antoni, Stanisław, Emilia
9.00 ++ Janina i Franciszek Seredyńscy i zmarłych z rodziny
10.30 ++ dr. Anna i Tadeusz Cygan
12.00 + Tadeusz Tyrka w 11 rocz. śm., ++ Maria i WalentyMichlak, + Małgorzata Ptak
12.00 + Józef i Stanisława Lewiccy
18.30 + Jacek Jędrkowiak w 19 rocz. śm., + Wojciech Jędrkowiak i ++ z rodziny Jędrkowiaków i Zawiejów

Borek

Niedziela 16.07.
08.00 ++ Piotr, Helena, Jan, Sabina, Wacława (ona)

Niedziela 23.07.
08.00 Za Parafian

Borzęcin

Niedziela 16.07.
9.30 + Bolesław Januszczyk; Ewelina, Władysław, Wacław Bazylewicz

Niedziela 23.07.
9.30 + Barbara, Edward, Julia, Andrzej Motyka; ++ Stanisława (ona), Kazimierz Rzepka i zmarli z rodziny

Bychowo

Niedziela 16.07.
11.00 + Bolesław Januszczyk; Ewelina, Władysław, Wacław Bazylewicz

Sobota 22.07.
17.00 ++ Józef, Michał, Jan, Stanisław, Anastazja, Maria, Irena Henczyn

Niedziela 23.07.
11.00 ++ Anna, Stanisław Sołtys i zmarli z rodziny oraz zmarli z rodziny Szymala

Kliszkowice

Niedziela 16.07.
12.30 ++ Jadwiga, Barbara, Hipolit i Władysław

Niedziela 23.07.
12.30 Za Parafian

intencje 9-16.07.2023 r.

Żmigród

Niedziela 09.07.
7.00 ++ Tadeusz Tęcza, Maria i Czesław Borowscy w rocz. śm. oraz zm. z rodziny
9.00 Za zmarłych członków wspólnoty Żywego Różańca
10.30 + Józef Beym (czyt. Bejm) 36 rocz. śm.; +Emilia Tarnowska; + Władysława (ona) Beym; + Katarzyna Tarnowska i zmarli z rodziny
Chrzest: 37/2023; 39/2023
12.00 Msza św. zbiorowa

1. + Henryk Bagiński w 5 rocz. śm.
2. ++ Władysław Zając w 4 rocz. śm. oraz zm. rodziców: Rozalia i Jan
3. ++ Janina i Piotr Szukalscy; ++Julia i Bronisław
Kołcz oraz zamarli ++ Maria, Walenty, Małgorzata,
Anastazja, Roman, Teresa, Józef
4. + Dariusz Arnastowicz w 1 rocz. śmierci
5. + Alicja Hummel w 1 rocz. śm. – int. od rodziców
6. + Bartłomiej Gągorowski
7. W 13 rocznicę śmierci Dionizego Świst oraz w int. ++ rodziców: Zofii i Jana Świst, Anny i Franciszka Łukowiak oraz wszystkich zmarłych z rodziny
8. + Elżbieta Knap (od uczestników pogrzebu)
9. + Józef Zieleniak (od uczestników pogrzebu)
10. + Mirosław Nawrocki (od uczestników pogrzebu)
11. + Aniela Dąbek (od uczestników pogrzebu)
12. + Romuald Kołodyński (od uczestników pogrzebu)
13. + Rudolf Traugott (od uczestników pogrzebu)
14. + Krystyna Skalska (od uczestników pogrzebu)
15. + Andrzej Bałajzy (od uczestników pogrzebu)
16. + Wrzesiński Zdzisław (od uczestników pogrzebu)
17. + Pelczar Edward (od uczestników pogrzebu)
18. + Weronika Pisula (od uczestników pogrzebu)
19. + Robert Mitek (od uczestników pogrzebu)
20. + Urszula Lisowska (od uczestników pogrzebu)
21. + Jadwiga Chytra (od uczestników pogrzebu)

18.30 ++ Rozalia Sycz w 3 rocz. śm., Jan Sycz w 24 rocz. śm. i zm. z rodziny

Poniedziałek 10.07.
8.00 + Aniela Dąbek (od kuzyna Jana Józefa z rodziną)
14.00 Pogrzeb: + Stanisława Nowik
18.30 + Marianna Włodarczyk w 16 rocz. śm.; + Antoni Włodarczyk
18.30 + Jan Jędra (od synów Mirka i Janusza i żony Anny z rodzinami)

Wtorek 11.07.
8.00 + Aniela Dąbek (od kuzynki Marii Rapacz z rodziną)
18.30 ++ Piotr Żygadało w 32 rocz. śm. oraz Helena
18.30 + Dariusz Skiba w 2 rocznicę śmierci

Środa 12.07.
8.00 O pokój w Ukrainie
18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.30 W int. ofiarodawców na rzecz naszej świątyni parafialnej
18.30 ++ Piotr w 32 rocz. śm. i Helena Żygadło

Czwartek 13.07.
8.00 + Adam Mitek
18.30 ++ Tadeusz Konieczny w 9 rocz. śm. oraz Stanisława i Marian Cieśla i zm. z rodziny.
18.30 + Wanda Woźnica (od brata Bolesława z żoną i rodziną)
Różaniec fatimski

Piątek 14.07.
8.00 W int. Parafian
18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
18.30 ++ Wacław i Feliksa (ona) Kuniccy (int. od dzieci)
18.30 + Weronika Pisula (od chrześnicy Elżbiety)

Sobota 15.07.
8.00 W int. Parafian
18.30 + Zofia Majer z okazji urodzin
18.30 + Jan Płoskonka, Zofia Włodarczyk i Zdzisław Włodarczyk, Władysław Kowalczyk – w rocznice śmierci oraz + Anna Kociemba, + Żaneta Napieraj

Niedziela 16.07.
7.00 ++ Pelagia Węgrowska w 8 rocz. śm. i zm. z rodziny z obu stron
9.00 + +Barbara Kabzińska w 15 rocz. śm. oraz Anna i Stanisław
10.30 ++ Krystyna Bagińska w 2 rocz. śm., Aniela i Franciszek Bagińscy
10.30 + Marcin, Jadwiga i Marcin Merski, Grzegorz Nogała
12.00 + Sabina Kuryłowicz od koleżanek i kolegów z uniwersytetu III wieku
18.30 + mąż Ryszard 4 rocz. śm. oraz + syn Macieja, ++ rodziców i teściów
18.30 + Romuald Brzeźiński w 2 rocz. śm. oraz zm. rodziców z obu stron

Borek

Niedziela 09.07.
08.00 Zmarli rodzice z obu stron oraz Elżbieta, Julianna (ona), Zofia i Stanisław Sołdaccy

Niedziela 16.07.
08.00 ++ Piotr, Helena, Jan, Sabina, Wacława (ona)

Borzęcin

Niedziela 09.07.
9.30 ++ Jasińska Aniela, Wincenty, Mirosław

Niedziela 16.07.
9.30 + Bolesław Januszczyk; Ewelina, Władysław, Wacław Bazylewicz

Bychowo

Niedziela 09.07.
11.00 Msza św. zbiorowa:

1. + Krystyna, Zdzisław Miśkiewicz
2. ++ Wnuki: Adrian, Monika int. od babci
3. zdrowie i Boże błog. dla Dominika w 35 rocz. urodzin oraz opiekę Matki Najświętszej dla rodziny
4. + Jan Dziadykiewicz; + Zofia Uruska w rocz. śmierci
5. + Piotr Pomyło int. od sąsiadów
6. + Robert Mitek int od uczestników pogrzebu
7. ++ Zdzisław Miśkiewicz, Krystyna Miśkiewicz i zmarli z rodziny Miśkiewicz

Sobota 15.07.
17.00 ++ Czesława (ona) Strąg, Leokadia Kumer, Stanisława (ona) Barabach

Niedziela 16.07.
11.00 W intencji Róży M.B. Szkaplerznej

Kliszkowice

Niedziela 09.07.
12.30 + Michał Berżnicki w 3 rocznica śmierci int. żony, dzieci i wnucząt

Piątek 16.07.
17.00 ++ Jadwiga, Barbara, Hipolit i Władysław

intencje 2-9.07.2023 r.

Żmigród

Niedziela 02.07.
7.00 + Zdzisław Wrzesiński (od Ewy i Władysława Wiktorowicz z rodziną)
9.00 W intencji s. Elżbiety – pożegnanie
9.00 O zdrowie i Boże błog. dla członków wspólnoty Żywego Różańca i ich rodzin
9.00 + Tadeusz Maciocha w 8 rocz. śmierci
10.30 O zdrowie, Boże błog. dla Wacława w 65 rocz. urodzin
12.00 O zdrowie, Boże błog., potrzebne łaski, Dary Ducha św. i opiekę M.B. dla Anny w 18 rocz. urodzin (DYPLOM) – Organista
12.00 Chrzest: 27/2023
18.30 ++ Gustaw Tęcza w 26 rocz. śm., zm. rodziców, braci i zm. z rodziny
18.30 + Marian Maślankowski z racji urodzin i imienin int. od dzieci z rodzinami

Poniedziałek 03.07.
8.00 + Weronika Pisula (od siostry Natalii z rodziną)
18.30 + Krzysztof Lis w dniu urodzin i zm. z rodziny
18.30 + Jan Wójcik w 8 rocznicę śmierci

Wtorek 04.07.
8.00 + Mieczysław Wiktorowicz w 8 rocz. śm.; + Bolesława (ona) Wiktorowicz w 6 rocz. śm.
18.30 O zdrowie i Boże błog. dla Wojtusia w 1 rocz. urodzin, siostry Patrycji i rodziców
18.30 + Weronika Pisula (od wnuka Tomasza z rodziną)

Środa 05.07
8.00 + Weronika Pisula (od siostry Janiny z rodziną)
18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.30 O Boże błog. dla Stowarzyszenia Miłosierdzia i ich rodzin
18.30 + Marek Ignatowicz int. od babci

Czwartek 06.07.
8.00 + Helena w rocznicę śmierci
10.00 Msza św. – Dzień Chorych
18.30 ++ Edward Jakubczyk w 14 rocz. śm. i zm. rodzice
18.30 Rezerw do 28.06.

Piątek 07.07
8.00 + Aniela Dąbek (od kuzyna Jana Juszczaka z rodziną)
14.00 Ślub
17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia
18.30 + Aleksander Jurczenko w 6 rocz. śm.
18.30 Wynagradzająca NSPJ

Sobota 08.07.
8.00 ++ Elżbieta i Marian Kolasa z okazji imienin i rodziców z obydwu stron
18.30 ++ zm. z rodziny Bąk: Anna, Franciszek, Józef, Zofia, Maria
18.30 O Boże błog., potrzebne łaski dla Emiliany i Bartosza w 3 rocz. ślubu oraz z okazji ich 30 urodzin

Niedziela 09.07.
7.00 ++ Tadeusz Tęcza, Maria i Czesław Borowscy w rocz. śm. oraz zm. z rodziny
9.00 Za zmarłych członków wspólnoty Żywego Różańca
10.30 + Józef Beym (czyt. Bejm) 36 rocz. śm.; +Emilia Tarnowska; + Władysława (ona) Beym; + Katarzyna Tarnowska i zmarli z
rodziny
Chrzest: 37/2023; 39/2023
12.00 Msza św. zbiorowa

1. + Henryk Bagiński w 5 rocz. śm.
2. ++ Władysław Zając w 4 rocz. śm. oraz zm. rodziców: Rozalia i Jan
3. ++ Janina i Piotr Szukalscy; ++Julia i Bronisław Kołcz oraz zamarli ++ Maria, Walenty, Małgorzata, Anastazja, Roman, Teresa, Józef
4. + Dariusz Arnastowicz w 1 rocz. śmierci
5. + Alicja Hummel w 1 rocz. śm. – int. od rodziców
6. + Bartłomiej Gągorowski
7. + Elżbieta Knap (od uczestników pogrzebu)
8. + Józef Zieleniak (od uczestników pogrzebu)
9. + Mirosław Nawrocki (od uczestników pogrzebu)
10. + Aniela Dąbek (od uczestników pogrzebu)
11. + Romuald Kołodyński (od uczestników pogrzebu)
12. + Rudolf Traugott (od uczestników pogrzebu)
13. + Krystyna Skalska (od uczestników pogrzebu)
14. + Andrzej Bałajzy (od uczestników pogrzebu)
15. + Wrzesiński Zdzisław (od uczestników pogrzebu)
16. + Pelczar Edward (od uczestników pogrzebu)
17. + Weronika Pisula (od uczestników pogrzebu)
18. + Robert Mitek (od uczestników pogrzebu)
19. + Urszula Lisowska (od uczestników pogrzebu)
20. + Jadwiga Chytra (od uczestników pogrzebu)

18.30 ++ Rozalia Sycz w 3 rocz. śm., Jan Sycz w 24 rocz. śm. i zm. z rodziny

Kliszkowice

Niedziela 02.07.
12.30 ++ Rudolf i Zygmunt

Niedziela 09.07.
12.30 + Michał Berżnicki w 3 rocznica śmierci int. żony, dzieci i wnucząt

Borek

Niedziela 02.07.
08.00 O zdrowie i błog. Boże dla członków Róży Nieokalanego Poczęcia NMP i ich rodzin oraz za zmarłe osoby z Róży

Niedziela 09.07.
08.00 ++ rodzice z obu stron oraz Elżbieta, Julianna (ona), Zofia i Stanisław Sołdaccy

Borzęcin

Niedziela 02.07.
9.30 ++ Halina i Adam Chmielewscy, + Jan Barczyk, + Mieczysław Pokora

Niedziela 09.07.
9.30 ++ Jasińska Aniela, Wincenty, Mirosław

Bychowo

Niedziela 02.07.
11.00 ++ Maria, Jan Manczur

Piątek 07.07.
17.00 Dziękczynno błagalna w int. Zosi z okazji 10 rocz. urodzin oraz o potrzebne łaski dla wszystkich

Sobota 08.07.
17.00 + Adrian Janson w 1 rocz. śmierci (int. od babci)

Niedziela 09.07.
11.00 Msza św. zbiorowa:

1. + Krystyna, Zdzisław Miśkiewicz
2. ++ Wnuki: Adrian, Monika int. od babci
3. O zdrowie i Boże błog. dla Dominika w 35 rocz. urodzin oraz opiekę Matki Najświętszej dla rodziny
4. + Jan Dziadykiewicz; + Zofia Uruska w rocz. śmierci
5. + Piotr Pomyło int. od sąsiadów
6. + Robert Mitek int od uczestników pogrzebu
7. ++ Zdzisław Miśkiewicz, Krystyna Miśkiewicz i zmarli z rodziny Miśkiewicz

intencje 25.06.-2.07.2023 r.

Żmigród

Niedziela 25.06.
7.00++ Z domu Obara: + Genowefa Szafraniec w 14 rocz. śm.; +Marta Kopeć w 6 rocz. śm.; + Jadwiga Kopij w 5 rocz. śm.; Romana (ona) Jerzy (nazwisko) w 4 rocz. śmierci
9.00 + Jan Rychlicki, ++Jan, Maria, Janina, Ludwik Mądry
9.00 + Teresa Szczęsna (greg.25)
10.30 + Józef Bober w 7 rocz. śm.
10.30 ++ Aniela, Bronisław, Marian Witkowscy
12.00 + Jan Krupa w 11 rocz. śmierci
12.00 ++ Kazimierz Łukaszewski w 20 rocz. śm. i zm. z rodziny: Łukaszewskich i Łukowiaków
Chrzest 38/23
18.30 + Jan Kurowski
18.30 + Michał Żygadło (int. od dzieci Jakuba i Malwiny)

Poniedziałek 26.06.
8.00 + Teresa Szczęsna (greg.26)
18.30 + Helena Dorochowicz
18.30 ++ zm. rodziców: Władysław i Katarzyna Chrąchol i zm. siostrę Ludwika (ona)
18.30 + Mirosław Nawrocki (int. od sąsiadów z ul. Krótkiej)
18.30 ++ Józef Skiba w 11 rocz. śm. i zm. z rodziny

Wtorek 27.06.
8.00 + Teresa Szczęsna (greg.27)
11.30 Msza św. Siostry 17.45 Nowenna MB Cud. Medalika
18.30 O zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członków Apostolatu Maryjnego i ich rodzin oraz ks. Jana
18.30 ++ Tadeusz Kozłowski oraz zm. rodzice i zm. z rodziny
18.30 ++ Wiktoria i Jan Smereka, ks. prof. Władysław Smereka i zm. z rodziny

Środa 28.06
8.00 + Teresa Szczęsna (greg.28)
18.30 + Czesław Waściński w 20 rocz. śm.
18.30 + Antoni Pyczak w 8 rocz. śm., + Jacek i zmarłych z rodz. Pyczak i Nowik
18.30 O Boże Błog., potrzebne łaski dla Aleksandry i Korneli z okazji urodzin i ich rodziców
18.30 + Genowefa i Czesław Bogacz oraz Czesław Hołubowicz

Czwartek 29.06. Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła
8.00 ++ Piotr z okazji imienin oraz Ludwika (ona)
8.00 + Paweł Meller o zbawienie i życie wieczne w niebie z racji imienin
18.30 ++ Romana Marcinek
18.30 + Grażyna Jasińska w 5 rocz. śmierci ( int. od męża dzieci i wnuków)
18.30 + Teresa Szczęsna (greg.29)

Piątek 30.06.
8.00 O radość życia wiecznego dla + s. Bronisławy Wilczek
8.00 + Teresa Szczęsna (greg.30)
16.00 Ślub i Chrzest 15/2023
17.45 Wypominki miesięczne
18.30 Za zmarłych polecanych w wypominkach
18.30 + Marianna Żaczek – int. od Renaty i Zdzisława
18.30 ++ Maria i Franciszek Bandrowicz oraz synów, synową, wnuków i prawnuczkę

Sobota 01.07.
8.00 W int. wynagradzającej za zniewagi wyrządzone Najśw. Sercu N.M.P – Stowarzyszenie św. Wincentego a Paulo
8.00 + Marian Frączyk w dniu imienin
13.00 Chrzest: 22/2023 (Msza św.)
16.00 Ślub
18.30 Dziękczynno błagalna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski dla Wiesławy i Edwarda Zmuda w 50 rocz. ślubu

Niedziela 02.07.
7.00 + Zdzisław Wrzesiński (od Ewy i Władysława Wiktorowicz z rodziną)
9.00 W intencji s. Elżbiety – pożegnanie
9.00 O zdrowie i Boże błog. dla członków wspólnoty Żywego Różańca i ich rodzin
9.00 + Tadeusz Maciocha w 8 rocz. śmierci
10.30 O zdrowie, Boże błog. dla Wacława w 65 rocz. urodzin
12.00 O zdrowie, Boże błog., potrzebne łaski, Dary Ducha św. i opiekę M.B. dla Anny w 18 rocz. urodzin (DYPLOM) – Organista
12.00 Chrzest: 27/2023
18.30 ++ Gustaw Tęcza w 26 rocz. śm., zm. rodziców, braci i zm. z rodziny
18.30 + Marian Maślankowski z racji urodzin i imienin int. od dzieci z rodzinami

Kliszkowice

Niedziela 25.06.
12.30 + Henryk Mikołajczyk w 1 rocz. śmierci; + Krystyna Mikołajczyk

Niedziela 02.07.
12.30 W int. parafian

Borek

Niedziela 25.06.
10.30 O zdrowie i błog. Boże dla mieszkańców wsi Borek i wiernych uczestniczących w Mszach św. w naszej kaplicy (int. od Mariusza Truszkowskiego dla mieszkańców)

Niedziela 02.07.
08.00 O zdrowie i błog. Boże dla członków Róży Nieokalanego Poczęcia NMP i ich rodzin oraz za zmarłe osoby z Róży

Borzęcin

Niedziela 25.06.
9.30 O zdrowie i Boże błog. dla pana Janka z okazji imienin

Niedziela 02.07.
9.30 ++ Halina i Adam Chmielewscy, + Jan Barczyk, + Mieczysław Pokora

Bychowo

Niedziela 25.06.
11.00 ++ Rodzice: Anna, Piotr Cipora; + Stefania, Jan Skraba

Sobota 01.07.
17.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Doroty int. od sąsiadów

Niedziela 02.07.
11.00 ++ Maria, Jan Manczur

intencje 18.06.-25.06.2023 r.

Żmigród

Niedziela 18.06.
7.00 ++ Paweł, Piotr Wawryńczuk i zm. z rodziny
9.00 W 47 rocznicę tragedii na Żmigrodzkich Zakładach Roszarniczych ”ŻMILEŃ”
10.30 ++ zm. rodziców: Janina i Stanisław Fyda i siostra Dorota
10.30 + Teresa Szczęsna (greg.18)
12.00 O Boże błog., opiekę M.B. dla Lilli i Stanisław w 30 rocz. ślubu
12.00 O Boże błog., opiekę M.B. dla Marii i Dariusza w 40 rocz. ślubu
12.00 Chrzest 18/2023
18.30 + Tadeusz Krawczyszyn (int.od braci z Polski i zagranicy)
18.30 + Bożena Cyberius i Irena Roćko (int. od rodziny)

Poniedziałek 19.06.
8.00 ++ Anna, Józef, Krystyna w rocz. śm.
18.30 ++ Barbara Kuczyńska w 10 rocz. śm. i zm. z rodziny
18.30 + Ewa Nalota w 2 rocz. śmierci
18.30 + Teresa Szczęsna (greg.19)
18.30 ++ Kazimierz Bilakiewicz i zm. z rodziny Bilakiewicz: Leszek, Czesława, Jan, Paweł oraz zm. z rodziny Szczepanik: Bronisława, Jan, Zdzisław

Wtorek 20.06.
8.00 ++ Adela Marek, Maria Gloger i zm. z rodziny
18.30 W intencji Ojczyzny, Ojca św., Radia Maryja i TV Trwam
18.30 ++ Stefania, Helena, Stanisław, Walenty Jankowiak; ++ Kazimiera (ona) i Henryk Józefiak
18.30 + Teresa Szczęsna (greg.20)

Środa 21.06
8.00 ++ Jan i Alicja Frączyk w dniu imienin
18.30 O wiele Łask Bożych dla wnuka Merta (on) z okazji 18 rocz. urodzin i dla wnuka Jakuba w 5 rocz. urodzin – int. od babci i dziadka
18.30 O Boże błog., potrzebne łaski dla Janiny Pastwik z okazji imienin
18.30 Za pracowników Roszarni którzy zginęli w tragicznym wypadku 22 czerwca 1976 r. i innych zmarłych pracowników zakładu
18.30 + Teresa Szczęsna (greg.21)

Czwartek 22.06.
8.00 + Teresa Szczęsna (greg.22)
18.30 O zdrowie, Boże błog. opiekę M.B. dla Beatki w 50 rocz. urodzin – int. od męża i dzieci
18.30 ++ Mieczysław Hądzlik i zm. z rodziny
18.30 + Józef Szyszkowski w 15 rocz. śm.
18.30 + Marek Kuźnik z okazji dnia ojca

Piątek 23.06.
8.00 + Teresa Szczęsna (greg.23)
18.30 ++ Jan, Tadeusz, Julian, Edmund, Agnieszka, Maria Stempniewicz
18.30 + Jarosław Liniński
18.30 + Wanda Kamińska w 1 rocz. śm.; + Ludwik oraz zmarłych z rodz. Kamińskich i z rodz. Grabowskich
18.30 ++ Jan Załanowski z okazji imienin i zm. z rodziny Świątek

Sobota 24.06.
8.00 ++ Jan Koper i Jan Szyszkowski z okazji imienin
8.00 + Teresa Szczęsna (greg.24)
13.00 Chrzest: 31/2023
14.00 Chrzest: 34/2023 Msza św. x. Paweł Zych CM
18.30 ++ Stanisław Dębowski w 8 rocz. śm. oraz zm. z rodziny Dębowskich i Łoziak
18.30 + Jan Suseł imieninowa i + Maria Suseł

Niedziela 25.06.
7.00 ++ Z domu Obara: + Genowefa Szafraniec w 14 rocz. śm.; +Marta Kopeć w 6 rocz. śm.; + Jadwiga Kopij w 5 rocz. śm.; Romana (ona) Jerzy (nazwisko) w 4 rocz. śmierci
9.00 + Jan Rychlicki, ++Jan, Maria, Janina, Ludwik Mądry
9.00 + Teresa Szczęsna (greg.25)
10.30 + Józef Bober w 7 rocz. śm.
10.30 ++ Aniela, Bronisław, Marian Witkowscy
12.00 + Jan Krupa w 11 rocz. śmierci
12.00 ++ Kazimierz Łukaszewski w 20 rocz. śm. i zm. z rodziny: Łukaszewskich i Łukowiaków
12.00 Chrzest 38/23
18.30 + Jan Kurowski
18.30 + Michał Żygadło (int. od dzieci Jakuba i Malwiny)

Kliszkowice

Niedziela 18.06.
12.30 ++ Teofila (ona), Wincenty, ++ Jadwiga, Włodzimierz

Niedziela 25.06.
12.30 + Henryk Mikołajczyk w 1 rocz. śmierci; + Krystyna Mikołajczyk

Borek

Niedziela 18.06.
8.00 ++ Teofila (ona), Dominik, Stanisław

Niedziela 25.06.
10.30 O zdrowie i błog. Boże dla mieszkańców wsi Borek i wiernych uczestniczących w Mszach św. w naszej kaplicy (int. od Mariusza Truszkowskiego dla mieszkańców)

Borzęcin

Niedziela 18.06.
9.30 ++ Emilia, Marek, Stanisław Matuszak, ++ Urszula i Krzysztof Polka

Niedziela 25.06.
9.30 O zdrowie i Boże błog. dla pana Janka z okazji imienin

Bychowo

Niedziela 18.06.
11.00 ++ Maria, Józef, Jan z rodziny Bołoz

Sobota 24.06.
17.00 ++ Józef, Grzegorz Szymala; + Maria Obłoza; + Zofia Górna

Niedziela 25.06.
11.00 ++ Rodzice: Anna, Piotr Cipora; + Stefania, Jan Skraba

intencje 11.06.-18.06.2023 r.

Żmigród

Niedziela 11.06.
7.00 + Teresa Szczęsna (greg.11)
9.00 ++Zofia, Bazyli, Władysław Lew oraz zmarli z rodziny Lew
10.30 ++ Eugenia Bożejewska; Edward Bożejewski; Zdzisław Bożejewski; Stanisław Bożejewski
10.30 + Zdzisław Wrzesiński (od żony)
12.00 Dziękczyno-błagalna Maria i Tadeusz Chądzyńscy w 50 rocz. ślubu
12.00 Msza św. zbiorowa

+ Janina Mackiewicz int. od pracowników szkoły w Barkowie
+ Tadeusz Żyto w 1 rocz. śm.; + Krystyna Pisarek 4 rocz. śm.
+ Dariusz Arnastowicz w 1 rocz. śmierci
+ Zdzisław Wrzesiński od koleżanki Anny Jędra i Janusza
++ Józef Jasiak w 10 rocz. śm. oraz Henryk i Jan
+ Stanisław Natoniewski (od uczestników pogrzebu)
+ Wanda Bankiewicz (od uczestników pogrzebu)
+ Jan Jędra (od uczestników pogrzebu)
+ Helena Radziszewska (od uczestników pogrzebu)
+ Waldemar Rudzki (od uczestników pogrzebu)
+ Wiesława(ona) Woźniak (od uczestników pogrzebu)
+ Teresa Szczęsna (od uczestnikow pogrzebu)
+ Małgorzata Duda (od uczestnikow pogrzebu)
+ Krzysztof Andrzej Netwinko (od uczestnikow pogrzebu)
+ Ludwik Kwasigroch (od uczestnikow pogrzebu)
+ Czesława Popielas (od uczestnikow pogrzebu)
+ Marek Ignatowicz (od uczestników pogrzebu)
+Władysław Kupis (od uczestników pogrzebu)
+ Elżbieta Knap (od uczestników pogrzebu)
+ Mirosława Kunysz (od uczestników pogrzebu)
+ Józef Zieleniak (od uczestników pogrzebu)
+ Mirosław Nawrocki(od uczestników pogrzebu)
+ Aniela Dąbek (od uczestników pogrzebu)
+ Romuald Kołodyński (od uczestników pogrzebu)
+ Rudolf Traugott (od uczestników pogrzebu)
+ Krystyna Skalska (od uczestników pogrzebu)
+ Andrzej Bałajzy (od uczestników pogrzebu)

18.30 Dziękczynno-błagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże Błog. dla całej rodziny
18.30 ++ Zofia i Aleksander Staśkiewicz w 12 rocz. śmierci;
18.30 + Włodzimierz Staśkiewicz w 2 roz. śm.

Poniedziałek 12.06.
8.00 + Teresa Szczęsna (greg.12)
8.00 ++ Andrzej i Mieczysław w 1 roczn. śmierci,
++ Tadeusz, Krystyna i rodzice Janina i Władysław Lisowie
18.30 O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Jakuba w 10 rocz. urodzin, dla inki w 4 rocz. urodzin i brata Kacpra i rodziców
18.30 + Mirosława (ona) Borkowska w 2 rocz. śmierci i za zmarłych z Uniwersytetu III Wieku.
18.30 O zdrowie i Boże błog. dla Dorotki i Tomka

Wtorek 13.06.
8.00 + Teresa Szczęsna (greg.13)
18.30 ++ Anna Łusiarczyk w 1 rocz. śm. oraz Zofia Łusiarczyk w 5 rocz. śm., Stanisław Łusiarczyk w 26 rocz. śm. i Jerzy Suchanecki w 41 rocz. śm.
18.30 ++ Wacław Wysocki w 14 rocz. śm. i Julia Wysocka
18.30 ++ zm. z rodziny: Kowalczyk i Mazur
18.30 + Romuald Kołodyński – int. od żony i dzieci z rodzinami
RÓŻANIEC FATIMSKI

Środa 14.06
8.00 + Teresa Szczęsna (greg.14)
18.30 + Stanisława Wiraszka (od sąsiadów)
18.30 + Władysław Kupis (int od syna Mariusza z rodziną)
18.30 ++ Helena i Józef Radziszewscy
18.30 + Zdzisław Wrzesiński (int. od Bożeny z rodziną)

Czwartek 15.06.
8.00 + Teresa Szczęsna (greg.15)
18.30 + Barbara Przybylska (od Róży M.B. Różańcowej)
18.30 + Małgorzata Duda (od sąsiadów z ul. Wrocławskiej)
18.30 ++ Anastazja Kowalewska i Franciszek w 50 rocz. śmierci i ich
córka +Maria Łupkowska i Karol
18.30 + Krystyna Skalska (od sąsiadów z ul. Batorego 7
i ul. Batorego 9

Piątek 16.06.
8.00 + Teresa Szczęsna (greg.16)
18.30 ++ Maria Tęcza w 1 rocz. śm. i Kazimierz Tęcza
18.30 + Jan Mol z racji imienin oraz o potrzebne łaski dla Janina Mol (int. od dzieci)
18.30 + Jan Sankiewicz i ++ rodzice z obydwu stron
18.30 + Weronika Pisula (od córki Agnieszki z mężem)

Sobota 17.06.
8.00 + Wanda Bankiewicz (od żony Anny, Syna Mirka z rodziną i syna Janusza
8.00 + Teresa Szczęsna (greg.17)
13.00 Chrzest: 21/2023
18.30 + Henryk Skałecki 15 rocz. śm. i z rodz. Skałeckich i Lewickich
18.30 ++ Ireneusz, Gabriela, Tadeusz Minta i + Leon Drab
18.30 + Zbigniew Mularczyk w 17 rocz. śmierci; Za zmarłych rodziców i teściow

Niedziela 18.06.
7.00 ++ Paweł, Piotr Wawryńczuk i zm. z rodziny
9.00 W 47 rocznicę tragedii na Żmigrodzkich Zakładach Roszarniczych ”ŻMILEŃ”
10.30 ++ zm. rodziców: Janina i Stanisław Fyda i siostra Dorota
10.30 + Teresa Szczęsna (greg.18)
12.00 O Boże błog., opiekę M.B. dla Lilli i Stanisław w 30 rocz. ślubu
12.00 O Boże błog., opiekę M.B. dla Marii i Dariusza w 40 rocz. ślubu
12.00 Chrzest 18/2023
18.30 + Tadeusz Krawczyszyn (int.od braci z Polski i zagranicy)
18.30 + Bożena Cyberius i Irena Roćko (int. od rodziny)

Kliszkowice

Niedziela 11.06.
12.30 ++ Maria, Władysław Wasiewicz, Helena, Barbara, Mikołaj, Władysław, Janina i Józef

Niedziela 18.06.
12.30 ++ Teofila (ona), Wincenty, ++ Jadwiga, Włodzimierz

Borek

Niedziela 11.06.
8.00 ++ Aleksander, Halina,  Marek, Norbert, Maria Lipińscy

Niedziela 18.06.
8.00 ++ Teofila (ona), Dominik, Stanisław

Borzęcin

Niedziela 11.06.
9.30 ++ Anna i Władysław Uruscy

Niedziela 18.06.
9.30 ++ Emilia, Marek, Stanisław Matuszak, ++ Urszula i Krzysztof Polka

Bychowo

Niedziela 11.06.
11.00

1. + Stanisława i Bernard Bączek
2. + Maria i Kazimierez Lis
3. ++ Wnuki Adrian i Monika int. od babci
4. + Andrzej Lis int. od córki
5. + Piotr Panyło int. od uczestników pogrzebu
6. + + Marian Cybulski i Katarzyna, Jan Markiewicz
7. + Robert Mitek od uczestników pogrzebu

Sobota 17.06.
17.00 ++ Jan, Maria Rybka

Niedziela 18.06.
11.00 ++ Maria, Józef, Jan z rodziny Bołoz

intencje 4.06.-11.06.2023 r.

Żmigród

Niedziela 04.06. Uroczystość Trójcy Świętej ODPUST
7.00 ++ Henryk i Kazimiera Józefiak i zm. rodziców z obu stron
7.00 + Teresa Szczęsna (greg.4)
9.00 O Boże błogosławieństwo dla wspólnoty żywego Różańca i ich rodzin
9.00 + Henryk Strojek w 16 rocz. śm.; + Rozalia Strojek w 8 rocz. śmierci; Chrzest: 24,26/2023
10.30 + Emilia Tarnowska 2 rocz. śm.; ++ Władysława (ona) i Józef Beym (czyt. Bejm); +Katarzyna Tarnowska i zmarli z rodziny
12.00 SUMA ODUSTOWA – ZA PARAFIAN
18.30 ++ Małgorzata Waścinska-Burczak z okazji urodzin i imienin

Poniedziałek 05.06.
8.00 + Teresa Szczęsna (greg.5)
13.00 Pogrzeb: + Edward Pelczar
18.30 + Cezary Dorabiała, Wanda Lechowicz i Józef Lechowicz
18.30 + Marek Lech int. od Joanny, Sylwii, Piotra, Łukasza z rodzinami
18.30 + Ludwik Kwasigroch (od Eli, Gosi i Wioletty z rodzinami)
18.30 + Zdzisław Wrzesiński (od syna Wojciecha z żoną i córką)

Wtorek 06.06.
8.00 + Teresa Szczęsna (greg.6)
18.30 ++ Pracownicy i Kierowcy Mleczarni
18.30 + Stanisława Wiraszka (od sąsiadów)
18.30 + Mirosława Kunysz – int. od chrześnicy Ani z rodziną
18.30 ++ Anna i Witold, Janina i Tomasz i Rozalia Filińsccy oraz Romanina (ona) i Joachim Jęsiek, Władysław Kupis i Stefania i Andrzej Olek – int. od chrześnicy Małgorzaty z dziećmi

Środa 07.06
8.00 + Jadwiga Rybicka w 39 rocz. śm. oraz za zmarłych z rodziny Daniszewskich i Fiedziuków
8.00 + Teresa Szczęsna (greg.7)
17.00 Chrzest: 30/2023
18.30 O Boże błog. dla Stowarzyszenia Miłosierdzia i ich rodzin
18.30 + Krzysztof Żukowski w dniu urodzin
18.30 ++ Mariusz i zm. rodziców i rodzeństwo z obu stron

Czwartek 08.06. Uroczystość Bożego Ciała
7.00 + Teresa Szczęsna (greg.8)
9.00 + Maria Tęcza w 1 rocz. śmierci (int. od koleżanek)
12.00 Dziękczynna z prośbą o Boże Błog., potrzebne łaski dla Ireny i Bolesława w 55 rocz. ślubu
18.30 ++ Janusz Żygadło z okazji urodzin i zm. rodziców z obu stron

Piątek 09.06.
8.00 + Teresa Szczęsna (greg.9)
18.30 + Felicja Ptak z okazji imienin
18.30 ++ Marian w 18 rocz. śm i Emilia Borowieccy i zm. synów: Zygmunt i Stanisław Borowieccy
18.30 + Elżbieta Knap – int. od mieszkańców z ul. Wiejskiej
18.30 + Zdzisław Wrzesiński (od syna Pawła z żoną i dziećmi)

Sobota 10.06.
8.00 + Zdzisław Żyśko int. od rodziny Grzebielców
8.00 + Teresa Szczęsna (greg.10)
16.00 O Boże błog., potrzebne łaski dla Wandy i Janusza w 50 rocz. ślubu
18.30 ++ z rodziny Rudnickich, Chodorowskich i Suseł
18.30 ++ Zofia i Wojciech Rybka

Niedziela 11.06.
7.00 + Teresa Szczęsna (greg.11)
9.00 ++Zofia, Bazyli, Władysław Lew oraz zmarli z rodziny Lew
10.30 ++ Eugenia Bożejewska; Edward Bożejewski; Zdzisław Bożejewski; Stanisław Bożejewski
10.30 + Zdzisław Wrzesiński (od żony)
12.00 Dziękczyno-błagalna Maria i Tadeusz Chądzyńscy w 50 rocz. ślubu
12.00 Msza św. zbiorowa

+ Janina Mackiewicz int. od pracowników szkoły w Barkowie
+ Tadeusz Żyto w 1 rocz. śm.; + Krystyna Pisarek 4 rocz. śm.
+ Dariusz Arnastowicz w 1 rocz. śmierci
+ Zdzisław Wrzesiński od koleżanki Anny Jędra i Janusza
++ Józef Jasiak w 10 rocz. śm. oraz Henryk i Jan
+ Stanisław Natoniewski (od uczestników pogrzebu)
+ Wanda Bankiewicz (od uczestników pogrzebu)
+ Jan Jędra (od uczestników pogrzebu)
+ Helena Radziszewska (od uczestników pogrzebu)
+ Waldemar Rudzki (od uczestników pogrzebu)
+ Wiesława(ona) Woźniak (od uczestników pogrzebu)
+ Teresa Szczęsna (od uczestnikow pogrzebu)
+ Małgorzata Duda (od uczestnikow pogrzebu)
+ Krzysztof Andrzej Netwinko (od uczestnikow pogrzebu)
+ Ludwik Kwasigroch (od uczestnikow pogrzebu)
+ Czesława Popielas (od uczestnikow pogrzebu)
+ Marek Ignatowicz (od uczestników pogrzebu)
+Władysław Kupis (od uczestników pogrzebu)
+ Elżbieta Knap (od uczestników pogrzebu)
+ Mirosława Kunysz (od uczestników pogrzebu)
+ Józef Zieleniak (od uczestników pogrzebu)
+ Mirosław Nawrocki(od uczestników pogrzebu)
+ Aniela Dąbek (od uczestników pogrzebu)
+ Romuald Kołodyński (od uczestników pogrzebu)
+ Rudolf Traugott (od uczestników pogrzebu)
+ Krystyna Skalska (od uczestników pogrzebu)
+ Andrzej Bałajzy (od uczestników pogrzebu)

18.30 Dziękczynno-błagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże Błog. dla całej rodziny
18.30 ++ Zofia i Aleksander Staśkiewicz w 12 rocz. śmierci; + Włodzimierz Staśkiewicz w 2 rocz. śm.

Kliszkowce

Niedziela 04.06.
12.30 Za Parafian

Czwartek 08.06.
12.00 Za Parafian

Niedziela 11.06.
12.30 ++ Maria, Władysław Wasiewicz, Helena, Barbara, Mikołaj,
Władysław, Janina i Józef

Borek

Niedziela 04.06.
8.00 O zdrowie i Boże błog. dla członków Róży Niepokalanego
Poczęcia NMP i ich rodzin oraz zmarłych członków

Czwartek 08.06.
8.00 Za Parafian

Niedziela 11.06.
8.00 ++ Aleksander, Halina, Marek, Norbert, Maria Lipińscy

Borzęcin

Niedziela 04.06.
9.30 ++ Maria, Zofia, Stanisław, Franciszek Włodyka

Czwartek 08.06.
.00 + Jan Milan, + Tadeusz  Kobylański

Niedziela 11.06.
9.30 ++ Anna i Władysław Uruscy

Bychowo

Niedziela 04.06.
11.00 + Wincenty Jaworski w 10 rocznicę śmierci

Czwartek Boże Ciało 08.06.
12.0 0 W intencji Parafian z Bychowa i Karnic

Sobota 10.06.
17.0 0 ++ Franciszek Ospa, + Józef, + Zofia Ospa

Niedziela 11.06.
11.00
1. + Stanisława i Bernard Bączek
2. + Maria i Kazimierez Lis
3. ++ Wnuki Adrian i Monika int. od babci
4. + Andrzej Lis int. od córki
5. + Piotr Panyło int. od uczestników pogrzebu
6. + + Marian Cybulski i Katarzyna, Jan Markiewicz

intencje 28.05. - 4.06.2023 r.

Żmigród

Niedziela 28.05. – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
7.00 + Czesław Zalipski w 25 rocz. śm.
9.00 + Bronisław Porochoński w 23 rocz. śm. i zm. z rodziny z obu stron
10.30 + Krzysztof Wojda w 10 rocz. śm. i jego zmarli rodzice
12.00 ++ Natalia, Piotr, Irena Dytko oraz Maria Zagórska
12.00 O zdrowie i Boże błog. w 52 rocz. ślubu Weroniki i Kazimierza
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 + Franciszka (ona) i Józef Kurowscy
18.30 + Eugenia Herbut w 13 rocz. śmierci i Jan Herbut w 1 rocz. śmierci

Poniedziałek 29.05.
8.00 ++ Maria, Michał, Anna, Katarzyna, Piotr, Wiktor, Antonina, Włodzimierz, Julia, Stanisław, Nadia, Anna i Wasyl
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 ++ Bronisław Barszczyński w 10 rocz. śm. oraz synów: Maciej i Wojciech
18.30 + Ludwik Kwasigroch (od córki Małgorzaty z rodziną)
18.30 + Mirosław Nawrocki (int. od sąsiadów z ul. Krótkiej)

Wtorek 30.05.
8.00 + Mirosław Nawrocki (int. od brata Marka z rodziną)
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 ++ Pracownicy i Kierowcy Mleczarni
18.30 ++ Józef Chorzępa w 2 rocz. śm. oraz zm. rodziców: Adolfina i Stanisław Chorzępa oraz Kazimiera i Władysław Lelosz
18.30 ++ zm. mieszkańców z ul. Wiejskiej

Środa 31.05
8.00 Zbigniew Nicpoń 4 rocz. śm.
8.00 O zdrowie i pomyślny przebieg leczenia pooperacyjnego dla Ninki oraz o wiarę i siłę dla jej rodziców
13.00 Pogrzeb: + Andrzej Bałajzy
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 Za zmarłych polecanych w wypominkach
18.30 + Roman Gerej 4 rocz. śm.
18.30 + Mirosława Kunysz – int. od koleżanek Krysi, Krystyny i Marii

Czwartek 01.06.
8.00 + Jan Frączyk w 4 rocz. śm.
18.30 + Paulina Poślednik Przed błog. Nab. do NSPJ.
18.30 + Barbara Przybylska (od sąsiadów z ul. Wrocławskiej 6)
18.30 + Teresa Szczęsna (greg.1)
18.30 + Władysław Zając w 4 rocz. śm. oraz zm. rodziców: Rozalia i Jan

Piątek 02.06.
8.00 + Teresa Szczęsna (greg.2)
18.30 ++ Józef Powicki w 34 rocz. śm., Maria Powicka i brat Teodor
18.30 Wynagradzająca NSPJ
18.30 ++ Helena Siudak w rocz. śm. i zm. z rodziny
18.30 + Zdzisław Wrzesiński (od syna Marka z żoną i dziećmi)

Sobota 03.06.
8.00 W int. wynagradzającej za zniewagi wyrządzone Najśw. Sercu N.M.P – Stowarzyszenie św. Wincentego a Paulo
8.00 + Teresa Szczęsna (greg.3)
Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi
14.00 Ślub: Bychowo
18.30 ++ Kazimierz w 48 rocz. śm., Stanisław w 43 rocz. śm. oraz zm. z rodzin: Soboń, Żurek i Niedziwedzckich
18.30 ++ Wacław Ptak w rocz. śm.

Niedziela 04.06. Uroczystość Trójcy Świętej ODPUST
7.00 ++ Henryk i Kazimiera Józefiak i zm. rodziców z obu stron
7.00 + Teresa Szczęsna (greg.4)
9.00 O Boże błogosławieństwo dla wspólnoty żywego Różańca i ich rodzin
9.00 + Henryk Strojek w 16 rocz. śm.; + Rozalia Strojek w 8 rocz. śmierci; Chrzest: 24,26/2023
10.30 + Emilia Tarnowska 2 rocz. śm.; ++ Władysława (ona) i Józef Beym (czyt. Bejm); +Katarzyna Tarnowska i zmarli z rodziny
12.00 SUMA ODUSTOWA – ZA PARAFIAN
18.30 ++ Małgorzata Waścinska-Burczak z okazji urodzin i imienin

Kliszkowice

Niedziela 28.05.
12.30 + Eugeniusz w 32 rocznicę śmierci

Niedziela 04.06.
12.30

Borek

Niedziela 28.05.
8.00 ++ Maria i Stanisław Żal
Niedziela 28.05.
8.00 O Boże błog., potrzebne łaski dla Mikołaja i jego rodziców

Niedziela 04.06.
8.00 O zdrowie i Boże błog. dla członków Róży Niepokalanego Poczęcia NMP i ich rodzin oraz zmarłych członków

Borzęcin

Niedziela 28.05.
9.30 ++ Marta i Józef Domagała, ++ Marianna i Antoni Włodarczyk

Niedziela 04.06.
9.30 ++ Maria, Zofia, Stanisław, Franciszek Włodyka

Bychowo

Niedziela 28.05.
11.00 ODPUST ŚW. JANA NEPOMUCENA
Int. o urodzaje

Sobota 03.05.
14.00 Ślub

Sobota 03.05.
17.00 I Komunia św. Aleksandra i Alicja

Niedziela 04.06.
11.00 + Wincenty Jaworski w 10 rocznicę śmierci

intencje 21.05. - 28.05.2023 r.

Żmigród

Niedziela 21.05. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
7.00 ++ Helena Suszko i zm. z rodziny
9.00 ++ Wiesław i Pelagia Chomicz (int. od wnuczki Patrycji z rodziną)
9.00 + Władysława (ona) i Andrzej Klimkowscy; + Weronika i Michał Lasek
10.30 + Grzegorz Mituniewicz w 30 rocz. śm.
10.30 + Helena (siostra) i ++ rodziców: +Bronisława (ona) i Izydor (int. od brata)
12.00 ++ Antoni Bandrowicz w 31 rocz. śm., Maria Bandrowicz, Kornelia, Zbigniew, Kazimierz Iżykowscy i zm. z rodziny
12.00 + Franciszek Maciocha w 10 roczncę śmierci
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 + Bożena Kraszewska w 17 rocz. śmierci int. od męża Leszka

Poniedziałek 22.05.
8.00 O powrót do pełni zdrowia dla ks. Jerzego Górnego CM i Stanisława Basiuka CM
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 ++ Stanisława i Franciszek Piechota oraz Teresa i Władysław Małachowscy
18.30 + Wanda Bankiewicz int. od mieszkańców z ul. Batorego 3
18.30 + Mirosława Kunysz – int. od sąsiadów z ul. Czereśniowa
18.30 O Boże błog. i potrzebne łaski dla Zbigniewa w dniu urodzin

Wtorek 23.05.
8.00 + Józef Zieleniak (int od stowarzyszenia św. Wincentego a Paulo)
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 + Barbara Przybylska (od córki i zięcia)
18.30 + Jan Łukaszów i zmarli rodzice
18.30 + Marek Ignatowicz – int. od rodziny Rak

Środa 24.05. NMP Wspomożenie Wiernych
8.00 + Mirosław Nawrocki (int. od sąsiadów z ul. Krótkiej)
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 + Henryk Kowaliszyn (int. od kolegi Mirka)
18.30 + Marek Ignatowicz (int. od sąsiadów z ul. Czereśniowej)
18.30 O zdrowie i Boże błog., potrzebne łaski z okazji dnia matki
18.30 + Mirosława Kunysz – int. od wnuczek

Czwartek 25.05.
8.00 + Barbara Przybylska od sąsiadów z ul. Wrocławskiej 6
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 + Grażyna Ciecińska i zmarli z rodziny
18.30 + Wanda Bankiewicz (od żony Anny, Syna Mirka z rodziną i syna Janusza
18.30 + Ludwik Kwasigroch (od sąsiadów z ul. Wrocławskiej)

Piątek 26.05. Wsp. Filipa Neri
8.00 + Alina Linińska
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 + Dorota Żygadało z okazji dnia matki
18.30 + Weronika i Władysław Jakubowscy
18.30 + Hieronim Janiak w 38 rocz. śm.
18.30 + Mirosława Kunysz – int. od męża z córkami i ich rodzinami

Sobota 27.05.
8.00 + Janina Seredyńska
10.00 Rocznica I Komunii Świętej
13.00 Chrzest: 25; 29/2023
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 O zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla
członków Apostolatu Maryjnego i ich rodzin oraz ks. Jana
18.30 O radość życia wiecznego dla + s. Bronisławy Wilczek

Niedziela 28.05. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
7.00 + Czesław Zalipski w 25 rocz. śm.
9.00 + Bronisław Porochoński w 23 rocz. śm. i zm. z rodziny z obu stron
10.30 + Krzysztof Wojda w 10 rocz. śm. i jego zmarli rodzice
12.00 ++ Natalia, Piotr, Irena Dytko oraz Maria Zagórska
12.00 O zdrowie i Boże błog. w 52 rocz. ślubu Weroniki i Kazimierza
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 + Franciszka (ona) i Józef Kurowscy
18.30 + Eugenia Herbut

Kliszkowice

Niedziela 21.05.
12.30 W int. Parafian
Niedziela 28.05.
12.30 + Eugeniusz w 32 rocznicę śmierci

Borek

Niedziela 21.05.
8.00 ++ Alina, Władysław Jureccy oraz Katarzyna Bagińska
Niedziela 28.05.
8.00 ++ Maria i Stanisław Żal
28.05. 8.00 O Boże błog., potrzebne łaski dla Mikołaja i jego rodziców

Borzęcin

Niedziela 21.05.
9.30 + Teresa Terpic (int. od Adeli z rodziną)
Niedziela 28.05.
9.30 ++ Marta i Józef Domagała, ++ Marianna i Antoni Włodarczyk

Bychowo

Niedziela 21.05.
11.00 + Bronisław Skraba i zmarli z rodziny
Poniedziałek 22.05.
……
Sobota 27.05.
17.00 + Kazimierz Bilakiewicz, + Genowefa, + Władysław, zmarli z rodziy Bilakiewicz
Niedziela 28.05.
11.00 ODPUST ŚW. JANA NEPOMUCENA
Int. o urodzaje

intencje 14.05. - 21.05.2023 r.

Żmigród

14.05. Niedziela
7.00 ++ Józef, Ryszard Gawliszyn
9.00 Za zmarłych członków wspólnoty Żywego Różańca
9.00 ++ Irena Chroł i Mirosław Chroł (int. od koleżanek i kolegów ze szkoły podstawowej w Powidzku)
10.30 ++ Jan Fijołek w 13 rocz. śm. oraz Katarzyna, Stanisław, Roman i Adam
10.30 ++ Bartłomiej Belcarz w 12 rocz. ślubu – int. od żony i dzieci
12.00 Msza św. zbiorowa

1. Dziękczynno-błagalna o zdrowie i Boże błog. dla Miłosza, Bartosza oraz ich rodziców: Joannę i Krzysztofa
2. ++ Joanna Kauch w 19 rocz. śm. oraz Ignacy Kauch i zm. z rodziny
3. ++ Zofia Ignatowicz z okazji imienin i zm. z rodziny
4. + Ludwik Strzelec w 1 rocz. śmierci
5. + Jan Jędra (od Ireny i Zdzisława Wrzesińskich))
6. + Janina i Zdzisław Motwiccy w 3 rocz. śmierci i syna Ryszarda
7. O łaskę życia wiecznego dla + Zdzisława Michaliszyn w 2 rocznicę śmierci (int. od żony z rodziną)
8. + Michał Żygadło (int. od uczestników pogrzebu)
9. + Bolesław Korytkowski (int. od uczestników pogrzebu)
10. + Zdzisław Żyśko (int. od uczestników pogrzebu)
11. + Henryk Jeżewski (int. od uczestników pogrzebu)
12. + Aniela Adamowicz (int. od uczestników pogrzebu)
13. + Henryk Kowaliszyn (int. od uczestników pogrzebu)
14. + Stanisław Natoniewski (od uczestników pogrzebu)
15. + Wanda Bankiewicz (od uczestników pogrzebu)
16. + Jan Jędra (od uczestników pogrzebu)
17. + Helena Radziszewska(od uczestników pogrzebu)
18. + Waldemar Rudzki (od uczestników pogrzebu)
19. + Wiesława(ona) Woźniak (od uczestników pogrzebu)
20. + Teresa Szczęsna (od uczestnikow pogrzebu)
21. + Małgorzat Duda (od uczestnikow pogrzebu)
22. + Krzysztof Andrzej Netwinko (od uczestnikow pogrzebu)
23. + Ludwik Kwasigroch (od uczestnikow pogrzebu)
24. + Czesława Popielas (od uczestnikow pogrzebu)
25. + Marek Ignatowicz (od uczestników pogrzebu)
26. +Władysław Kupis (od uczestników pogrzebu)
27. + Mirosława Kunysz (od uczestników pogrzebu)

13.00 W intencji wszystkich mieszkańców z okazji 770 rocznicy nadania praw miejskich Żmigrodowi i 50 rocznicy powstania Gminy Żmigród – int. od samorządu Gminy Żmigród
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 ++ Dorota Poruszek w 6 rocz. śm., oraz zm. z rodziny: Poruszek i Paszkiewicz

Poniedziałek 15.05.
8.00 + Zofia Derkacz
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 + Barbara Przybylska (od córki i zięcia)
18.30 + Bronisław Jarząb i zmarli z rodziny Strzelec i Jarząb
18.30 + Elżbieta Knap – int. od kuzynki Moniki z mężem

Wtorek 16.05.
8.00 O zachowanie ducha pierwotnego w CM
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 W intencji Ojczyzny, Ojca św., Radia Maryja i TV Trwam
18.30 + Paulina w dniu urodzin
18.30 + Andrzej Lenarcik

Środa 17.05.
8.00 O nowe i święte powołania do Zgromadzenia Misji i Sióstr Miłosierdzia
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 W int. ofiarodawców na rzecz naszej świątyni parafialnej
18.30 ++ Zofia Adamska w rocz. śm. i zm. z rodziny Adamskich i Owczarek
18.30 + Łucja, Kazimierz, Józef Walkowiak (int. od córki z rodziną)

Czwartek 18.05.
8.00 ++ zm. Konfratrów CM
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 + Stanisława (ona) Wiraszka int. od koleżanek
18.30 + Jan Jędra int. od sąsiadów z ul. Rzeźnicza 22
18.30 + Ludwik Kwasigroch (od syna Sylwestra z rodziną)

Piątek 19.05.
8.00 W intencji dzieci z naszej parafii, które dziś przystąpią po raz pierwszy do Sakramentu Pokuty a w dniu jutrzejszym do Komunii świętej.
15.00 Ślub
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 Intencja dziękczynna za wszelkie łaski w 95 rocz. urodzin Joanna Zajączkowska z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo
18.30 ++ Urszula Kret w 28 rocz. śm. i Kazimierz Kret
18.30 ++ Joanna Szalkowska w 21 rocz. śm. i zm. z rodziny Szalkowskich i Łopatka

Sobota 20.05.
8.00 ++ Janina i Ireneusz Mularczyk int. od Firmy Wajer
10.00 I Komunia
12.00 I Komunia
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 ++ Kazimiera i Stanisław Markiewicz oraz Maria Szyszka
18.30 + Dorota Żygadło

Niedziela 21.05. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
7.00 ++ Helena Suszko i zm. z rodziny
9.00 ++ Wiesław i Pelagia Chomicz (int. od wnuczki Patrycji z rodziną)
9.00 + Władysława (ona) i Andrzej Klimkowscy; + Weronika i Michał Lasek
10.30 + Grzegorz Mituniewicz w 30 rocz. śm.
10.30 + Helena (siostra) i ++ rodziców: +Bronisława (ona) i Izydor (int. od brata)
12.00 ++ Antoni Bandrowicz w 31 rocz. śm., Maria Bandrowicz, Kornelia, Zbigniew, Kazimierz Iżykowscy i zm. z rodziny
12.00 + Franciszek Maciocha w 10 roczncę śmierci
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 + Bożena Kraszewska w 17 rocz. śmierci int. od męża Leszka

Kliszkowice

Niedziela 14.05.
12.30 W int. Parafian

Niedziela 21.05.
12.30 W int. Parafian

Borek

Niedziela 14.05.
8.00 ++ Julianna, Stanisław, Jan Mireccy

Niedziela 21.05.
8.00 ++ Alina, Władysław Jureccy oraz Katarzyna Bagińska

Borzęcin

Niedziela 14.05.
9.30 ++ Leon Wojciech, Krzysztof, Regina, Józef Gordziejewscy

Niedziela 21.05.
9.30 + Teresa Terpic (int. od Adeli z rodziną)

Bychowo

Niedziela 14.05.
11.00 Msza św. zbiorowa

1. ++ Zofia i Alfred Cych
2. ++ Kazimierz Grzeszczak, Julian Grzeszczak
3. ++ Janina, Władysław, Tadeusz, Andrzej, Mieczysław Lew
4. ++ wnuki: Adrian i Monika (int. od babci)
5. + Zofia Uruska z racji imienin
6. + Piotr Penyło ((int. od uczestników pogrzebu)
7. ++ Stefania i Stanisław Sawicz; ++ Katarzyna i Adam Łuszczek

Sobota 20.05.
17.00 + Zofia Uruska (int. od sistry z rodziną)

Niedziela 21.05.
11.00 + Bronisław Skraba i zmarli z rodziny

intencje 7.05. - 14.05.2023 r.

Żmigród

Niedziela 07.05.
7.00 ++ Piotr Wawryńczuk w 6 rocz. śm. oraz zm. rodziców: Stefan i Walentyna
9.00 ++ Roman Kunicki, Tadeusz, Janina, Jadwiga, Ryszard, Waldemar, Józef Krzemińscy
9.00 O Boże błogosławieństwo dla wspólnoty żywego Różańca i ich rodzin
10.30 ++ Stanisław Czerwiński; Marianna (ona), Zbigniew, Zygmunt Skalscy oraz Zofia i Jan Skwara z racji imienin
10.30 W intencji Strażaków (OSP z powiatu) Żmigród
12.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, opiekę M.B. dla Krystyny i Józefa w 50 rocz. ślubu
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 + Helena Bednarska (greg.28)

Poniedziałek 08.05. św. Stanisław, Bp Patron Polski
8.00 O szczęśliwe rozwiązanie dla Żanety
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 + Stanisław Bożejewski (int. imieninowa)
18.30 + Helena Bednarska (greg.29)
18.30 ++ Stanisław Miś w 34 rocz. śm., Tadeusz Miś i zm. z rodziny
18.30 + Krystyna Pisarek z okazji urodzin

Wtorek 09.05. Uroczystość św. Ludwiki de Marillac
8.00 + Helena Bednarska (greg.30)
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 ++ O zbawienie i życie wieczne w niebie dla Janiny i Jana z okazji imienin i urodzin
18.30 ++ Bronisław, Janina, Jan Rabajczyk i Anna, Mieczysław i Andrzej Prus

Środa 10.05.
8.00 + Włodzimierz Kowalczyk w 1 rocz. śm.
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 O Boże Błog. dla Stowarzyszenia Miłosierdzia i ich rodzin
18.30 O zdrowie, Boże Błog., opiekę M.B. dla Magdaleny w dniu urodzin
18.30 ++ Edward i Janina Siama
18.30 + Teresa Szczęsna z racji urodzin

Czwartek 11.05.
8.00 ++ zm. Konfratrów CM
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 + Grażyna Stanisz rocz. śm., + Bożena Stanisz, ++ z rodziny Stanisz i Adamski (proszony x. Jerzy)
18.30 + Ludwik Kwasigroch – int.od żony Aleksandry
18.30 + Marek Kuźnik o dar nieba

Piątek 12.05.
8.00 + Elżbieta Knap – int. od rodziny Wolnych i Zawady
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 ++ Krystyna Pukszto w 8 rocz. śm. i zm. z rodziny
18.30 Za zmarłych mieszkańców z ul. Wiejskiej (od mieszkańców)
18.30 + Jan Rolnik w 40 rocz. śmierci i + Eugeniusz Rolnik w 10 rocz. śmierci oraz za zmarłych z rodzinny

Sobota 13.05.
8.00 + Bolesław Mularczyk int. od Firmy Wajer
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 + Zofia Majer z okazji imienin
18.30 ++ Longina Hauke w 28 rocz. śm. i zm. z rodziny
18.30 W intencji Janiny – dziękczynna za 90 lat życia z Bogiem
19.00 Różaniec Fatimski

Niedziela 14.05.
7.00 ++ Józef, Ryszard Gawliszyn
9.00 Za zmarłych członków wspólnoty Żywego Różańca
9.00 ++ Irena i Mirosław Chroł (int. od koleżanek i kolegów ze szkoły podstawowej w Powidzku)
10.30 ++ Jan Fijołek w 13 rocz. śm. oraz Katarzyna, Stanisław, Roman i Adam
10.30 ++ Bartłomiej Belcarz w 12 rocz. ślubu – int. od żony i dzieci
12.00 Msza św. zbiorowa
13.00 W intencji wszystkich mieszkańców z okazji 770 rocznicy nadania praw miejskich Żmigrodowi i 50 rocznicy powstania
Gminy Żmigród – int. od samorządu Gminy Żmigród
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 ++ Dorota Poruszek w 6 rocz. śm., oraz zm. z rodziny: Poruszek i Paszkiewicz

Kliszkowice

Niedziela 7.05.
12.30 W int. Parafian
Niedziela 14.05.
12.30 W int. Parafian

Borek

Niedziela 7.05.
8.00 O zdrowie i Boże błog. dla członków Róży Niepokalanego Poczęcia NMP i ich rodzin oraz za zmarłych członków
Niedziela 14.05.
8.00 ++ Leon, Wojciech, Krzysztof, Regina, Józef Gordziejewscy

Borzęcin

Niedziela 7.05.
9.30 ++ Grzegorz, Anastazja, Leszek Owsiańscy; + Marek Okrajek
Niedziela 14.05.
9.30 ++Julianna, Stanisław, Jan Mireccy

Bychowo

Niedziela 7.05.
11.00 + Bronisław i rodzice
11.00 + Maria i Jan Skibińscy; + Krzysztof Fedyna
Sobota 13.05.
17.00 ++ Genowefa, Franciszek, Marian, Krystyna
Niedziela 14.05.
11.00 Msza św. zbiorowa
1. ++ Zofia i Alfred Cych
2. ++ Kazimierz Grzeszczak, Julian Grzeszczak
3. ++ Janina, Władysław, Tadeusz, Andrzej, Mieczysław Lew
4. ++ wnuki: Adrian i Monika (int. od babci)
5. + Zofia Uruska z racji imienin
6. + Piotr Penyło ((int. od uczestników pogrzebu)
7. ++ Stefania i Stanisław Sawicz; ++ Katarzyna i Adam Łuszczek

intencje 30.04 - 7.05.2023 r.

Żmigród

Niedziela 30.04.
7.00 + Helena Bednarska (greg.21)
9.00 ++ Roman Kunicki, Tadeusz, Janina, Jadwiga, Ryszard, Waldemar, Józef Krzemińscy
10.30 ++ Maria, Aniela, Bronisława (ona), Michał, Stanisław, Alfred Halikowscy
12.00 ++ Jan Łopatka w 20 rocz. śm. oraz Regina Łopatka w 3 rocz. śm.; Chrzest: 10,14/2023
17.45 Wypominki
18.30 Za zmarłych polecanych w wypominkach

Poniedziałek 01.05. św. Józefa,rzemieślnika
8.00 + Janina Fela w 5 rocz. śm.
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 + Helena Bednarska (greg.22)
18.30 ++ Stefania Nawrocka w 28 rocz. śm. i Stanisław, Zbigniew Nawroccy
18.30 ++ Danuta Wołodko w 6 rocz. śm. oraz Stanisław Wołodko

Wtorek 02.05.
8.00 + Zbigniew Til i Zofia Boruc i za zmarłych z rodziny
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 + Maria Mitek
18.30 + Helena Bednarska (greg.23)
18.30 + Teresa Szczęsna int. od Róży św. Weroniki
18.30 + Marek Ignatowicz (int. od żony i dzieci)

Środa 03.05. Uroczystość NMP Królowej Polski
9.00 ++ Alicja Lewicka, Ryszard Chomicz i zm. rodziców
9.00 ++ Stanisław, Marianna, Teresa, Bronisława (ona), Alfons, Halina Górni
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 + Władysław Panas w 30 rocz. śm.
18.30 + Helena Bednarska (greg.24)

Czwartek 04.05. św. Floriana
8.00 + Helena Bednarska (greg.25)
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 + Jan Kraska w 1 rocz. śm. oraz zmarłych z rodziny Kraska, Barłożyk i Maćkowiak
18.30 + Michał Żygadło
18.30 + Teresa Szczęsna – int. od sąsiadów z ul. Obornickiej

Piątek 05.05.
8.00 + Jan Harabasz w 40 rocz. śm.
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 + Grzegorz Olejniczak w rocz. śm.
18.30 + Helena Bednarska (greg.26)
18.30 Wynagradzająca NSPJ

Sobota 06.05. Świętych Apostołów Filipa i Jakuba
8.00 W int. wynagradzającej za zniewagi wyrządzone Najśw. Sercu N.M.P. – Stowarzyszenie św. Wincentego a Paulo
8.00 + Helena Bednarska (greg.27)
Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 + x. Jerzy Adamski w 8 rocz. śm.
18.30 + Aniela Adamowicz – int. od wnuków: Konrada, Weroniki, Kuby i Bartka

Niedziela 07.05.
7.00 ++ Piotr Wawryńczuk w 6 rocz. śm. oraz zm. rodziców: Stefan i Walentyna
9.00 O Boże błogosławieństwo dla wspólnoty żywego Różańca i ich rodzin
9.00 + Władysława (ona) i Andrzej Klimkowscy; + Weronika i Michał Lasek
10.30 ++ Stanisław Czerwiński; Marianna (ona), Zbigniew, Zygmunt Skalscy oraz Zofia i Jan Skwara z racji imienin
10.30 W intencji Strażaków (OSP z powiatu) Żmigród
12.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, opiekę M.B. dla Krystyny i Józefa w 50 rocz. ślubu
18.00 Nabożeństwo majowe
18.30 + Helena Bednarska (greg.28)

Kliszkowice

Niedziela 30.04.
12.30 W int. Parafian
Środa 3.05.
12.30 W intencji Ojczyzny
Niedziela 30.04.
12.30 W int. Parafian

Borek

Niedziela 30.04.
8.00 ++ Halina Bober w 1 rocz. śmierci i Mieczysław Bober od dzieci
Środa 3.05
8.00 W intencji Ojczyzny
Niedziela 7.05.
8.00 O zdrowie i Boże błog. dla członków Róży Niepokalanego Poczęcia NMP i ich rodzin oraz za zmarłych członków

Borzęcin

Niedziela 30.04.
9.30 ++ Janina, Stanisław, Zdzisław, Maciej Kołodziej
Środa 3.05
9.30 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Blanki w 6 rocz. urodzin
Niedziela 7.05.
9.30 ++ Grzegorz, Anastazja, Leszek Owsiańscy; + Marek Okrajek

Bychowo

Niedziela 30.04.
11.00 O zdrowie i Boże błog. dla Teresy z okazji 60 rocz. urodzin i jej rodziny
Środa 3.05
11.00 Int. dziękczynno błagalna w dniu 65 urodzin oraz imienin w
podziękowaniu za otrzymane łaski oraz o zdrowie dla rodziny
Sobota 6.05.
17.00 O zdrowie i Boże błog. dla Hani z okazji 1 rocz. urodzin
Niedziela 7.05.
11.00 + Bronisław i rodzice
11.00 + Maria i Jan Skibińscy; + Krzysztof Fedyna

intencje 23.04 - 30.04.2023 r.

Żmigród

Niedziela 23.04.
7.00 + Paweł Wawryńczuk w 4 rocz. śm.
9.00 W 40 rocznicę ślubu Teresa i Andrzej Marek
9.00 O radość życia wiecznego dla + s. Bronisławy Wilczek
10.30 ++ Bolesław Paryna i zm. rodziców i rodzeństwo z obu stron
10.30 W intencji rodziców utraconej córki Karoliny
12.00 ++ Władysław, Wiktoria Łuczak; ++ Janina i Jan Piskorz
12.00 + Krzysztof, Grzegorz, Janina i Wincenty Petryszyn w rocznicę śmierci
18.30 + Helena Bednarska (greg.14)

Poniedziałek 24.04.
8.00 + Helena Bednarska (greg.15)
18.30 W int. Agnieszki i Janusza w 30 rocz. ślubu
18.30 + Tadeusz Kowszuk
18.30 + Tadeusz Melnarowicz, ++ Maria, Bronisław, Czesław Czeryba

Wtorek 25.04.8.00 Za Parafian
18.30 O Boże Błog., Dary Duch Świętego i zdrowie dla Grzegorza z okazji urodzin i imienin

Środa 26.04.
8.00 ++ Franciszka Żurek w 23 rocz. śm. oraz Władysław Żurek
18.00 Nabożeństwo do M.B. Nieustającej Pomocy
18.30 W intencjach polecanych w nowennie
18.30 + Helena Bednarska (greg.17)
18.30 + Teresa Szczęsna – int. od sąsiadów z ul. Obornickiej

Czwartek 27.04.
8.00 + Helena Bednarska (greg.18)
18.30 O zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla
członków Apostolatu Maryjnego i ich rodzin oraz ks. Jana
18.30 + Jan Jędra int. od chrześniaka Roberta i Marianny Nogalskich
18.30 + Franciszka Kołodyńska w 3 rocz. śm.

Piątek 28.04.
8.00 O zachowanie ducha pierwotnego w Zgromadzeniu Misji
18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
18.30 ++ Julia Wysocka w 20 rocz. śm. i Wacław Wysocki
18.30 + Helena Bednarska (greg.19)
18.30 ++ Bronisława i Ferdynand Kuniccy i zm. z rodziny

Sobota 29.04.
8.00 + Helena Bednarska (greg.20)
18.30 + Paweł Becela w dniu urodzin
18.30 + Jerzy Lorencw 1 rocz. śm. – int. od żony z rodziną

Niedziela 30.04.
7.00 + Helena Bednarska (greg.21)
9.00 ++ Roman Kunicki, Tadeusz, Janina, Jadwiga, Ryszard, Waldemar, Józef Krzemińscy
10.30 ++ Maria, Aniela, Bronisława (ona), Michał, Stanisław, Alfred Halikowscy12.00 ++ Jan Łopatka w 20 rocz. śm. oraz Regina Łopatka w 3 rocz. śm.
12.00 Chrzest 14/2023; 10/23
18.30 Za zmarłych polecanych w wypominkach

Kliszkowice

Niedziela 23.04.
12.30 ++ Franciszka (ona) Przyszło i Janina i Tomasz Wasilewscy

Niedziela 30.04.
12.30 W int. Parafian

Borek

Niedziela 23.04.
8.00 Dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. dla Wandy w 70 rocz. urodzin

Niedziela 30.04.
8.00 ++ Halina Bober w 1 rocz. śmierci i Mieczysław Bober od dzieci

Borzęcin

Niedziela 23.04.
9.30 ++ Czesława Dzięcioł i za zmarłych z rodziny Łakomiec

Niedziela 30.04.
.30 ++ Janina, Stanisław, Zdzisław, Maciej Kołodziej

Bychowo

Niedziela 23.04.
11.00
1. O Boże błog i potrzebne łaski dla Oliwiera w 1 rocznicę urodzin
2. O zdrowie i Boże błog. dla Marii i Jana Fedyna w 50 rocz.
ślubu

Sobota 29.04.
17.00 ++ Franciszka (ona), Antoni, Bronisław, Leszek, Helena Gurkowy

Niedziela 30.04.
11.00 O zdrowie i Boże błog. dla Teresy z okazji 60 rocz. urodzin i jej rodziny

intencje 16.04 - 23.04.2023 r.

Żmigród

Niedziela Bożego Miłosierdzia 16.04.
7.00 ++ Stanisław Kordus w 24 rocz. śm., Anna Kordus oraz zm. rodziców z obu stron
9.00 ++ Józef, Anna, Krystyna w rocz. śm.
10.30 ++ Władysław, Maria, Piotr, Marianna z rodziny Kołek i zm. z rodziny Janson
10.30 ++ Zofia Garncarz w 4 rocz. śm., Zygmunt, Adam i zm. z dalszej rodziny
12.00 + Paulina w 3 rocz. śm.; Chrzest 12/2023
12.00 ++ Bożena Andrzejak w 10 rocz. sm. i zm. z rodziny z obu stron
18.30 + Helena Bednarska (greg.7)

Poniedziałek 17.04.
8.00 Za Parafian
18.30 + Helena Bednarska (greg.8)
18.30 ++ Danuta Rondejko w 3 rocz. śm., Weronika i Bolesław Rondejko i Henryk Bator
18.30 + Aniela Adamowicz – int. od Joli
18.30 ++ Edward Orzełowski w 18 rocz. śm. oraz Dorota, Helena i Władysław

Wtorek 18.04.
8.00 Za Parafian
18.30 W intencji Ojczyzny, Ojca św., Radia Maryja i TV Trwam
18.30 ++ Teodora Surlejewska w 1 rocz. śm. i zm. z rodziny Surlejewskich
18.30 + Helena Bednarska (greg.9)

Środa 19.04.
8.00 Za Parafian
13.00 Pogrzeb: + Teresa Szczęsna
18.00 Nabożeństwo do M.B. Nieustającej Pomocy
18.30 W intencjach polecanych w nowennie
18.30 + Helena Bednarska (greg.10)
18.30 O zdrowie i Boże błog. i opiekę M.B. dla Agnieszki i Sandry z okazji imienin i urodzin

Czwartek 20.04.
8.00 Za Parafian
18.30 + Helena Bednarska (greg11)
18.30 + Andrzej Dzięgielewski w 4 rocz. śmierci i zmarli rodzice z rodziny Dzięgielewskich i Manczur
18.30 + Jadwiga Piotrowska z domu Żukowska

Piątek 21.04.
8.00 + Irena Hanćkowiak w 1 rocz. śmierci + córka Monika i rodzice z obydwu stron Hanćkowiaków i Sobczaków
18.30 + Helena Bednarska (greg.12)
18.30 + Sabina Kurłowicz (int. od Członków Żywego Różańca z Róży Matki Boskiej Częstochowskiej)

Sobota 22.04
8.00 + Helena Bednarska (greg.13)
13.00 Chrzest
18.30 ++ Antonii Kononowicz w rocz. śm., Stefania, Emila,Stanisław
18.30 + Daniel Kabza w 5 rocznicę śmierci
18.30 + Antoni Zmuda w 30 rocznicę śmierci

Niedziela 23.04.
7.00 + Paweł Wawryńczuk w 4 rocz. śm.
9.00 W 40 rocznicę ślubu Teresa i Andrzej Marek
9.00 O radość życia wiecznego dla + s. Bronisławy Wilczek
10.30 ++ Bolesław Paryna i zm. rodziców i rodzeństwo z obu stron
12.00 ++ Władysław, Wiktoria Łuczak; ++ Janina i Jan Piskorz
12.00 + Krzysztof, Grzegorz, Janina i Wincenty Petryszyn w rocznicę śmierci
18.30 + Helena Bednarska (greg.14)

Kliszkowice

Niedziela 16.04.
12.30 ++ Ewa, Bazyli i Adam

Niedziela 23.04.
12.30 ++ Franciszka (ona0 Przyszło i Janina i Tomasz Wasilewscy

Borek

Niedziela 16.04.
8.00 + Halina Bober w rocz. śmierci int. od chrześniaczki Beaty

Niedziela 23.04.
8.00 Dziękczynno- błagalna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. dla Wandy w 70 rocz. urodzin

Borzęcin

Niedziela 16.04.
9.30 O zdrowie i Boże błog. dla wnuków ich rodziców i dziadków

Niedziela 23.04.
9.30 ++ Czesława Dzięcioł i za zmarłych z rodziny Łakomiec

Bychowo

Niedziela 16.04.
11.00 Intencja zbiorowa:
1. + Stefania, Jan, Kazimierz Skraba
2. + Jan Szkaradek w 40 rocz. śm.; zmarli rodzice Stanisława (ona) i Stanisław
3. + Zbigniew Bąk int. od Marii i Czesława Rybka
4. + Wnuki Adrian i Monika int. od babci
5. + Kazimierz i Karolina Rybka i zm. z rodziny
6. + Stanisław i Rozalia Diadykiewicz i zm. z rodziny
7. + Józef Adamiszyn int. od córki z rodziną
8. ++ Rodzice Władysława(ona) i Władysław Czerniewscy i zm. z rodzin
9. ++ Michalina, Franciszka (ona) Kafka

Sobota 15.04.
17.00 O zdrowie i Boże błog. dla Poli i jej rodziców

Niedziela 23.04.
11.00
1. O Boże błog i potrzebne łaski dla Oliwiera w 1 rocznicę
urodzin
2. O zdrowie i Boże błog. dla Marii i Jana Fedyna w 50 rocz. Ślubu

intencje 09.04 - 16.04.2023 r.

Żmigród

Niedziela 9.04.2023r.

6.00 Rezurekcja – za Parafian
9.00 ++ Janina i Julian Wołejko
10.30 O zdrowie, pomoc, opiekę i Boże Błog. dla Stanisławy, Marii, Leszka i całej rodziny
10.30 + Janina Mackiewicz z racji urodzin (int. od córki z rodziną)
12.00 Dziękczynno-błagalna z prośbą o dalsze Boże błog. dla Józefy (ona) i Wiesława w 60 rocz. ślubu
12.00 Msza św. zbiorowa
+ Irena Kuriata w 3 rocz. śm. – int. od męża z dziećmi
+ Sękalski Krzysztof w 6 rocz. śmierci
+ Sabina Kurłowicz (int. od uczestników pogrzebu)
+ Michał Żygadło (int. od uczestników pogrzebu)
+ Bolesław Korytkowski (int. od uczestników pogrzebu)
+ Aniela Adamowicz (int. od uczestników pogrzebu)
+ Henryk Kowaliszyn (int. od uczestników pogrzebu)
+ Zdzisław Żyśko (int. od uczestników pogrzebu)
+ Henryk Jeżewski (int. od uczestników pogrzebu)
Chrzest 17/2023
18.30 + Mieczysław Gawot w 2 rocz. śm.

Poniedziałek 10.04.2023r.

7.00 ++ Mirosława (ona) i Lesław Borkowscy
9.00 + Helena Pietraszek od mieszkańców ul. Willowej
10.30 + Rafał Kęsik 2 rocz. śm.
10.30 Dziękczynna za 81 lat życia Krystyny Kowalczuk z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej na kolejne lata życia.
(int. od dzieci wnuków i prawnuków)
12.00 ++ Janina i Bronisław Kmita, Florianna, Józef, Franciszek, Leszek Kędzierscy
12.00 + Janina Mackiewicz z racji urodzin (int. od syna z rodziną); Chrzest 16/23
18.30 + Helena Bednarska (greg.1)

Wtorek 11.04.2023r.

8.00 +Stefan Rybicki w 41 rocz. śm. oraz za zmarłych z rodziny Rybickich i Łapickich
18.30 ++ Zofia Zmuda w 26 rocz. śm.
18.30 + Helena Bednarska (greg.2)
18.30 + Dariusz Krajewski w 2 rocz. śm.
18.30 + Aniela Adamowicz – int. od Ewy i Jurka

Środa 12.04.2023r.

8.00 + Stanisława (ona) Wiraszka (od córki)
18.00 Nabożeństwo do M.B. Nieustającej Pomocy
18.30 O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Kacpra w 13 rocz. urodzin, dla brata Jakuba , siostry Inki i rodziców
18.30 ++ Tadeusz Żukowski w 30 rocz. śm., Edward, Tadeusz, Krzysztof i zm. z rodziny
18.30 + Helena Bednarska (greg.3)

Czwartek 13.04.2023r.

8.00 Pro Spiritu
18.30 + Helena Bednarska (greg.4)
18.30 + Mariusz Kolbusz – int. od sąsiadów z ul. św. JP II
18.30 + Helena Radziszewska (od mieszkańców z ul. Wiejskiej)

Piątek 14.04.2023r.

8.00 Pro Spiritu
18.30 + Krystyna Szalkowska w 19 rocz. śm.
18.30 + Helena Bednarska (greg.5)
18.30 ++ Józef Siudak w rocz. śm. i zm. z rodziny

Sobota 15.04.2023r.

8.00 + Helena Bednarska (greg.6)
18.30 + Stanisława (ona) Garczarek w 30 rocz. śm., + Marianna Kołodziejczyk w 35 rocz. śm., +Danuta Rondejko w 3 rocz. śm.
18.30 + Helena Nowakowska w 6 rocz. śmierci, + Antoni Nowakowski i rodzice z obu stron

Niedziela Miłosierdzia Bożego – 16.04.2023r.

7.00 ++ Stanisław Kordus w 24 rocz. śm., Anna Kordus oraz zm. rodziców z obu stron
9.00 ++ Józef, Anna, Krystyna w rocz. śm.
10.30 ++ Władysław, Maria, Piotr, Marianna z rodziny Kołek i zm. z rodziny Janson
10.30 ++ Zofia Garncarz w 4 rocz. śm., Zygmunt, Adam i zm. z dalszej rodziny
12.00 + Paulina w 3 rocz. śm.; Chrzest 12/2023
12.00 ++ Bożena Andrzejak w 10 rocz. sm. i zm. z rodziny z obu stron
18.30 + Helena Bednarska (greg.7)

Kliszkowice

Niedziela 09.04.
12.30 W intencji Parafian modlących się w kaplicy w Kliszkowicach

Poniedziałek 10.04.
12.30 W intencji Rodziny opiekującej się kaplicą w Kliszkowicach

Niedziela 16.04.
12.30 ++ Ewa, Bazyli i Adam

Borek

Niedziela 09.04.
8.00 + Józef Jankowiak i Marianna Nochelska

Poniedziałek 10.04.
8.00 ++ Krystyna i Jan Otworowscy

Niedziela 16.04.
8.00 + Halina Bober w rocznicę śmierci int. od chrześniaczki Beaty

Borzęcin

Niedziela 09.04.
9.30 ++ Irena i Stanisław Barczyk; ++ Józefa (ona) i Adam Żołnierowicz

Poniedziałek 10.04.
9.30 + Mirosław Jasiński

Niedziela 16.04.
9.30 O zdrowie i Boże błog. dla wnuków ich rodziców i dziadków

Bychowo

Niedziela 09.04.
6.00 W intencji Parafian z Bychowa i Karnic

Niedziela 09.04.
11.00 ++ Aniela, Feliks, Tadeusz Kucfir

Poniedziałek 10.04.
11.00 ++ Jadwiga, Alfred Konarscy; ++ Maria, Bogusław Konarscy

Sobota 15.04.
17.00 + Andrzej Lis – int. od chrześnicy rodziną

Niedziela 16.04.
11.00 Intencja zbiorowa
1. Stefania, Jan, Kazimierz Skraba
2. + Jan Szkaradek w 40 rocz. śm.; zmarli rodzice Stanisława (ona) i Stanisław
3. + Zbigniew Bąk int. od Marii i Czesława Rybka
4. + Wnuki Adrian i Monika int. od Babci
5. ++ Kazimierz i Karolina Rybka i zmarli z rodziny
6. ++ Stanisław i Rozalia Dziadykiewicz i zmarli z rodziny
7. + Józef Adamiszyn int. od córki z rodziną
8. ++ Rodzice: Władysława (ona) i Władysław Czerniewscy i zmarli z rodziny
9. ++ Michalina, Franciszka (ona) Kafka

intencje 02.04 - 09.04.2023 r.

Żmigród

Niedziela 2.04.2023r.

7.00 O zdrowie i Boże błog. potrzebne łaski dla Iwony i Józefa
8.40 GORZKIE ŻALE
9.00 O Boże błogosławieństwo dla wspólnoty żywego Różańca i ich rodzin
10.30 + Florianna (ona) , Józef, Leszek, Franciszek Kędzierscy oraz ++ Józef i Franciszka (ona) Fedyna z racji imienin
10.30 ++ Maria Zarzecka w 13 rocz. śm., Zygmunt Zarzecki i Bartłomiej Belcarz
11.40 GORZKIE ŻALE
12.00 ++ Adela i Leon Bagińscy
12.00 + Sabina Kurłowicz od koleżanek i kolegi z zarządu sekcji Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego w Żmigrodzie
18.00 GORZKIE ŻALE
18.30 ++ Maria i Antoni Tonderys

Poniedziałek 3.04.2023r.

8.00 + Mikołaj Waszkiewicz 30 rocz. śmierci i + Maria
18.30 + Danuta Piasecka (int. od sąsiadów)
18.30 + Leszek Bilakiewicz int. od brata Józefa z Iwoną
18.30 + ks. Stefan Zając w 2 rocz. śm.
18.30 + Bernadeta Maciocha w 2 rocz. śmierci i + Stanisław Maciocha

Wtorek 4.04.2023r.

8.00 + Stanisława (ona) Wiraszka (od Krystyny)
18.30 + Izabella Szydłowska 10 rocz. śm. (int. od chrzestnego)
18.30 + Michał Kuraciński
18.30 ++ zm. pracowników spółdzielni „ZORZA”

Środa 5.04.2023r.

8.00 W intencji Parafian
18.00 Nabożeństwo do M.B. Nieustającej Pomocy
18.30 O Boże Błog. dla Stowarzyszenia Miłosierdzia i ich rodzin
18.30 ++ Stanisław Kononowicz w rocz. urodzin, Stefania, Antoni, Emilia
18.30 + Marek Kuźnik z racji urodzin – int. od żony z dziećmi

WIELKI CZWARTEK 6.04.2023r.
19.00 Msza Święta Wieczerzy Pańskiej

WIELKI PIĄTEK 7.04.2023r.
od 8.00 Adoracja w Ciemnicy
15.00 Droga Krzyżowa i Koronka do Bożego Miłosierdzia
19.00 LITURGIA NA CZEŚĆ MĘKI PAŃSKIEJ

WIELKA SOBOTA 8.04.2023r.
8.00 – 15.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu w Grobie Pańskim
19.00 – WIGILIA PASCHALNA

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 9.04.2023r.
6.00 Rezurekcja – za Parafian
9.00 ++ Janina i Julian Wołejko
10.30 O zdrowie, pomoc, opiekę i Boże Błog. dla Stanisławy, Marii, Leszka i całej rodziny
10.30 + Janina Mackiewicz z racji urodzin (int. od córki z rodziną
12.00 Dziękczynno-błagalna z prośbą o dalsze Boże błog. dla Józefy (ona) i Wiesława w 60 rocz. ślubu
12.00 Msza św. zbiorowa
+ Irena Kuriata w 3 rocz. śm. – int. od męża z dziećmi
+ Sękalski Krzysztof w 6 rocz. śmierci
+ Sabina Kurłowicz (int. od uczestników pogrzebu)
+ Michał Żygadło (int. od uczestników pogrzebu)
+ Bolesław Korytkowski (int. od uczestników pogrzebu)
+ Aniela Adamowicz (int. od uczestników pogrzebu)
+ Henryk Kowaliszyn (int. od uczestników pogrzebu)
+ Zdzisław Żyśko (int. od uczestników pogrzebu)
+ Henryk Jeżewski (int. od uczestników pogrzebu)
Chrzest 17/2023
18.30 + Mieczysław Gawot w 2 rocz. śm.

Kliszkowice

Niedziela 02.04.
12.30 + Władysława (ona) Janik int. od Żywego Różańca

Czwartek 06.04.
17.00 W intencji Kapłanów

Sobota 08.04.
17.00 Za Parafian

Niedziela 09.04.
12.30 W intencji Parafian modlących się w kaplicy w Kliszkowicach

Poniedziałek 10.04.
12.30 W intencji Rodziny opiekującej się kaplicą w Kliszkowicach

Borek

Niedziela 02.04.
8.00 O zdrowie i Boże błog. dla członków Róży Niepokalanego Poczęcia NMP i ich rodzin oraz za zmarłych członków

Niedziela 09.04.
8.00 + Józef Jankowiak i Marianna Nochelska

Poniedziałek 10.04.
8.00 ++ Krystyna i Jan Otworowscy

Borzęcin

Niedziela 02.04.
9.30 ++ Halina, Grzegotrz, Tekla, Benedykt Pryszmont;
++ Marta i Józef Domagała

Czwartek 06.04.
17.00 W intencji Kapłanów

Sobota 08.04.
17.00

Niedziela 09.04.
9.30 ++ Irena i Stanisław Barczyk;
++ Józefa (ona) i Adam Żołnierowicz

Poniedziałek 10.04.
9.30 + Mirosław Jasiński

Bychowo

Niedziela 02.04.
11.00 ++ Katarzyna ,Józef Czajka i zmarli z rodziny

Czwartek 06.04.
17.00 W intencji Kapłanów

Sobota 08.04.
17.00 + Czesław i Jakub Mróz w rocznicę śmierci

Niedziela 09.04.
6.00 W intencji Parafian z Bychowa i Karnic
11.00 ++ Aniela, Feliks, Tadeusz Kucfir

Poniedziałek 10.04.
11.00 ++ Jadwiga, Alfref Konarscy; ++ Maria, Bogusław Konarscy